گرشاسپ

nimasaffari

کاربر سایت
Sep 18, 2009
8
نام
نیما
خب بالاخره من تا ساعت 2:16 دقیقه شب تمام پستهای مزخرف این تاپیک رو خوندم
من حرفی برای زدن ندارم
چونکه فقط عصابم خورد شد
و واقعا برای تمام افرادی که جواب دوستان بی فکر قضیه رو میدادن هم متاسفم .

هرکس دوست داره بخره و هرکس هم دوست نداره نه , اخه چرا این کار هارو میکنین
بهتره نظرسجی رو هم بردارید چون این واقعا یه کار ابلحانه است چون قیمت بازی تا زمانی که عرضه نشده معلوم نسیت .
من هی نمیخوام چیزی نگم نمیشه: اخه ادم های با منطق , شادمهر جان , و همه ی کسانی که این بحث های بیهوده رو کردید اخه شماها وقت و اینترنت اضافی دارید.
کلام اخر : یا تاپیک رو حذف کنید و یا قفل کنید تا دیگه بیشتر از این آبروی خودمون و این تیم سازنده و ایران و ....................................... رو نبریم.

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
سلام به بچه های بازی سنتر:x
راستی این بازی پیش فروش میشه قیمتش هم خیلی مناسبه 3500 تومان:-o
اگه میخوای از بازی سازان داخلی حمایت کنید بازی بخرید قیمتش هم ناچیزه
من برا خودم سفارش دادم
قصد من فقط اطلاع رسانی بوده

پیش خرید پستی
گرساسپ

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
باید دموی بازی رو بیرون بدن بازی کنم اگر در حد God of war 1 هم باشه تا 10 تومن بابتش پول میدم (البته خیلی بعید میدونم در اون حد باشه) وگرنه بیشتر از 2 تومن نمی ارزه، شایدم دانلودش کنم، اگر سال پیش که بازی تموم شده بود بازی رو بیرون میدادن شاید بازم دلم میسوخت میگفتم ایرانی هستن و گناه دارن از این جور حرفا ولی با این همه تأخیر باید بدونن که دنیای بازی صبر نمیکنه تا هر وقت آقایون تصمیم گرفتن هرجوری خواستن بازی رو عرضه کنن، می بینیم که هرروز بازیها دارن پیشرفت میکنن حالا این همه وقت تلف کردن و بعد این همه مدت تازه دارن بازی رو عرضه میکنن! من فکر کردم دیگه کم کم دارن بیخیالش میشن.

آخرین ویرایش:

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
به طور کلی با صرف نظر از گیم پلی ,بازی: داستان,دیالوگ,دموی بیشتر از 30sوانیمیشن مردن نداره.
من بازیو test کردم و اگه بخرمش فقط بخاطر حمایت از بازیسازانشه نه خوب بودن بازی.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
اگه بازی رو مفتی هم بدن بیرون یسری نفهم باز کپیشو میخرن ! )x
اگر بازی اشغال هم باشه من تهیه میکنم ! حتی اگه نصبش هم نکنم باز میگیرم ! برای حمایت از صنعت بازیسازی ایران ...

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
والا چه عرض کنم، من که از دیدن تریلرش خوشم اومد، شاید بازیش هم خوب باشه، والا من که بهش امیدوارم، حالا تا ببینیم چی از آب درمیاد:-?

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من يادم پارسال تو نمايشگاه بازيهاي نميدونم چی چی !! ديدمش خوشم اومد
به نظر من اين بازي با ديگر بازيهاي ايراني فرق ميكنه
اگه ميخوايد صنعت بازي سازي ايران پيشرفت كنه اين بازي رو اورجينالشو بخريد
اگه هم خوشتون نمياد اصلا نخريد ولي كپي نكنيد
به اميد بهبود صتعت بازي سازي ايران;)

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
این بازی از اون بازیهایی هست که به هیچ وجه نباید کپی بشه!!
در حقیقت میشه گفت این بازی دقیقا نقش موتور متحرکی برای ساخت بازی در ایران هست و اگر یک موقع به علت کپی های غیر مجاز با شکست مواجه بشه میتونه به راحتی فاتحه بازی سازی در ایران رو بخونه!!
پس یادمون باشه حداقل خومون برای پشرفت مملکتمون دل بسوزونیم و دنبال کپی کردن لااقل این یکی نباشیم;)

• Like
Reactions: βehdad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر