یک موس وایرلس تاشو و یک کابل HDMI به mini HDMI

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام دوستان همونطور که از اسم تاپیک مشخصه دو تا وصیله دارم واسه فروش .

- یه ماوس وایرلس تاشو

- یک عدد کابل که یه طرفش HDMI هست و طرف دیگش mini HDMI هست فروخته شد به morteza.p

ماوس رو یه ماه پیش گرفتم و حدود یه هفته باهاش کارکردم دیدم به کارم نمیاد منم که از کامپیوتر دور نمیشم که وایرلس استفاده کنم واسه همین بعد یه هفته گذاشتم تو جعبش خاک بخوره شاید یه روزی به کارم اومد اما الان دیدم که من کلا به کارم نمیاد واسه همین تصمیم به فروشش گرفتم .

کاملا سالم هست و تضمینی میفروشمش یه جفت باتری قابل شارژ کملیون اصل هم روش به خریدار میدم باتری ها اصل هستن و رو دسته ایکس باکس همین جنسو دارم ( اینا نیم قلمی هستن دسته ایکس باکس قلمی ) دو هفته تمام باهاش بازی میکنم و تموم نمیشه .

کابل هم که رفتم یه شهر دیگه اونجا گرفتمش آوردم با کلی هیجان وکیومشو باز کردم دیدم یه طرفش Mnini هستش و نمیشه به کنسول وصلش کرد . :( اینو خداوکیلی حتی یه بارم استفاده نکردم چون اصلا وسیله ای ندارم که بهش بخوره فقط وکیومشو باز کردم که اونم پلمپ نیست از این وکیوماس که چفت میشن رو هم حتی سیم هایی که میبندن دورش هم باز نکردم . جنسش هم عالیه و بنابر این آکبنده .

قیمت پیشنهادیتون رو برام پ.خ کنید ( اینجا نگید که اسپم میشه و مجبورم گزارش بدم :"> )

قیمت فضایی هم ندید که مغزمو میکوبم به دیوار .قیمت فضایی هم ندید که مغزمو میکوبم به دیوار :d

اگه جنس بهتری سراغ دارید یا ایرادی تو جنس من میبینید لطف کنید کلا نگید برید بهترشو بخرید . :-*
من کلی معامله داشتم و خیلیا منو میشناسن میتونم آیدی بدم باهاشون حرف بزنید پس بدیهیه که اول واریز پول بعدشم ارسال .

هزینه پست با خریداره چون تهران نیستم .

با خریدار واقعی راه میام ( دقت کنید قدم میزنم نمی دوم :d )

بفرمایید یا علی ;)

اینم یه عکس اگه بازم عکس خواستید بگید میزارم ( روش کلیک کنید بزرگ میشه )

آخرین ویرایش:

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
فکر کنم کابلی که مصطفی میگه به گوشی n8 هم بخوره،درسته؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان کابل چند تایی مشتری داره اما زا مشتری واسه ماوس خبری نیست . باهاتون راه میام .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان هنوز هر دو موجودن کابل آخرین قیمتش 15 تومن هزینه ارسال هم با من خودم 20 پولشو دادم با توجه به اینکه هنوزم آکبنده دارم ازش 8 تومن ضرر میکنم . ماوس هنوز پیشنهادیه .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
بعد از مدت ها باز آپ میکنم . نبود ؟؟؟؟؟؟ دوستان با وسیله پیشنهادی اگه به کارم بیاد تعویض هم میکنم مخصوصا بازی ایکس باکس و لوازم جانبیش .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر