یوبی سافت در روز 19 جولای، از بازی جدید خود رونمایی میکند

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
یوبیسافت قرار است فردا از بازی جدید خود رونمایی کند.
این بازی در دنیای تام کلنسی جریان دارد. رونمایی ساعت 22:30 به وقت تهران میباشد.

Attachments

• 2021-07-18_21-12-44.jpg
    2021-07-18_21-12-44.jpg
    38.6 KB · مشاهده: 16
آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
Ign یه گیم پلی از بازی گذاشته

حیف پست که براش زدیم. من توییت ign رو نداشتم و گر نه میدیدم دوباره یه f2p دیگه، سمتش نمیرفتم.
یه اپسیلون درصد گفتم، شاید اون باشه.
حیف یسری آیپی ای که دست این و راک استاره. اون زده شیردوشی gta
اینم زده تو کار f2p.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,625
نام
alireza
حیف پست که براش زدیم. من توییت ign رو نداشتم و گر نه میدیدم دوباره یه f2p دیگه، سمتش نمیرفتم.
یه اپسیلون درصد گفتم، شاید اون باشه.
حیف یسری آیپی ای که دست این و راک استاره. اون زده شیردوشی gta
اینم زده تو کار f2p.
حالا اینقدر هم نا امید نباش‌عزیز...تا فردا صبر کنیم ببینیم چیه😉

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,427
نام
مــاکــان
احتمالا یکسری Asset از پروژه های فارکرای 6 و دیویژن 2 توی هارد یکجایی تو استدیو مونده بود، یکی پیداش کرده و خواسته هارد به هارد کنه، گفته این وسط یک بازی هم از تو همینا در بیاریم بد نیست.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,955
نام
محمد حسین
حالا اینقدر هم نا امید نباش‌عزیز...تا فردا صبر کنیم ببینیم چیه😉
ign میگه اینه دیگه. قطعا همینه.
ign ویدیو گذاشته بعد تازه میخواد یوبیمعرفی کنه،فردا
اینو دادن که بقیه امید واهی نداشته باشن و بدونن بازم یه f2p داره میاد.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
احتمالا یکسری Asset از پروژه های فارکرای 6 و دیویژن 2 توی هارد یکجایی تو استدیو مونده بود، یکی پیداش کرده و خواسته هارد به هارد کنه، گفته این وسط یک بازی هم از تو همینا در بیاریم بد نیست.
واقعا بعنوان یک طرفدار قدیمی این شرکت هم دیگه نمیتونم بگم نه اینطور نیست. یعنی حاضرم قسم بخورم Avatar هم دقیقا FarCryئه با پوسته فضایی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چند ماه پیشم لیک شده بود یک بازی با اسم Black Cat دارن میسازن. چند روز پیش یکی از لیکر های ماکروسافت گفته بود یوبیسافت یک بازی معرفی نشده در مرحله تست داره.

طبق لیک احتمالا F2P باشه و یجور تلفیق دنیا ها و کاراکتر های دیویژن، اسپلینتر سل و رینبو خواهد بود.

احتمالا بعد شکست HyperScape این یجور تلاش دوباره یوبیسافت برای رقابت با Apex و وارزون خواهد بود.

اگر از شکست هایپر اسکیپ درس گرفته باشن و تیم ساپورت این یکی بازی خوب باشه میتونه موفق شه قطعا.

ویرایش: امیدوارم موفق شه همینو ادامه بدن و نیان بقیه فرنچایزاشونو وارد این ژانر کنن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر