گیم نت های کرج

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
چند وقت نرفتی وست؟ میدونم رفته یازدهم. یه مدت هم اونجا بازی می کردیم ولی الان گیم نتش بسته شده و فقط مغازه هست. پاساژ 9 منظورت خیابون نهم هست؟ میشه یکم توضیح بدی؟ ;)
درود عزیزم

بیا گیمنت ونسیس در پاساژ ایلخانی گوهردشت . اگه وست میومدی منو میشناسی .گیمنتش یه مدت دستم بود.اگر هم call of duty باز هم باشی اسمم باید واست آشنا باشه :))

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
اون وست گیم عوضی،اون موقع م بین 11ام و 12ام بود، داشت.الان نمیدونم هنوز دارش یا نه.
اون کلمه ی عوضی رو خوب اومدی :))
زمانی که ماها رفتیم وست مرد و بعد از 1 ماه جمع شد .حتی مراسم خاکسپاریش هم نرفتیم :))

ولی خوب الان هرکی میخواد call of duty یا Tekken6 یه انواع فوتبال ها رو بازی کنه بیاد پیش ما .

جایزه ای هم بازی میکنیم.وستی های قدیم منظور منو میگیرن :d

انواع بازی ها تیم هست.حتی کانتر و دوتا .فعلا دوستان در اراک هستند برای امر جیب :d

در حال حاظر Call of duty باز ها هستیم و در مدل های مختلف باهاتون بازی میکنیم.

بچه های بازیسنتر کرجی بیان . قدرت گیم در مشت کرجه;)

کوچیک شما احسان .

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
در حال حاظر Call of duty باز ها هستیم و در مدل های مختلف باهاتون بازی میکنیم.
شما روی PC هم COD بازی میکنید؟
Pro Mode یا نرمال؟

آخرین ویرایش:

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
شما روی PC هم COD بازی میکنید؟
Pro Mode یا نرمال؟
اولا Hardcore بازی میکنیم.
حالت HQ و SD و TDM
دوما روی PC هم بازی میکنیم و آخرین لول اسلحه ها رو هم بهتون میدیم.:p
2 شیوه به میل خودتون در تیم دث مچ

1 : راش

2 : کمپ

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
2 : کمپ

اه.... کمپ.... من نمیام !!! :d

همون گیم نتی رو میگی که دو طبقس؟ بغلش هم یه کلوپ Xbox ـه؟ باو 2 - 3 هفتس داریم میایم اونجا،

اولا خیلی نوبن! فقط کمپ می کنن!
دوما فقط COD 4 میزنن! باو این COD 6 رو هم لن کنید دیگه! تازه COD 4 هم به زور میزنن! 70 % دارن کانتر میزنن!

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان

اه.... کمپ.... من نمیام !!! :d

همون گیم نتی رو میگی که دو طبقس؟ بغلش هم یه کلوپ Xbox ـه؟ باو 2 - 3 هفتس داریم میایم اونجا،

اولا خیلی نوبن! فقط کمپ می کنن!
دوما فقط COD 4 میزنن! باو این COD 6 رو هم لن کنید دیگه! تازه COD 4 هم به زور میزنن! 70 % دارن کانتر میزنن!
اولا کمپ کردن هنره .اگه آنلاین Black ops بازی کرده باشی میبینی همه کمپ کردن.در ضمن اگه هنر کمپ کردن نداشته باشی HQ نمیتونی بازی کنی.
دوما ما اصلا توی گیم نت نیستیم.باید بیای کلوپ XBOX بیشتر اوقات ما اونجاییم.
کانتربازها رو هم ول کن .دلشون به یه هدشات خوشه .
منم موافقم.ما MW2 خودمون بهت بازی میکنیم ولی به مسعود باید بگم که پچ MW2 رو بریزه.یکم عریض تشریف دارن ایشون:d
در ضمن تیم ما فرصت نفس کشیدن به شما نمیده.خیالت راحت.از بازی لذت میبری

آخرین ویرایش:

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
اولا کمپ کردن هنره .اگه آنلاین Black ops بازی کرده باشی میبینی همه کمپ کردن.در ضمن اگه هنر کمپ کردن نداشته باشی HQ نمیتونی بازی کنی.
دوما ما اصلا توی گیم نت نیستیم.باید بیای کلوپ XBOX بیشتر اوقات ما اونجاییم.
کانتربازها رو هم ول کن .دلشون به یه هدشات خوشه .
منم موافقم.ما MW2 خودمون بهت بازی میکنیم ولی به مسعود باید بگم که پچ MW2 رو بریزه.یکم عریض تشریف دارن ایشون:d
در ضمن تیم ما فرصت نفس کشیدن به شما نمیده.خیالت راحت.از بازی لذت میبری

عزیز من. من تا حالا 550 ساعت MW2 و 150 ساعت Black Ops آنلاین زدم. و تا حالا ندیدم کسی بگه کمپ کردن هنره!!!!
هر کی میتونه یه جا بشینه تا یکی بیاد و بکشش!
اون هایی هم که کمپ میکنن یه مشت نوبن.

اگه بری توی سرور های Black OPs هم میبینی نوشته :
No camping / No noobtube .
پس هیچ کس با کمپ موافق نیست!

حالا اینارو بیخی! اسمت چیه؟ بیام اونجا شرطی بزنم بات :d

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
بازم این آقاهه

عزیز من. من تا حالا 550 ساعت MW2 و 150 ساعت Black Ops آنلاین زدم. و تا حالا ندیدم کسی بگه کمپ کردن هنره!!!!
هر کی میتونه یه جا بشینه تا یکی بیاد و بکشش!
اون هایی هم که کمپ میکنن یه مشت نوبن.

اگه بری توی سرور های Black OPs هم میبینی نوشته :
No camping / No noobtube .
پس هیچ کس با کمپ موافق نیست!

حالا اینارو بیخی! اسمت چیه؟ بیام اونجا شرطی بزنم بات :d
=))=))=))=))
noobstand یادت رقت.فکر کنم اینو هم بدونی.پس توی پرکت نزار:))
اسمم احسانه .metalex . با آغوشی باز ازتون استقبال میکنیم.در ضمن کلمه ی شرطی حرامه.بگو جایزه ای .دیدی وستی قدیمی نیستی :))
وست بهترین گیمرها رو داشت .از فوتبال که یه کاپ میشد جام از وست بیرون نمیرفت ( اگه آخزین دوره کاپش اومده باشی باید منو بشناسی.چون خودم اول شدم )
call of duty که ماشالا از تهران هم اومدن 4 به 4 روی XBOX منفجر شدن.خود من به شخصه توی مپ بلاک تیر اسنایپرم تموم میشد میرفتم اسلحه ای اونا رو برمیداشتم.حالا شما کی باشی که هم وست بودی و هم واسه پروفایل من شاخ بازی در میاری و میگی شرطی ؟ بیا عزیزم.قول میدم عکس بگیرم و بزارم توی همین تاپیک :)):)):))

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
حالا شما کی باشی که هم وست بودی
باو من کلا تو عمرم 10 بار بیشتر نرفتم گیم نت! یه 3 - 4 باری هم اومدم وست! اونم نه خیلی وقت پیش! کی گفتم وستی ام؟!

ولی اگه PC آنلاین بزنی، کس نیست که منو نشناسه عزیزم! MW2 و Black Ops - کالاف 4 ، زیاد بازی نکردم -. ولی همونطور که گفتم 550 ساعت MW2 و 150 ساعت Black Ops زدم! (اورجینال هم دارم 2تاشو)
مدارکش هم موجوده :d :
http://steamcommunity.com/id/shtsh/home

من کی گفتم بچه ی وستم، نمیدونم!؟! :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر