یکدستگاه PS one تمیز مناسب برای کلکسیونر ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
سلام
همینطور که معلومه یه PS one خیلی تمیز دارم که از اول دست خودم بوده خیلی وقت پیش گرفتمش بعد 4 - 5 ماه استفاده دیگه PS2 گرفتم و الان حدود 2 سال و نیمه که داشت تو انبار خاک میخورد اما چون از جعبش خارج بوده و جعبشو جدا یه جای دیگه گذاشته بودم جعبش در اثر جا به جایی و این حرفا داغون شده دیگه حدود 3 سال این جعبه اینور و اونور شده و اهمیتی بهش داده نشده همین میشه دیگه :d اما به جرات بهتون میگم که کنسول با اینکه 3 سال کار کرده ( البته 2 سال و نیمش که خاک خورده ) هنوزم با این PS one های به درد نخور تو بازار قابل مقایسه نیست و اونا به گردش هم نمیرسن .

کاملا سالمه هیچ عیبی نداره باز نشده و لنزش هم مثل ساعت کار میکنه .

دلیل فروش هم اینه که دلم نمیاد خاک بخوره امروز جعبشو دیدم یهو گفتم بزارم واسه فروش چون میدونم اینجا خیلیا هستن که دوست دارن از این مدل یکیشو داشته باشن چون الان این گنده ها تو بازار پر شدن و از اینا کم گیر میاد .

به افرادی هم که کلکسیون جمع میکنن توصیه میکنم حتما از دستش ندن چون به این تمیزی گیر نمیارن و فکر نمیکنم کسی دیگه PS one واسه بازی بخواد اما اگرم واسه بازی میخواید روشنش کنید با خیال راحت 20 ساعت باهاش بازی کنید آخ نمیگه :d

همه چیزش کامله دسته اضافی هم نداره بازی هم نداره البته یه بازی واسه خریدار میفرستم دو تا هم مموری که تو عکس میبینید روش هست .

تهران نیستم و خرید به صورت پستی صورت میگیره و هزینه ارسال هم با خریداره ( چون جعبش سالم نیست اگه بدون جعبه بخواید بفرستم دور و بر 7 تومن هزینه ارسالش با پست پیشتاز میشه اما با جعبه حدود 10 تومن میشه ) .

قیمت هم خودتون پیشنهاد بدید .

آپی هم بدید لطف کردید :d

اسپمر های عزیز هم میتونن راحت باشن :d

به جزئیات عکس هم کاری نداشته باشید بازیای اون زیرم بازیای ایکس باکسم هستن و اون لوله سیاه سمت چپ هم لوله جارو برقیه پس سوال نکنید :d

یا علی

آخرین ویرایش:

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان دیگه تاپیک داره از فرم میفته خواهشا یکم رعایت کنید .

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
Rating - 100%
2   0   0
میگم مصطفی دادش بجاش چت رومش میکردی بهتر بود...لطفا دوستان از حاشیه خارج نشید..
من شرمندم اشتباه از من ..
دیگه اپ نمیدم...
امیدوارم دستگات بفروش بره دوست گلم...

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
نه حسین منظورم به شما یا فرد مشخصی نبود تنها دلیلی هم که تاپیک رو نبستم اینه که یکی مثل خودت میاد آپ میده و کمک میکنه اما تاپیک داره میره رو به توهین و این حرفا پس دیگه کلا تاپیک رو تا اطلاع ثانوی میبندم شاید یکی از دوستان قراره فردا جواب بده اگه بخواد که بسته میمونه اگرم نخواد شاید فردا یا یه وقت دیگه بازم تاپیک باز شد یازده صفحه اومدیم جلو یکی نیومد بگه من مشتریم .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان تاپیک رو باز کردم این دوست عزیزمون که قرار بود بخره خبری ازش نیست فقط خواهشا بحث به توهین و اینا کشیده نشه خاطره و‌آپ یا نظری چیزی بود مشکلی نیست اما توهین نباشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Rating - 97.6%
41   1   0
مصي جون يه تاپيك اونجا هم كه گفتم بزن ضرري نداره اونجا هم ملت پيدا ميشن اپي ميزنن:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
مصي جون يه تاپيك اونجا هم كه گفتم بزن ضرري نداره اونجا هم ملت پيدا ميشن اپي ميزنن:d
راستش مصی اونجا هم زدم بی خیالش شدم کلا دیگه آپم نزدم تا حالا سه بار تاپیک فروش گوشی زدم اونجا هر 12 ساعت یه بار آپ زدم حذفش کردن بازم زدم یکی از همکاران بازارچه اومده تو تاپیک سه تا قانون نوشته که هر سه تاپو رعایت کرده بودم اما چون تو تایک جوابشو دادم بهش بر خورد حذفش کرد خیلی بی در و پیکره یارو مثل ... همین که بهش بر خورد حذف کرد ولش کن فروم چرندیه )x بازیسنترو بچسب که هیچکی گیر نمیده و خیلی باحاله :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
Rating - 97.6%
41   1   0
راستش مصی اونجا هم زدم بی خیالش شدم کلا دیگه آپم نزدم تا حالا سه بار تاپیک فروش گوشی زدم اونجا هر 12 ساعت یه بار آپ زدم حذفش کردن بازم زدم یکی از همکاران بازارچه اومده تو تاپیک سه تا قانون نوشته که هر سه تاپو رعایت کرده بودم اما چون تو تایک جوابشو دادم بهش بر خورد حذفش کرد خیلی بی در و پیکره یارو مثل ... همین که بهش بر خورد حذف کرد ولش کن فروم چرندیه )x بازیسنترو بچسب که هیچکی گیر نمیده و خیلی باحاله :d
اره اونجا خيليم بزرگه لامصب يه اپ بزني 5 دقه بعد تاپيك رفته صفحه دوم دوباره
توش همه چيم ميفروشن يه نفر داره كارخونه ميفروشه:))
نميدونم طرف ملت رو چي فرض كرده:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
اره اونجا خيليم بزرگه لامصب يه اپ بزني 5 دقه بعد تاپيك رفته صفحه دوم دوباره
توش همه چيم ميفروشن يه نفر داره كارخونه ميفروشه:))
نميدونم طرف ملت رو چي فرض كرده:d
آره یه نفرم چهار تا ماشین و یه موتور گذاشته واسه فروش دیگه شورش در اومده :))

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
دوستان متاسفانه یهمشکلی برام پیش اومده به پول اینم احتیاج پیدا کردم :(
قیمت مقطوع 40 تومان :( ( خیلی بیشتر از این مشتری داره که متایفانه ایشون تا حدود یه هفته دیگه میخوانش و منم دو روز دیگه پول لازم دارم اگه تو این دو روز فروش نرفت به همون دوست عزیز میدم )

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
Rating - 100%
2   0   0
دوستان متاسفانه یهمشکلی برام پیش اومده به پول اینم احتیاج پیدا کردم :(
قیمت مقطوع 40 تومان :( ( خیلی بیشتر از این مشتری داره که متایفانه ایشون تا حدود یه هفته دیگه میخوانش و منم دو روز دیگه پول لازم دارم اگه تو این دو روز فروش نرفت به همون دوست عزیز میدم )

ان شاله مشکلت حل بشه دادش مصطفی..
اگر از توانم بر میومد حتما اذت میخریدمش ولی این دستگاه بکارم نمیاد چون خودم یدونه فسیل شدشو دارم...با عرض شرمندگی دوست گلم...

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
Rating - 100%
22   0   0
ان شاله مشکلت حل بشه دادش مصطفی..
اگر از توانم بر میومد حتما اذت میخریدمش ولی این دستگاه بکارم نمیاد چون خودم یدونه فسیل شدشو دارم...با عرض شرمندگی دوست گلم...
نوکرتم حسین جون شما عزیزی مرسی راستش یه مشکل که چه عرض کنم یه حادثه ای واسمون پیش اومد که کلا برنامه رو ریخت به هم . ممنون

MAD WOLF 2

کاربر سایت
Jan 3, 2012
18
نام
amir
Rating - 0%
0   0   0
با اجازه داش مصطفی لطفا قصه تعریف نکنین اینجا تاپیک فروشه.
با تشکر

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
Rating - 100%
28   0   0
انشاالله مشکلت هر چه زود تر حل بشه.اگه پول دستم بود حتما میگرفتمش.اخه تازه یه ps3 دیگه گرفتم پولام ته کشیده.
up

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر