گرشاسپ... God Of War ایرانی!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
به نظر من مشکل بازی های ایرانی یا کلا بازی ساز های ایرانی اینه که فکر میکنند بازیی که بتونه همه رو انگشت به دهن نگه داره بازیی هست که گرافیک بالایی داشته باشه،برای همین بازیی میسازند خالی از هر گونه نوآوری و... اصلا از اسم تاپیکم معلومه(God Of War ایرانی) یعنی تقلیدیه از God Of War حالا هر کاری هم بکند به God Of War که دیگه نمیرسه،در صورتی که میتونند یه بازی با خلاقیت خلق کنند مثل echochrome که با اینکه گرافیک بالایی نداره ولی نوآوری بسیار جالبی داره *

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته اینا نمیخوان با GOW مقایسه بشن،اینا رو باید با بقیه بازی های ایرانی مقایسه کنیم-که به نظرم خیلی عالی میان،من یکی که عجیب منتظرش هستم،امیدوارم جدا 16 مرداد بیاد-تا 10 چوق من براش کنار گذاشتم

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
از عکس هاش معلومه پیشرفتش خوب بوده !

دیگه بعد اینهمه بازی ساختن باید رویه کار دستشون اومده باشه ...

انشالله که موفق باشه :)

POPMAN

کاربر سایت
May 19, 2009
8
نام
احسان
بابا این بازی سرشار از خلاقیته!!من ادم سختگیری هستم کاری ندارم کی چی می گی یا اصلا بازی ایرانی هست یا نه ولی با این وجود فکر می کنم وقت گذاشتن بر ای پیدا کردن اسپانسر خوب برای بازی استفاده از منابع مالی شخصی برای پروژه و همین طور از جون و دل کار کردن نتیجه اش میشه چیزی که توی این بازی هست و توی خیلی از بازی های خارجی نیست!؟
نمی دونم چرا مد شده بازی های ایرانی رو به هر دلیلی می کن!؟
نمی گم بگید بهترین بازی سال هست ولی:
1.بازی رو نکوبید!
2.به تلاش دیگران احترام بزارید!
4-1:در ضمن به نظر من بازی خوبی شده!!
جواب پست اول×!

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
سلام بچه ها.جطورين؟
ته دله هممون همينه كه گرشاسپ واقعا اميده بزرگيه واسه بازي سازي تو كشورمون.
اما بذارين يه واقيت بزرگتري از كشورمون بگم.مراجعه كنين به لينك زير تا همه چيز رو بفهمين.
اين عكس از ويژه نامه دنياي بازي/شماره 80 هستش.

http://rapidshare.com/files/411209967/DSC05137.JPG

اما شما فقط به بديش توجه نكنيد.خوبيش اينه كه دست آخر كسايي ميتونن صنعت بازيسازي كشور رو رشد بدن كه سرمايه شون عشقشون باشه يعني بازي.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام به همگی دوستان

با توجه به اینکه ناشر بازی توی ایران مشخص شد ممنون میشم اگه نظراتتون رو در این خصوص مطرح کنید.

قطعا نظرات شما از سراسر ایران میتونه دید خوبی هم به ما و هم به ناشر بازی بده.

ممنون از لطف همگی شما

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام به همگی دوستان

با توجه به اینکه ناشر بازی توی ایران مشخص شد ممنون میشم اگه نظراتتون رو در این خصوص مطرح کنید.

ممنون از لطف همگی شما

تاریخ انتشار بازی مشخص نشد

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام به همگی دوستان

ممنون از لطف همگی شما
آخه لوح زرین نیکان هم شد ناشر؟:-w درپیت ترین و آشغال ترین فیلم ها و انیمیشن ها رو این ناشر وارد بازار میکنه اما این مشکل اصلیش نیست ، مشکل اصلی اینه که بیش از 2-3 هفته طولش میده تا بازی به دست مردم برسه که واقعا عذاب آوره ای کاش همون نسخه دیجیتال بازی رو روی سایتش قرار میدادن که همه بتونن بازی رو رایگان دانلود کنند و بعد با همون سیستم قفلی که روی عصر پهلوانان بود ، شماره فعال سازی بازی رو از روی سایت بصورت اینترنتی میخریدیم و بازی رو فعال میکردیم اینطوری بهتر نبود؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
آخه لوح زرین نیکان هم شد ناشر؟:-w درپیت ترین و آشغال ترین فیلم ها و انیمیشن ها رو این ناشر وارد بازار میکنه اما این مشکل اصلیش نیست ، مشکل اصلی اینه که بیش از 2-3 هفته طولش میده تا بازی به دست مردم برسه که واقعا عذاب آوره ای کاش همون نسخه دیجیتال بازی رو روی سایتش قرار میدادن که همه بتونن بازی رو رایگان دانلود کنند و بعد با همون سیستم قفلی که روی عصر پهلوانان بود ، شماره فعال سازی بازی رو از روی سایت بصورت اینترنتی میخریدیم و بازی رو فعال میکردیم اینطوری بهتر نبود؟
خوب شما فکر نمیکنی که هزاران نفر نمیتونن دانلود کنن؟؟؟؟؟؟
اگه دست یه شرکت بهتر میدادید خیلی خیلی بهتر میشد. این لوح زرین بازی pes2005 رو به عنوان pes2010 به مردم قالب میکنه.
حداقل west game یا یه شرکت معتبر تر دیگه بود.
اما بازم به هر حال برامون لوح زرین نیکان مهم نیست. مهم خود بازی هست.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
خوب شما فکر نمیکنی که هزاران نفر نمیتونن دانلود کنن؟؟؟؟؟؟
من منظورم این بود که لینک ستاپ بازی رو برای دانلود بزارن و فروشگاه های ایرانی مثل بازی های خارجی بازی رو روی DVD بزنن و سریال هایی که از اینترنت خریدن رو توی جلد یا جعبش قرار بدن اینجوری بازی سریعتر به دست مردم میرسید.

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان داغ ترین و هیجان انگیزترین خبر در مورد این بازی
امروز منو(البته فقط منو نه،چند نفر دیگه هم هستن احتمالا:d)واسه تست بازی دعوت کردن.از اونجا که گفتن جزییات این تستو جایی بازگو نکنیم منم چیزی نمیگم تا زحمات چند سال این گروه فوق العاده ضایع نشه.فقط همینو بگم که هرچی در مورد بازی ایرانی میدونید بریزید دور،عالیه این بازی،عالی:d
شروع خوب،مبارزات عالی،صداگذاری محشر،سیستم آپگریدی بسیار کارآمد،گرافیک دیدنی،پلتفرمینگ لذت بخش،boss fight های عالی،QTE های به جا.خلاصه شاهکاری بود واسه خودش.من یکی که هرچقدز پولش باشه میگیرمش
یه خسته نباشید واقعا بلند به این گروه جوان و خلاق میگم که فهمیدم واقعا یه فکری پشت این بازی هست
رفتم فضا امروز:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر