یک مجله جدید بازی داره میاد ...

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
سلام.
یه مجله جدید بازی داره راه می افته.
می خوایم همین جا تعیین کنیم که چی باشه و چه جوری باشه.
پس نظرتون رو در مورد این سوالها بنویسین تا با هم سرش بحث کنیم.

اسمش چی باشه؟
چند وقت به چند وقت چاپ بشه؟ ماهنامه، دو هفته نامه، هفته نامه و ...
چه قسمت هایی داشته باشه؟ خبر، پیش نمایش، توضیح بازی، نقد، سیاست و بازی ها، فرهنگ و بازی، روانشناسی بازی، جدول و سرگرمی، پاسخ به نامه، طنز، کمیک، پوستر و ....
مهم تر ای همه: چه کسانی رو پیشنهاد می کنید که تو این مجله برای این کارها جذب بشن؟ نگران نباشید ما هر کی رو که بگین یه جوری جذبش می کنیم. فقط بگید کی و برای چه کاری... تعیین کنید: صفحه بند، هیئت تحریریه، مترجم و ...
چند صفحه باشه؟ جنس کاغذ کدوم مجله الان خوبه؟
.....
و هر چیزی که راجع به مجله به نظرتون می رسه رو بگید....:eek:

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
سلام.

اسمش چی باشه؟
چه قسمت هایی داشته باشه؟ خبر، پیش نمایش، توضیح بازی، نقد، سیاست و بازی ها، فرهنگ و بازی، روانشناسی بازی، جدول و سرگرمی، پاسخ به نامه، طنز، کمیک، پوستر و ....
مهم تر ای همه: چه کسانی رو پیشنهاد می کنید که تو این مجله برای این کارها جذب بشن؟ نگران نباشید ما هر کی رو که بگین یه جوری جذبش می کنیم. فقط بگید کی و برای چه کاری... تعیین کنید: صفحه بند، هیئت تحریریه، مترجم و ...
.....
:eek::eek::eek:
اینجوری میخوای مجله راه بندازی؟;)
هیچیش که معلوم نیست.
بی خیال شو...:cheesygri

EMAte

کاربر سایت
May 21, 2007
88
نام
Amir EMAte As'adi
jensesh mese bazirayaneh bashe! vali ! vali na inke safehatesh joda beshe!!! akhbaresh ghadimi nabashe yani chizi nabashe ke to internet hame dide bashan! axaye entekhabie bazia moheme! ghesmate akhbaresh bayad ziad va por bar bashe! chon hame avalin jayio ke mibinan akhbare va chizaye jadid mikhan! va nokteye mohem tablighate maghazehast! age majaleye khareji dide bashid ke 100% didid! tablighat vaghan jazzabe! faghat in nist ke ye shomare bedan ba axe ye console! ke in modiriatesh daste khodetone! ghesmate emtiaz bandi moheme! makhshosan tozihatesh! va iradi ke to majalehaye khodemon mibinam maghaleha va tozihate! khodam vaghti matlabiro daram mikhonam vasatesh khaste misham va baes shode faghat majale begiram axasho bebinam! :biggrin1:bebakhshid ziad bod

Pedram eagle

کاربر سایت
Apr 24, 2007
36
سرکاریه؟!:confused:
به نظر من که سر کاریه:laughing:
تا بازی نما و بازی رایانه هست ول معطلی آویزون :-"
تازه اینطوری عمه جان منم بلده مجله بده بیرون :punish:
( حال کردی چه شعری گفتم :cheesygri )

vahidu

کاربر سایت
Jun 4, 2007
7
نام
وحيد يوسفي
سلام.

اسمش چی باشه؟
.....
خالص جان عزیز؛ تو که منو خوب میشناسی و منم تورو ! اینجا دنبال چی میگردی ؟ نظر ؟ پیشنهاد ؟ راهکار برای ترکوندن مجله ؟
راستی از بازی کام چه خبر ؟

khaales

کاربر سایت
Jun 8, 2007
12
نام
محمدرضا
وحیدکم .... فکر نکن چون با من تو یه روز و یه ماه و یه سال به دنیا اومدی بهت هیچی نمی گم ها... :laughing:
ولی فکر می کردم تیزتر از اینا باشن بروبچ.. تو لازم نبود تیزیتو به رخ بقیه بکشونی با مرام. تف کن شنا و اینا...
اینجا هیچی نیست .. نه مجله جدید نه چیز دیگه.. این جا یه جاست که با توجه به سوالایی که مطرح شده و جوابایی که می یاد می شه همه ی داشته های همه مجله های بازی رو روی هم دیگه دید و سنجید...
به درد همه شون هم می خوره که به اون مجله فاضله :eek: (عجب ترکیبی زدم) دست پیدا کنن.
و از این حال فاضلاب های جدا از هم در بیان...
بازی کام هم از خودش بپرس و متولیاش به من چه... متوجهی؟ خزوک جان .. من که میدونم خودتی.. :)
آره .. اینه دیگه.. هرچی که همه دارن این جاست تا همه به خوبی های همدیگه واقف شن و ببینیم که بروبچ از همه ی ما ها بهتر انتخاب می کنن...

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوستان در پستاتون ادب رو رعايت كنين. آقاي nemessis با شما هستم!

در ضمن جنگ و دعواهاي شخصيتونم خواهشا وارد سايت نكنين! برين يه گوشه كناري سنگاتونو وا بكنين و جو سايت رو الكي به هم نريزيد.

با تشكر از همكاريتون

sword fish

کاربر سایت
Feb 17, 2007
51
من اميدوارم يه روزي برسه كه بهترين مجله هاي بازي رو داشته باشيم و هيچ وقت هيچ كس با ديگري سر مجله ها درگير نشه. يه زماني مجله اي نبود و همه تو خماري يه مجله فارسي بوديم، حالا كه هست ديگه بايد قدرشونو دونست. ممكنه يكي بهتر و يكي بدتر باشهف اما به هر حال بايد از همشون حمايت كرد. اين درگيري هاي لفظي و طرفداري هاي جهت دار واقعا به نفع هيچ كس نيست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر