یک عدد عدد PS3 اسلیم 320 گیگ فوق الاده تمیز

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام دوستان همینطور که معلومه یه PS3 اسلیم 320 گیگ که حدود 3 ماه کار کرده و با نو مو نمیزنه همه چیزشم سالمه و هیچ مشکلی نداره .

فریمور 3.55 و کپی خور شده هستش و هر کی بخواد به انتخاب خودش 320 گیگ هاردشو پر میکنم از بازی .

روش یه بازی اریج میدم برای بوت و دو تا دسته هست که از هر دو براتون عکس گذاشتم .

دقت داشته باشید من با تضمین به خریدار تقدیمش میکنم و هر مشکلی پیش بیاد تا 6 ماه پولشو پس میدم اینو گفتم که خیالتون بابت مشکل نداشتن راحت شه .

یکی از دسته ها فابریک رو خودش بوده و اون یکی کمتر از یه ماه که خریداری شده و تو این مدت شاید 2 ساعت ازش استفاده شده باشه .

من معمله با دوستان زیاد داشتم هرکی خواست میتونم یوزر مشتری هامو بدم تا باهاشون حرف بزنه و خیالش راحت شه بنابر این اول واریز بعد ارسال .

تو عکس ها هم که میبینید دیشب گرفتم یکی مشتری بود گفت از کارت ملی هم عکس بگیر که منصرف شد و دیگه گفتم بزار عکس نگیرم مشخصات رو سانسور کردم و همون عکسا رو گذاشتم بازم کسی عکس خواست در صورتی که مشتری واقعی باشه در خدمتم براش عکس میزارم .

دوستان اول فکراتونو بکنید بعد بگید که مشتری هستم به هیچ وجه نیاید 2 روز وقت منو بگیرید بعد به دلیل مسائل شخصی پشیمون شدم که با اینجور افراد برخورد میشه .

اسپم هم ببینم بلافاصله گزارش میدم پس اسپم ندیدی که دلخوری بینمون پیش نیاد .

دوستان یه سری هم بازی کپی رو دیسک هست که کسی هم اگه اونا رو بخواد باهاش خیلی ارزون حساب میکنم . تاپیک مربوطه

یا علی در خدمت خریداران محترم هستم

فروخته شد ممنون از همه

Attachments

• یبب.jpg
    یبب.jpg
    83.6 KB · مشاهده: 47
  • لابلال.jpg
    لابلال.jpg
    73.4 KB · مشاهده: 40
  • بلبلالب.jpg
    بلبلالب.jpg
    55.8 KB · مشاهده: 43
آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
Rating - 100%
2   0   0
سلام دوست عزیز شرمنده شاید از پستم ناراحت بشی ولی سوال می کنم اگر قصد فروش یکی از دسته ها رو داری خریدارم در صورت تمایل لطفاًقیمت بفرمائید.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام دوست عزیز شرمنده شاید از پستم ناراحت بشی ولی سوال می کنم اگر قصد فروش یکی از دسته ها رو داری خریدارم در صورت تمایل لطفاًقیمت بفرمائید.
دوست عزیز جوابتو پ.خ کردم

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
Rating - 100%
5   0   0
سلام خدمت دوستان گرامی مخصوصا" مصطفی عزیز.
شاید بعضی از دوستان اعتماد ندارند برای همین تاپیک بی رمقه:d
من از مصطفی یدونه هارد اکسترنال پر بازی برای ps3 گرفتم(حالا بماند چقدر.هنوزم پاکت پستی موجوده هرکی هم خواست میتونم ازش عکس بگیرم و بذارم اینجا).انصافا" همونجوری که مصطفی گفت تمیز بود و ایرادی نداشت.از اونجایی که من کرمانشاه هستم و ایشان بیجار،بنابراین خرید پستی بود و 2 روزه دستم رسید.
من به شخصه این اطمینانو بهتون میدم که بچه مطمئنیه و وقتی میگه دستگاه تمیزه شک نکنید.قیمتش هم انصافا" خوبه و ممکنه باز باهاتون راه بیاد(قلب مهربونی داره کلا":d).
شاید بعضیا فکر کنن که من دارم براش بازار گرمی میکنم ولی خدا شاهده قصدم کمک و اطلاع رسانیه و با این کار یک قروش عاید بنده نمیشه.
حالا خود دانید.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
ممد جان ممنون نظر لطفته .:x
دوستان خواهشا تصمیماتونو بگیرید تا حالا سه نفر ازم شماره حساب گرفتن و آدرس بهم دادن ولی هر سه نیم ساعت قبل از ارسال پشیمون میشن پس خواهشا فکراتونو بکنید و ضمنا نیاید بگید من صد در صد 350 تومن خریدارم و 30 درصد کم کنیم و از این حرفا من کنسول رو با ضمانت خودم بهتون میدم و اینو مطمئن باشید که با آک مو نمیزنه پس قیمت پرت ندید .

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 PM ارسال شده بود ----------

قیمت کاهش یافت

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
نبود ؟ بیاید ببرید بازم راه میام باهاتون

---------- نوشته در 01:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

دوستان فروخته شد . ممنون از همه لطفا دیگه پ.خ ندید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر