گالاکسی تب 7.7 ... وضعیت خاص

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
سلام به همه دوستان
برای اولین بار یکی از دیوایس هام به مشکل خورد و بد رفت روی اعصابم ...
من این تب 7.7 رو قبل از عید از یکی از کاربرای فروم همسایه خریدم ... موقع تحویل هم توش سیم کارت ننداختم چون فروشنده سیم کارت خودش توش بود و باهاش باهام تماس گرفته بود و sms هم داده بود ولی خودم اولین با هم که تست کردم سیم کارت رو نشناخت !!! ... موند تا 14 ام فروردین بدون دست خوردن ، 14 ام فهمیدم که اگه پشت سیم کارتم یه تیکه مقوا بزارم که ضخامتش بیشتر شه سیم کارت رو دستگاه میشناسه باسه همین بردمش مرکز خدمات سامسونگ ( همراه سرویس خاورمیانه) که مثلا درستش کنن ... فهمیدم که همه حرفای مرکز خدمات سامسونگ و خدمات دهی مثل شعب دیگر کشور هاش دروغه ... هنوز هم یه دینا بیس دارن و فقط گوشی های وارداتی خودشون رو گارانتی پشتیبانی میکنن !!! حرف بعدی بعد از اینکه گفتن گارانتی نداره دستگاهم این بود که ریسک تعمیرش هم با خودته ، ممکنه دیگه روشن نشه !!! منم بیخیال شدم ... باهاش همین جوری کار کردم ولی به این نتیجه رسیدم حالا که با وجود گالاکسی نوت هیچ کاربرد خاصی برام نداره برای همین میخوام بفروشمش ...

من برای جلو گیری از مشکلات آینده تبلت و تحت دو عنوان میفروشم ... یا اینکه بهش به عنوان یه تب وای فای دار خالی نگاه بشه و یا خودم یه سیم کارت اعتباری ایرانسل بزارم توش ( با لمی که دستم اومده ) و نحویلش بدم ولی مسئولیتی در مورد درآوردن سیم کارت و یا جایگزینی اون به عهده نمیگیرم ( یه سیم کارت اعتباری برای همیشه !) ..

راستی دستگاه یه کیف اورجینال هم روش داره که فرصت بهش دست نداد که تب بشینه توش و رسما آکبنده ...

به غیر از داستان سیم کارت دستگاه فقط تو مشکل ظاهری میکرونی داره ... یکی یه ترک ریز کنار جک هدفونه که تازه دیدمش و دیگری هم یه نقطه لبه خشاب سیم کارت که فکر کنم موقع در آودرن سیم خودم ایجاد شده ... شاید بقیه حتی نبیننشون ولی من میگم ... مثل همیشه ... به غیر از این دوتا دستگاه عین آکبنده ، بدون کوچکترین خط و خش ...

میمونه بحث قیمت ... قیمت فرضی مدل وای فای رو با استفاده از قیمت دو مدل وای فای و 3جی به دلار و قیمت ریالی مدل 3جی بدست آوردم (تناسب بستم) ... شد حدود 930 تومن ... من قیمت دستگاهم با کیف آکبند روش رو میزارم فقط 900 تومن ... فکر کنم کاملا مناسب باشه مخصوصا با توجه به اینکه سیم کارت هم میشناسه فقط مشکل جا زدن و در آوردن داره (به خاطر اون کاغذی که باید پشتش بزارم) ... اگه کسی دنبال مدل وای دار این دستگاه بود کیس ایده آله ... دوستان این تب رو 950 و 1 تومن فروختن تو همین فروم ...

همین دیگه اینم داستان این تب ما ، شانسه دیگه ...

amy2ang78k7iri9qv1am.jpg

ma7esz2qhwc25j880p0e.jpg

ky3qzg2zbt2zl2oj0xhj.jpg

ai1xpw0x0qrk89spktla.jpg

cduxjliz1doiqtopk19v.jpg

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
up ............................. up
دوستان قیمت های خنده دار پ.خ نکنن ... همون طور که بالا گفتم حنی اگه جای مدل وای فای دار در نظر بگیریمش قیما آکش حدود 930 میشه ... پس باسه دستگاه من با توجه به وضعیتش و کیف همراهش 900 مناسبه ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
up ...................... up
دوستانی که فکر میکنن بنده پول لازمم و به هر قیمتی فروشنده اشتباه فکر میکنن ... خدا رو شکر اصلا از این خبرا نیست ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
یکمم جای تخفیف گذاشتم که نفس کسی شهید نشه ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
بیا بالا ............................. با آیپد 3 یا تب 10.1 سامسونگ و یا سونی اکسپریا اس هم عوض میشه ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
تبلت رو به عنوان وای فای فقط میفروشم

سیم کارتش دردسر میشه

قیمت با کیف فقط 850

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
یکی 820 پیشنهاد داده با کیفش ... بالاتر نبود ؟؟؟
نظر خودم روی 850 برای تبلت و کیفش و هزینه ارسال هستش ...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
Rating - 0%
0   0   0
شد دقیقا مثل داستان s2 من ... :-| خدایش مشکل رو مخیش بدتر از همه چیزه.ولی اگه مثل من نیستی صبر کن و با قیمت خوب بفروشش. من که یه عالمه ضرر دادم...:D

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
قیمت شامل هزینه ارسال و کیف همراهش فقط 850 تومن
با سونی اکسپریا اس و نیو آیپد هم عوض می کنم و سر میدم ...

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
Rating - 100%
15   0   0
دوتا نکته در مورد این تبلت بگم :
برای فیلم دیدن بهترین گزینه موجوده ... چون 350 گرمه با یه دست راحت میشه گرفتش ... بیشترین تراکم پیکسل رو میون تبلت های اندرویدی رو داره و تنها تبلت با صفحه Super AMLOED هستش ... تمام فرمت های ویدیویی رو تا 1080p هم پخش میکنه به خاطر پردازنده قوییش که مشابه گالاکسی نوت هستش ...
برای بازی هم به سایزش مناسب تر از آیپد و تب های 10.1 هستش و چون همون پردازنده نوت و اس 2 رو داره کلی براش بازی هستش که کامپتیبل هست باهاش
اگه با اینکه سیم کارت نمیخوره و نمی تونید از GPRS ایرانسل یا همراه اول کنار بیاین برای بقیه کارا گزینه عالیی هستش ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر