گفتگو بین طرفداران Xbox one در مورد سیاست جدید مایکروسافت

با سیاست جدید مایکروسافت در عرضه بازیهای Xbox one برای PC مو

• موافقم و اعتقاد دارم باعث پیشرفت Xbox one می شود

رای‌ها: 29 39.7%
  • مخالفم و اعتقاد دارم باعث شکست برای Xbox one می شود

رای‌ها: 31 42.5%
  • این موضوع تاثیری در روند مایکروسافت و Xbox one ندارد

رای‌ها: 13 17.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    73
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نه من مخالفم با نظرت
این موضوع بازی انحصاری دقیقا تنها چیز مهم برای حیات یه کنسوله و رسما X1 بدون انحصاری میمیره مطمین باشید
الان وان مگه چقدر انحصاری داره؟ مرده؟
من خودم تو این عید میرم وان میخرم چون کوآنتوم برک و تومب رایدر رو باید حتما بازی کنم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
الان وان مگه چقدر انحصاری داره؟ مرده؟
من خودم تو این عید میرم وان میخرم چون کوآنتوم برک و تومب رایدر رو باید حتما بازی کنم

انحصاری هاش زیاد بودن بیشتر از ps4 بودن این نسل انحصاری های وان ولی الان داره گند میزنه به همه چی مایکرو

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
انحصاری هاش زیاد بودن بیشتر از ps4 بودن این نسل انحصاری های وان ولی الان داره گند میزنه به همه چی مایکرو
دقیقا درسته من بخاطر کیلراینسکت و هورایزن و سانست وان خریدم بعد از تایید کیلر پارسال فوری 1.400 دستگاهو فروختم یک تومن روش گذاشتم پی سی ارتقا دادم خیالم راحت بشه از این سیاست (بنظرم اون موقع اشتباه). ولی واقعیتش اگه فکر می کردم بازیای استور کرک نمی شن و دردسر دانلود دارند. حقظ ایکس وان ضرری نداشت. پس بنظرم دو طیف متفاوتند. اگر بازیا کرک می شد حرف شما درست بود ولی ساختارامنیتی استور هک ناپذیره چون فایلش با اکانت و یوزر قفل می شود.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
نه من مخالفم با نظرت
این موضوع بازی انحصاری دقیقا تنها چیز مهم برای حیات یه کنسوله و رسما X1 بدون انحصاری میمیره مطمین باشید
دقیقا میشه توضیح بدی چرا میمیره؟ چون اکثر کسایی که کنسول میخرن PC ندارن که بتونه بازی های روز رو اجرا بکنه و در نهایت مجبورن برای تجربه Quantum Break برن X1 بخرن چون جاره دیگری ندارن. مگر اینکه حاضر باشن 2 برابر پول X1 بدن یه PC ببندن که به نظر منطقی نمیاد. همین شخص شما بعید میدونم سیستمی داشته باشی که بتونه کوانتوم رو درست اجرا بکنه. بنظر من که هیچ خظری X1 رو تهدید نمیکنه و تا 2-3 سال دیگه هم باید خودتو منتظر اکس باکس بعدی بکنی. همین الان کلی بازی انحصاری X1 هست. از سانست تا هورایزون و موتور اسپورت. یه کوانتوم بریک . یه دمو از فورزا 6 رو ویندوز که انقدر ناراحتی نداره.
همین الان یه نفر میتونه بره یک میلیون بده X1 بخره و فورزا 6 کامل رو بازی کنه یا 3 میلیون بده سیستم ببنده و دموی فورزا 6 رو بازی کنه، به نظرت اون یه نفر میره سیستم مینده یا x1 میخره.
به نظر من اکس باکس ضرر نمیکنه. مایکروسافت از صنعت کنسول بیرون نمیکشه و X1 هم به فروشش ادامه میده و نسل بعد هم کنسول جدید Xbox رو شاهد خواهیم بود.

- - -ویرایش - - -

برای یک نفر که همیشه با کنسول بازی میکرده کوانتوم بریک همیشه یک انحصاری X1 خواهد موند. من خودم سیستم خوبی دارم (مشخصاتشو میتونی تو پروفایلم ببینی) ولی برای یکی که PS4 بازی میکنه کوانتوم بریک یکXbox One Console Exclusive محسوب میشه. چه طرف خوشش بیاد یا نیاد.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دقیقا میشه توضیح بدی چرا میمیره؟ چون اکثر کسایی که کنسول میخرن PC ندارن که بتونه بازی های روز رو اجرا بکنه و در نهایت مجبورن برای تجربه Quantum Break برن X1 بخرن چون جاره دیگری ندارن. مگر اینکه حاضر باشن 2 برابر پول X1 بدن یه PC ببندن که به نظر منطقی نمیاد. همین شخص شما بعید میدونم سیستمی داشته باشی که بتونه کوانتوم رو درست اجرا بکنه. بنظر من که هیچ خظری X1 رو تهدید نمیکنه و تا 2-3 سال دیگه هم باید خودتو منتظر اکس باکس بعدی بکنی. همین الان کلی بازی انحصاری X1 هست. از سانست تا هورایزون و موتور اسپورت. یه کوانتوم بریک . یه دمو از فورزا 6 رو ویندوز که انقدر ناراحتی نداره.
همین الان یه نفر میتونه بره یک میلیون بده X1 بخره و فورزا 6 کامل رو بازی کنه یا 3 میلیون بده سیستم ببنده و دموی فورزا 6 رو بازی کنه، به نظرت اون یه نفر میره سیستم مینده یا x1 میخره.
به نظر من اکس باکس ضرر نمیکنه. مایکروسافت از صنعت کنسول بیرون نمیکشه و X1 هم به فروشش ادامه میده و نسل بعد هم کنسول جدید Xbox رو شاهد خواهیم بود.

برای یک نفر که همیشه با کنسول بازی میکرده کوانتوم بریک همیشه یک انحصاری X1 خواهد موند. من خودم سیستک خوبی دارم (مشخصاتشو میتونی تو پروفایلم ببینی) ولی برای یکی که PS4 بازی میکنه کوانتوم بریک یک Console Exclusive محسوب میشه. چه طرف خوشش بیاد یا نیاد.

اولا کسی که PC داره و اتفاقا PC خوبی هم داره دیگه دلیلی نمیبینه بره وان هم بخره در حالی که وقتی یک کنسول بازی انحصاری داشته باشه گیمرهای سایر پلتفرم ها هم میرن سمت اون کنسول.پس میبینیم که کنسول بدون انحصاری میمیره.این شکی نیس توش
دوما ، موضوع فقط این نیست که بازیهای وان برای PC دارن منتشر میشن موضوع اینجاست که از روز اول معرفی بازی مایکروسافت باید میگفت فلان بازی هم برای وان هم PC نه اینکه بعد از دو سال کلی تبلیغات و مانور دادن روی انحصاری بودن بازی برای وان حالا دقیقه 90 میاد بازی رو برای PC هم تایید میکنه.این سیاست دروغ که فن ها رو عصبانی میکنه و از کنسول دور میشن

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
چیزی که تو این مدت (نسل هشتم)منو متعجب کرده اینه که مایکروسافت بد جوری رفته زیر ذره بین !! کوچکترین کاری باعث میشه منتقدین یا گیمرها نمیدونم این موج عظیم دقیقا کیا هستن؟ بد جوری مایکرو و کنسولش رو مورد عنایت قرار میدن !! این وسط رقیب هر کار دلش میخواد رو انجام میده و همون موج عظیم کم کاریش رو تحسین میکنن
من امیدوارم این سیاست جدید مایکروسافت موفق بشه چون عرضه بازی برا ویندوز ۱۰ کوچکترین ضربه ایی به موقعیت کنسول نمیزنه حتی میتونه با فروش مناسبش باعث بشه رمدی یا شرکت هایه دیگه علاقیه بیشتری برایه عرضه بازیهاشون رو ایکس باکس وان داشته باشن

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
متاسفانه استارت بدی که میکرو از اول نسل 8 زد باعث شد که این نسل از رقیبش عقب باشه به همون دلایلی که خودتون میدونید خرید کنسول با کینکت و آنلاین بودن همیشگی و سخت افزار ضعیفتر از رقیب این یکی جز بد بیاریهای شرکت بود چون فکر نکنم خبر از سخت افزار رقیب رو از قبل داشته باشه الانم اسپنسر توی حرفهاش خبر از کنسول جدید رو میده که دور از زهنم نیست چون با اومدن کنسول جدید NX که قدرتی برابر با کنسولهای نسل 8 داره احتمال میده فروش ایکس وان کمتر و کمتر بشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
متاسفانه استارت بدی که میکرو از اول نسل 8 زد باعث شد که این نسل از رقیبش عقب باشه به همون دلایلی که خودتون میدونید خرید کنسول با کینکت و آنلاین بودن همیشگی و سخت افزار ضعیفتر از رقیب این یکی جز بد بیاریهای شرکت بود چون فکر نکنم خبر از سخت افزار رقیب رو از قبل داشته باشه الانم اسپنسر توی حرفهاش خبر از کنسول جدید رو میده که دور از زهنم نیست چون با اومدن کنسول جدید NX که قدرتی برابر با کنسولهای نسل 8 داره احتمال میده فروش ایکس وان کمتر و کمتر بشه
من فکر میکنم NX بیشتر جای PS4 رو تنگ بکنه تا X1. منظورم اینه که اگه NX کنسول خوبی از آب در بیاد بیشتر سهم فروش PS4 رو میگیره تا X1.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من فکر میکنم NX بیشتر جای PS4 رو تنگ بکنه تا X1. منظورم اینه که اگه NX کنسول خوبی از آب در بیاد بیشتر سهم فروش PS4 رو میگیره تا X1.

من در ارتباط با موضوع گفتم وگرنا بله اگه کنسول خیلی خوبی باشه رقیب سختی برای ps4 میشه همین چند روز پیشم خبر کال آو دیوتی جدید روی این کنسول اومده

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من در ارتباط با موضوع گفتم وگرنا بله اگه کنسول خیلی خوبی باشه رقیب سختی برای ps4 میشه همین چند روز پیشم خبر کال آو دیوتی جدید روی این کنسول اومده

هم ژاپن و هم کسانی که پروگیمر نیستن اهداف اصلی نینتندو هست و همیشه بوده که دست سونیه کلا یوزرهای xbox بیشتر پروگیمرهایی هستن که فک نکنم چه عرضه بازی رو pc و چه عرضه nx بتونه مجابشون کنه از Xbox کوچ کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر