یه سوال درباره god of war

hossein_3000

کاربر سایت
Apr 1, 2007
3
من تو مرحله اول گاد اف وار گیر کردم همون جایی که دو تا اژدهای رو کشتی رو گیر میندازیم از دکل بالا رفته سراغ اژدهای اصلی میریم هر کاری می کنم باز جونش کامل میشه میتونید کمکم کنید ؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من تو مرحله اول گاد اف وار گیر کردم همون جایی که دو تا اژدهای رو کشتی رو گیر میندازیم از دکل بالا رفته سراغ اژدهای اصلی میریم هر کاری می کنم باز جونش کامل میشه میتونید کمکم کنید ؟

سلام
دو تا اژده های کناری رو که زدی پس مشکلی نیست
میری سروقت اصلیه.چند بار که زدیش شکل های مختلف دایره . مربع . ضربدر . مثلث رو میده
اون ها رو طبق چیزی که میده اجرا کن . نصف خونش میره دوبازه میزنیش تا باز هم شکل ها رو بده و شما اجرا میکنی . به همین راحتی میمیره :p

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
هر دفعه که دایره می یاد رو کلش می زنی بعد زود زود دایره رو میزنی چند بار باید این کارو انجام در اخر دایره ی اصلی می یاد باید دایره و مربع و ضربدر و مثلث می یاد طبق اون عمل کنی بعد دوباره زود زود دایره می زنی که دهنش بره تو اون ستون شکسته که قبلا با کار اول که گفتم شکستی فرو بره و...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر