یوبی‌سافت: Division می‌تواند به یکی از بزرگ‌ترین لانچ‌های عناوین تازه‌وارد بدل گردد

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
agvxsun0t9rxnqkggtsf.jpg

در حالی که انتظار می‌رود طی ماه مارچ سال جاری یکی از عناوین مورد انتظار «یوبی‌سافت» یعنی «Tom Clancy’s The Division» در معرض انتشار قرار گیرد، به‌نظر می‌رسد باتوجه به بازخوردها و آمارهای موفقیت‌آمیزی که نسبت به نسخه بتای بازی شده‌است، «یوبی‌سافت» انتظارات بالایی از این عنوان در ذهن خود پرورانده‌است. تا قدری که به‌تازگی طی آخرین اخبار اعلام شده‌است که «یوبی‌سافت» انتظار دارد تا عنوان شوتر سوم شخص تیراندازی خود یعنی «Tom Clancy’s The Division» در زمان عرضه بتواند در لیست بهترین لانچ‌های یک عنوان تازه‌وارد (New IP) در تمام دوران‌ها قرار گیرد. این بدین معناست که این عنوان باید ابتدا بر عناوینی از جمله;«Destiny» و چه‌بسا «Watch Dogs» غلبه کند. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه باشید.

‌به‌تازگی به واسطه در دسترس قرار گرفتن بتای همگانی بازی در چند روز اخیر، مدیریت کارگردانی بازی یعنی آقای «John Parkes» طی گزارشی اظهار داشته‌است که این عنوان همیشه آنلاین می‌تواند لقب یکی از بزرگ‌ترین لانچ‌های تمام دوران را از آن خود کند.

«به دلیل عناصر و ویژگی‌های برجسته این عنوان همانند; بخش چندنفره گسترده آن، مکانیک‌های تیراندازی بازی، عناصر نقش‌آفرینی، بازسازی و شبیه‌سازی واقع‌گرایانه نیویورک در بازی و جهان آزاد آن که به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید هم به‌صورت تکی و هم به‌صورت گروهی به انجام بازی بپردازید، «Tom Clancy’s The Division» می‌تواند به یکی از موفق‌ترین لانچ‌های یک عنوان تازه‌وارد در تمام تاریخ تبدیل شود.»

آقای «John Parkes» در ادامه اعلام داشته‌است که بتای اولیه بازی توانسته‌است بیشتر از هر عنوانی دیگری در تاریخچه شرکت «یوبی‌سافت» ثبت‌نام کننده داشته باشد و همچنین نسخه بتای بازی نیز توانسته سه برابر بیشتر از چیزی که انتظار می‌رفت، مخاطب جذب خود کند.

عنوان «Tom Clancy’s The Division» به‌منظور عرضه روی پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC برای انتشار در تاریخ هشت مارچ (هجدهم اسفندماه) برنامه ریزشده است. لازم به ذکر است که هم‌اکنون شما می‌توانید نسخه بتای بازی را که برای سه پلتفرم فوق در دسترس است را تا فردا یعنی بیست‌ویکم فبریه تجربه کنید.

منبع

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من که بیشتز از 20 دقیقه بازی نکزدم ولی اگه اینجور که شنیدم شبیه Destiney باشه می تونه خیلی بزرگ بشه. خیلی ها هستن دوست دارن یه سری ماموریت تکراری رو بازی کنن تا بتونن یه سری چیزا آزاد کنن ( چیزی که من اصلا نمی گیرم!).

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
برو توبه کن، اینجا کسی حق نداره به سود یوبی سافت چیزی بگه.

چی بگم والا من که بدی از بازی ندیدم ... اخرین بازی بد یوبی سافت هم که بازی کردم Unity بود ... مشکلی ندارم باهاش :D
تازه مثل خرم کیف میکنم از Rainbow Six

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
چی بگم والا من که بدی از بازی ندیدم ... اخرین بازی بد یوبی سافت هم که بازی کردم Unity بود ... مشکلی ندارم باهاش :D
تازه مثل خرم کیف میکنم از Rainbow Six

یونیتی مشکلش فقط عدم بهینه سازی و بد پیاده کردن یک سری مکانیزمهای گیم پلی بود که در Syndicate مرتفع شد و بهبود پیدا کرد

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
به این چیزا نیست مگه SW نبود که این همه پلیر بازی کردن آخرش هیچی نشد

SW منظورتون Star Wars هست؟ اون که الان بالای 12 میلیون فروخته! بده یعنی؟!

تازه اون New IP نبوده، اینا بحثشون سر New Ip هست که با این ارقام احتمالش زیاده!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
SW منظورتون Star Wars هست؟ اون که الان بالای 12 میلیون فروخته! بده یعنی؟!

تازه اون New IP نبوده، اینا بحثشون سر New Ip هست که با این ارقام احتمالش زیاده!

12 میلیون فروخت ولی آیا واقعآ بازی سرگرم کننده ی بودش؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر