یک ماوس تا شو اصل در حد آک

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
یک ماوس تا شو وایرلس اصل در حد آک

به نام خدا
سلام
ماوس رو یه ماه پیش گرفتم و حدود یه هفته باهاش کارکردم دیدم به کارم نمیاد منم که از کامپیوتر دور نمیشم که وایرلس استفاده کنم واسه همین بعد یه هفته گذاشتم تو جعبش خاک بخوره شاید یه روزی به کارم اومد اما الان دیدم که من کلا به کارم نمیاد واسه همین تصمیم به فروشش گرفتم .

کاملا سالم هست و تضمینی میفروشمش یه جفت باتری قابل شارژ کملیون اصل هم روش به خریدار میدم باتری ها اصل هستن و رو دسته ایکس باکس همین جنسو دارم ( اینا نیم قلمی هستن دسته ایکس باکس قلمی ) دو هفته تمام باهاش بازی میکنم و تموم نمیشه .

قیمت 17 تومن
با لوازم پیشنهادی شما هم تعویض میشه مخصوصا لوازم ایکس باکس ( دنبال کابل vga واسه ایکس باکس هستم )

اگه جنس بهتری سراغ دارید یا ایرادی تو جنس من میبینید لطف کنید کلا نگید برید بهترشو بخرید . :-*
من کلی معامله داشتم و خیلیا منو میشناسن میتونم آیدی بدم باهاشون حرف بزنید پس بدیهیه که اول واریز پول بعدشم ارسال .
هزینه پست با خریدار ( حالا توافق میکنیم ) چون تهران نیستم .
بفرمایید یا علی ;)

مدل : enerous RF739

تصاویری جدید خارج از جعبه که اگه از اول میزاشتم مطمئنا زودتر از اینا فروش رفته بود چون اینجوری به زیباییش پی میبرید عکس قبلی خیلی زشت بود .

توی عکس دوم از سمت راست یه لکه بجز نور فلاش دوربین میبینید نگران نباشید اون نور لویتره که توش افتاده بازم اگه شاک داشتید بگید ازش عکس بگیرم .

Attachments

• 15122011084.jpg
    15122011084.jpg
    77.9 KB · مشاهده: 162
آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
:arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu:
:arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu::arrowu:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر