ﻣﺎﻛﺮﻭﺳﺎﻓﺖ ﻧﺴﺨﻪ ﻛﺎﻣﻞ Killer Instinct ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺭاﻳﮕﺎﻥ ﺑﻪ ﻃﺮﻓﺪاﺭ ﻫﺎﻱ Xbox One ﻣﻴﺪﻫﺪ

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ﻣﺎﻳﻜﺮﻭﺳﺎﻓﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺗﻮﺯﻳﻊ ﻧﺴﺨﻪ ﺭاﻳﮕﺎﻥ "Combo Breaker" ﺑﺎﺯﻱ Killer Instinct ﺑﺮاﻱ ﻛﺎﺭﺑﺮاﻥ XBOX LIVE اﺳﺖ.اﮔﺮ ﺷﻤﺎ GAMESCORE ﺑﺎﻻﻳﻲ ﺩاﺭﻳﺪ و ﻳﺎ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ XBL ﻫﺴﺘﻴﺪ ﻫﻤﻴﻦ ﺣﺎﻻ inbox ﺧﻮﺩﺗﻮﻧﻮ ﭼﻚ ﻛﻨﻴﺪ.
ﻣﺘﻦ اﻳﻤﻴﻞ:
"ﻣﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺨﺼﻴﺖ ﻫﺎﺭا ﺑﺎﺯ ﻛﺮﺩﻩ اﻳﻢ ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ ﺷﻤﺎ ﻣﻴﺘﻮاﻧﻴﺪ ﺑﺎﺯﻱ ﺭا ﻛﺎﻣﻞ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﻨﻴﺪ".inbox. ﺧﻮﺩ ﺭا ﺩﺭ ﺗﺎﺭﻳﺦ 22 ﻧﻮاﻣﺒﺮ ﭼﻚ ﻛﻨﻴﺪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻮﻳﻴﻢ ﭼﮕﻮﻧﻪ اﻳﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺭا ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻛﻨﻴﺪ.اﻳﻦ ﻧﺴﺨﻪ 16.99£/19.99$ ﻗﻴﻤﺖ ﺩاﺭﺩ ﻛﻪ ﻣﺎﻳﻜﺮﻭﺳﺎﻓﺖ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺭاﻳﮕﺎﻥ ﺑﻪ ﻃﺮﻓﺪاﺭاﻥ XBOX ONE ﻣﻴﺪﻫﺪ.
e69758703f94e6641.jpg

http://m.oxm.co.uk/65597/microsoft-...inct-game-for-free-to-selected-xbox-one-fans/
ﻣﻨﺒ
............
ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ.اﻳﻤﻴﻞ ﺑﺮاﻡ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ:d

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
علاوه بر اون، به بعضی فن های Dedicated هم خود کنسول با یک بازی لانچ رو هدیه می داد ؛ یعنی رسما اونایی که ایمیل رو گرفته بودن سکته زدن :D

یک ایمیلی که به یه بنده خدا زده بودن :

38031854873889484084.jpg

ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ.اﻳﻤﻴﻞ ﺑﺮاﻡ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ:d

دهنت سرویس :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من سه ساله دارم و کلی هم گیمراسکور دارم :D الان چک میکنم اگه داده بودند که خوبه ولی نداده باشن خیلی بده :D تو همین پست نتیجه رو میگم ( ویرایش میکنم )

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب پس تا الان دو بازی به علاوه هدست از زمان معرفی به کنسول اضافه شدن حداقل اینه که از لحاظ قیمت با ps4 برابر شده
حالا قدرت و این مسایل رو فاکتور میگیریم
به هر حال امیدوارم رقابت خوبی داشته باشن

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
خوب پس تا الان دو بازی به علاوه هدست از زمان معرفی به کنسول اضافه شدن حداقل اینه که از لحاظ قیمت با ps4 برابر شده
حالا قدرت و این مسایل رو فاکتور میگیریم
به هر حال امیدوارم رقابت خوبی داشته باشن

منظور از دو بازی فیفا و اینه؟ که فیفا فقط پیش فروش های اروپا رو شامل میشه و این هم فقط به یه عده داده شده! حرف شما زمانی صحیح میشه که تمام کسایی که کنسول رو میخرن این بازی هارو دریافت کنن!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منظور از دو بازی فیفا و اینه؟ که فیفا فقط پیش فروش های اروپا رو شامل میشه و این هم فقط به یه عده داده شده! حرف شما زمانی صحیح میشه که تمام کسایی که کنسول رو میخرن این بازی هارو دریافت کنن!

اﻟﺒﺘﻪ Forza 5 ﻫﻢ ﺑﺮاﻱ اﺭﻭﭘﺎ ﺭاﻳﮕﺎﻥ ﺑﻮﺩ:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
به این میگن مشتری مداری نه اینکه اکانت مجانی رو یک هو پولی کنن بعد ماهی دو تا بازی مال دوران دیرینه سنگی رو به ملت بندازن که بلکم فروش بازیهاشون بیشتر بشه و روشون بشه حداقل فروششو اعلام کنن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به این میگن مشتری مداری نه اینکه اکانت مجانی رو یک هو پولی کنن بعد ماهی دو تا بازی مال دوران دیرینه سنگی رو به ملت بندازن که بلکم فروش بازیهاشون بیشتر بشه و روشون بشه حداقل فروششو اعلام کنن
بخدا خیلی رو میخواد این حرف رو زدن. الان مایکروسافت داره بازی بنجول میده یا سونی؟ رینبو سیکس وگاس ۱ و کرک داون ۱ مال دوران سنگیه یا متال گیر رایزینگ و رممبر می؟ جدیدا قدرت ترولت رو از دست دادی متاسفانه.

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129

MGSR، Farcry3, Remember Me, NFS, UC3, Dragon Dogma, Catherine , ... رو میگید دوران دیرین؟ یادتون رفته توی لایو ماهه پیش Rainbow Six Vegas و ماه قبلش Magic مجانی شد :)) بازی هایی که توی چارت های فروش 2013 پاتوق کرده بودن :(

8 سال سرویس آنلاین مجانی بد بود و بعد پولی شدن مشتری مداری رو زیر پا گذاشتن؟ خوب 8 سال پیش همین کار رو XBOX انجام شد، اون احترام حساب میشه دیگه؟ ماهی هم 5 تا بازی میدن نه دو تا :) که از این ماه میشه 7تا :))

فکر کنم اولین نفر توی جهان باشید که بازی های ماهانه ی پلاس ترول میکنید :)) دیروز که ارزون فروختن بد بود، امروز مجانی کردن بازی و 8 سال سرویس مجانی :)) فردا هم حتما بازی انحصاری بیشتر یک کار اشتباه از طرف سونی قلمداد خواهد شد!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
البته یه نکته ای این وسط وجود داره :D درسته بازیهایی که مایکروسافت به عنوان مجانی به کاربرهای گلد میده عموما قدیمی هستن ولی خب از اول هم قرار نبود کسی که اکانت گلد میخره از مزیت داشتن بازی مجانی برخوردار بشه. تو E3 امسال گفتن اونایی که گلد دارن 2 تا بازی مجانی گیرشون میاد که خب مفت باشه حالا میخواد کوفت باشه :D نکته قضیه هم اینه که من کاری به بازی های PSN ندارم، در مورد این بازی های Live صحبت کردم فقط!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بخدا خیلی رو میخواد این حرف رو زدن. الان مایکروسافت داره بازی بنجول میده یا سونی؟ رینبو سیکس وگاس ۱ و کرک داون ۱ مال دوران سنگیه یا متال گیر رایزینگ و رممبر می؟ جدیدا قدرت ترولت رو از دست دادی متاسفانه.

بابا ایشون کلا این مواقع می ره تو یه حالت خلسه یه چیزایی می گه بعد خودش می خونه کم میاره چه برسه به ما.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد هم گفته به "بعضی" ها می دیم. حالا بذارید موقع اش برسه ببینید شرایطش چیه بعد خوشحالی کنید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین

بازی های که تازه میخوان عرضه بشن (Fifa 14 و KI) و هزاران نفر منتظرش هستن رو مجانی بدن بهتر هست یا بازی های که حداقل یک سال از عرضش میگزره و هیچکی هم نرفته دنبالشون..؟ چه حرفهای می زنی خدایی بعد مثل اینکه نمی دونی سونی به خاطر این بازی های مجانی بدرد نخور داره پول بابت + می گیره

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
بازی های که تازه میخوان عرضه بشن (Fifa 14 و KI) و هزاران نفر منتظرش هستن رو مجانی بدن بهتر هست یا بازی های که حداقل یک سال از عرضش میگزره و هیچکی هم نرفته دنبالشون..؟ چه حرفهای می زنی خدایی بعد مثل اینکه نمی دونی سونی به خاطر این بازی های مجانی بدرد نخور داره پول بابت + می گیره
شما هر وقت تونستی فیفا 14 رو مجانی بازی کنی بعدا بیا بگو ما بازی مجانی داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر