گفتگوی آزاد درباره GTA V

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,280
نام
یونس
کیا اینجارو می شناسن؟ :d

bg.jpg

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
یه تغییراتی کرده ولی چون عکس کامل نبود نمیشه دقیق چیزی گفت
راک استار یه چیزی رو قایم کرده تو این عکس
دلم برای groove street تنگ شده :x
چرا اینطوری شده :| balla اونجا چیکار میکنه ؟ :-/
من اینقدر تو کف گروهای مختلف بودم اصلا به back ground دقت نکردم :d

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,280
نام
یونس
فردا تریلر آنلاین منتشر میشه
CVG هم قراره پریویو جدید منتشر کنه
هایپ داره می ترکه
بابا یکی بیاد این PS3 منو ببره :d نمی خوام وقتی GTAV ریلیز شد این دستگاه ملعون پیشم باشه نمی تونم در مقابل نفس خبیثم مقاومت کنم :d

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
هایپ داره می ترکه
بابا یکی بیاد این PS3 منو ببره :d نمی خوام وقتی GTAV ریلیز شد این دستگاه ملعون پیشم باشه نمی تونم در مقابل نفس خبیثم مقاومت کنم :d

راکستار داره آروم آروم روح و روانمونو از داخل زجر میده ( میخوره در اصل ! :d )
دارم به اون لحظه فک میکنم که بازی تو دستمه ( اول چندبار میزنم خودمو به دیوار که یه وقت خواب و رویا نباشه ! :| ) .... بعد میام خونه .... کنسول X360 رو روشن میکنم بازیو میذارم ... یادم میوفته اول باید هشت گیگ بریزم رو هارد ! :|
بعد هشت گیگو که ریختم .... بازیو میزارم ... درایو ایکس باکس مثله همیشه صدای تراکتور دلنشینشو میده ! ... و بعد آن فاجعه رخ مینماید ( خواهد نماید یا مینماید ؟ )! :d
30919465086171836479.jpg

کیتی پری تو GTA V :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
هایپ داره می ترکه
دلتم بخواد :d
میام تو پروفایلت کل داستانو اسپویل میکنم دیگه نتونی پیامهاتو بخونی :>

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,280
نام
یونس
دلتم بخواد :d
میام تو پروفایلت کل داستانو اسپویل میکنم دیگه نتونی پیامهاتو بخونی :>
عمرا حاضر نیستم لذت gtav رو واسه خودم خراب کنم :d شماها به کنسول عادت کردید از همین نسخه کنسولی هم لذت می برید
ولی برای منه PC گیمر که به 60+ فریم 1080 عادت کردم اصلا قابل تحمل نیست
شده 1 سال دیگه ام صبر می کنم روی PC بازیش می کنم
از روز 17 سپتامبر ناپدید خواهم شد :d تو news list راک استار هستم هر موقع pc تایید شد خبر دار میشم دوباره بر میگردم
یه سری کلمه هارو تو بلک لیست مرورگر قرار دادم هر صفحه ایی شامل این کلمه ها باشه باز نمیشه (امنیت در حد FBI >:))

چنین روزایی GTAforums.com غوغاس از دستش ندید کلی سوژه جالب داره

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من که به فکر خرید ال سی دی شدم
میخوام دو تا تلویزیون کوچیک رو بفروشم یکمم پول جور کنم
برم یه ال سی دی 40 بگیرم
چون خدا میدونه اگه جی تی ای رو گذاشتم تو کنسول
دیگه تلویزیون 24 ساعته روشنه
و اگه روشن باشه خانواده فحشمون میده

میدونم اینجا جاش نیست ولی :
دقیقا میخوای حرکتی رو بزنی که 1 ماه و نیم پیش من زدم پولام رو جمع کرده بودم بانک در اوردم بیرون تلویزیون قبلیم رو هم فروختم رفتم بازار 1 سامسونگ LED و FULLHD و 32 اینچ خریدم اومدم یه پیشنهاد بهت میکنم اگه میخوای بخری اولا اگه برای اتاقته نهایتا 32 کافیه ثانیا باتوجه به بودجه که داری خرید بکن گول اسم و برند رو هم نخور سونی عالیه ولی باتوجه به چیزی که میده پول خیلی زیادی میگیره ولی سامسونگ دقیقا به اندازه پولی که میدی خرید میکنی .
منم تلویزیون جدید گرفتم فقط بخاطر همین بازی که بتونم روی بالاترین کیفیتش بازی کنم خدا رو شکر امروز یه تریلر میرسه دستمون فقط شانس بیاریم بازم گیم پلی توش باشه ببینیم دیگه چی کار کرده R* تقریبا دیگه الان 1 ماه فقط مونده باتوجه به این که ما کپی میزنیم هم حداقل 4-5 روز قبل از عرضه هم بازی لیک شده و 1-2 روز بعد ( بخاطر سرعت عالی اینترنت این کشور ) میرسه دست ما خودم به شخصه 1 هفته از در خونه بیرون نمیرم مگر ان که بالایای طبیعی باشند اونوقت با کنسول و تلویزیون بازی از در خونه میرم بیرون ... :d

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
عمرا حاضر نیستم لذت gtav رو واسه خودم خراب کنم :d شماها به کنسول عادت کردید از همین نسخه کنسولی هم لذت می برید
ولی برای منه PC گیمر که به 60+ فریم 1080 عادت کردم اصلا قابل تحمل نیست
شده 1 سال دیگه ام صبر می کنم روی PC بازیش می کنم
از روز 17 سپتامبر ناپدید خواهم شد :d تو news list راک استار هستم هر موقع pc تایید شد خبر دار میشم دوباره بر میگردم
یه سری کلمه هارو تو بلک لیست مرورگر قرار دادم هر صفحه ایی شامل این کلمه ها باشه باز نمیشه (امنیت در حد FBI >:))

چنین روزایی GTAforums.com غوغاس از دستش ندید کلی سوژه جالب داره
عمرا نتونی 1 سال صبر کنی ;;)
من اگه pc high end هم داشته باشم بازم با کنسول بازی می کنم :d

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,280
نام
یونس
عمرا نتونی 1 سال صبر کنی ;;)
من اگه pc high end هم داشته باشم بازم با کنسول بازی می کنم :d

سر IV صبر کردم RDR مجبورم کرد کنسول بگیرم:d با GTA نمیشه شوخی کرد
اگه کنسول های نسل بعد 60 فریم 1080 باشن منم قطعا کنسول باز میشم کارت گرافیک هام رو می فروشم یه TV خفن میگیرم

ترول ها ریختن توی GTAforums هر دقیقه یه چیزی می فرستن ملت ترول بشن =)) مدیرای بیچاره انگشتشون رو F5 خشک شد

پیشنمایش CVG هم امشب میاد، GTA 5 o'Clock هم یه برنامه ویژه داره
امروز هایپ می ترکه! همین الان خبر اول تمام سایت های بازی و خبری GTAV می درخشد >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر