گرشاسپ... God Of War ایرانی!

MILOOO

کاربر سایت
Dec 19, 2008
229
واقعا آفرین ! بابا ترکونیدن :love::love::love::love:
خدایی گرافیک بازی بسیار عالی شده :eek::eek::eek: :love::love::love::love:
انشاالله که همین توجهی که به گرافیک شده به گیم پلی هم شده باشه تا بتونیم لذت یه بازی خیلی خوب ایرانی رو بچشیم با کمترین باگ ممکن !:biggrin1::biggrin1:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
منم دان کردم
واقعا جای تحسین داره از همه لحاظ بهتر شده
فقط اگه این افکت شمشیر موقع ضربه زدن رو بهتر کنن خیلی بهتر میشه
مثلا مثل GOW کنن

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
خب ما هم نطرمونو بگیم.......
به نظر منم بازی نسبت دیگر بازی های ایرنی خیلی خیلی سر تره و به نوعی انقلابی در صنعت بازی های ایرنه هرچند که هنوز جای کار زیادی داره......:smile:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,054
این تریلر آخری واقعآ زیبا بود ! گذشته از گرافیک هنری که کوروش در موردش توضیح داد و خیلی عالی کار شده , گرافیک فنی هم یکی دو نسل از نمونه های داخلی جلوتره. حتی توی بعضی زمینه ها میتونه با بازیهای غیر ایرانی هم رقابت داشته باشه ! گیم پلی هم با اینکه از روی تریلر نمیشه چیزی گفت ولی به نظر میاد اون هم نسبت به بازیهای هم رده خودش یه سر و گردن بالاتر باشه. (حداقل توی تریلر که این طوره)
در مجموع تبریک میگم به سازنده های گرشاسپ ! با اینکه کامپیوترم داغونه ولی سعی میکنم حتمآ یه نسخه بگیرم برای قدردانی :D

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
808
تریلر آخر به نظر من نسبت به قبلی ها بهتر شده بود و پیشرفت کرده بود ولی یه سوال دارم که شاید یه کم مسخره باشه:
این گرشاسب تو باری دیالوگ هم داره یا نه؟(آخه تو هیچ کدوم از تریلر ها تا حالا یک کلمه هم حرف نزده؟)

m-uncharted

کاربر سایت
Nov 8, 2009
494
تریلر آخر به نظر من نسبت به قبلی ها بهتر شده بود و پیشرفت کرده بود ولی یه سوال دارم که شاید یه کم مسخره باشه:
این گرشاسب تو باری دیالوگ هم داره یا نه؟(آخه تو هیچ کدوم از تریلر ها تا حالا یک کلمه هم حرف نزده؟)

اتفاقا سوال خوبی پرسیدی;)
من هم نمیدونم ولی باید 100% داشته باشه
لطفا حتما داشته باشه;)

musketeer

کاربر سایت
May 16, 2008
382
خیلی خیلی خیلی بهتر از اون چیزی بود که وقتی اومدم تو تاپیک انتظارش رو داشتم. و البته مسلما جای بهتر شدن هم داره. واقعا تبریک میگم کار بزرگی رو دارید انجام میدید.
یک مورد که خیلی روش میتونید مانور بدید، داستان هست. که بدون شک خودتون پتانسیلی که داره رو میدونید.
از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم براتون

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
از همینجا به بروُبچه های "فن افزار" خسته نباشید میگم و میدونم در آینده شاهد کارهای "عالی" خواهیم بود.
امیدوارم همیشه موفق باشید.:rose:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
واقعا خوبه! شاید اولین بازی ایرانی که میتونیم به خاطر گیم پلی ادامه ش بدیم.
فقط خدا کنه تا میتونن باگها رو رفع کنن و بازی رو اپتیمایز کنن که اگه این دو مورد رعایت نشه واقعا زحمتشون به باد میره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر