کیفیت ps3 بر روی بهترین LED base TV سال 2011

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من اگه پول داشتم و می خواستم در حد سونی خرج کنم 100 درصد فیلیپس می گرفتم. دو سه مدلش رو از جلو دیدم واقعا با بقیه تی وی هایی که دیدم تفاوت داره. مانیتور های خفنی هم داره یه مدل 17 هش رو داشتم حرف نداشت
البته فکر کنم پشتیبانی ضعیفی داشته باشه

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
من اگه پول داشتم و می خواستم در حد سونی خرج کنم 100 درصد فیلیپس می گرفتم. دو سه مدلش رو از جلو دیدم واقعا با بقیه تی وی هایی که دیدم تفاوت داره. مانیتور های خفنی هم داره یه مدل 17 هش رو داشتم حرف نداشت
البته فکر کنم پشتیبانی ضعیفی داشته باشه

دوست عزیز هر کس نظری داره.اگر میبینید در سالهای پیش و شاید خیلی مدت ها پیش pioneer kuro elite بهترین بوده و الانم هست و این اجماع نظر تمام ادیتور هاست نه به خاطر اینکه همه مردم میپسندن بلکه به خاطر فاکتور ها و موئلفه هایی هست که کیفیت tv هارو بر اون اساس میسنجن.شما اگه تصاویر با رنگ ها جیغ و شاد دوست داری قطعا باید به سمت فیلیپس و شارپ بری چون بینظیرن.

اما اگه عاشق رنگ های طبیعی و با غلظت بالا هستی باید سراغ پلاسماهای پاناسونیک و super high end های سونی بری تا بهترین و واقعی ترین تصاویر رو با کالیبریشن اونها بگیری.بازتولید رنگ مشکی تولیدی یا همون نرخ interfield contrast حقیقی یکی از مهمترین مولفه های من (و البته همه ادیتور های حرفه ای دنیا) برای برسی یک tv بوده و hx925 و پلاسمای VT30 و Pioneer kuro خدا بیامرز بهترین ها در این رده هستن بودن و خواهند بود .

اما خیلی ها براشون رنگ های شاداب مهمتره پس قطعا به نفعشون هست سراغ برند های برتر این رده همون هایی که بالاتر عرض کردم برن.

• Like
Reactions: Sorrows

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
رفقا الان GOW 3 رو گرفتم عکساشو پست اول اپدیت میکنم:mrgreen:

ویرایش:

پست اول اپدیت شد

--------------------------------------------

واسه عدم گیج شدن رفقا اخرین عکس هایی که گذاشتم رو اینجا هم میزارم

uncharted 2
-----------------------------------------------------------------------------------------------

pic 1

pic 2

god of war 3

------------------------------------------------------------------------------------------------

PIC 1

PIC 2

PIC 3

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
بچه ها ما یه led smart D6960 سامسونگ داریم , واسه پخش فیلم 3d یا اتصال ps3 واسه بازی های 3d به hdmi خاصی نیاز داره یا همین معمولی هم جواب میده ؟:d یه توضیحی زیادی کلا در مورد بخش 3d بدید ممنون میشم :d

راستی واسه بازی کردن فقط 32 اینچ خوبه , بیشتر از این باحال نیست

mojtaba 360

کاربر سایت
Jun 12, 2011
46
نام
Poseidon
بازي فقط با...

براي بازي كردن بهترين tv پلاسما هس و بس.فناوري پلاسما خيلي از lcd & led پيشرفته تره. توي led & lcd نوري كه پيكسل هارو تحريك ميكنه به صورت تك منبعي spread ميشه كه باعث به وجود آمدن خاصيت آزاردهنده بلور و سايه ( judder ) ميشه و باعث ميشه كه lcd ها نتونن كاملا سياه باشن . سازنده ها سعي ميكنن با بالا بردن فركانس اسكن ها اين خاصيت از بين ببرن واسه همين 100hz و 200hz و بالاتر ميسازن. اما اين كار باعث ميشه كه تصاوير ديگه حالت طبيعي نداشته باشن و كارتوني بشن و مثل نقاشي به نظر بيان. توي پلاسما هر پيكسل و سلول منبع پالس الكتريكي مجزا و مستقل داره و باعث ميشه كنتراست نامحدود و تاخير و پاسخدهي تصوير به صفر برسه و تنها مشكل اين فناوري مصرف برق بالا و عدم نازك بودن tv مثل led & lcd بشه. در ضمن من براي كل كل نيومدم. و بايد بگم كه من خودم از اون مدل قديمي هاي sony w series 100hz دارم پس بي طرف نظر ميدم. اگه شما با هر سه تا وسيله كار كرده باشين مي فهمين كه پلاسما بهترين مانيتور بازي هست.

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
تاپیک چی بود!به کجا کشیده شد.ماشالله دوستان همه استاد همه هم Review میخونن. عاشق این مدل نظراتم طرف میگه رفتم نگا کردم تصویرش فرق داشت فلان بود واقعا اگه میگین این مدل از اون مدل بهتره بیاین جفتشونو بغل هم بزارین یه ویدیو مشترک باش بخش کنین بعد بیاین نظر بدین.در ضمن تکنولوژی یه شرکت رو هم الکی زیر سوال نبرین!!
دم همه اساتید گرم

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
از اون موقعی که یادم میاد فن سونی بودم حتی بعضی موقع ها با اینکه می دونستم یه مارک دیگه کار بهتری داده بیرون باز چشم بسته برند سونی رو انتخاب می کردم نزدیک 20 تا مانیتور و tv واسه خودم و این و اون خریدم پس چیزی که الان می خوام بگم تجربه شخصی هستش نه ریویو خوندن به نظرم بالا و پایین قرار گرفتن برند ها تو رنکینگ ها به طور حتم دلیل به بهتر بودن اون جنس نیست بارها این قضیه بهم ثابت شده تنها چیزی که باعث می شه یه جنس تاپ تر بشه مشخصات فنی ومکتوب اون جنسه امتیاز دادن هم بر همین اساسه ولی بعضی موقعه ها شما میبینید مشخصات 2 جنس با هم تفاوت داره ولی شما این تفاوت رو به صورت محسوس درک نمی کنید یادم تو یه مغازه تو جمهوری بودم که نمایندگی انحصاری هیچ شرکتی نبود اکثر برند ها رو تو مغازه داشت 2 تا lcd از 2 مارک رو پیش هم گذاشته بود با اختلاف قیمت 900 هزار تومن والا ما هر چی زور زدیم که قانع بشیم گرونه بهتره نشد که نشد هر دو تنضیماتشون پیش فرض کارخونه بود هر دو یه demo رو پخش می کردن حتی کابل hdmi رو هم چک کردم.... سونی به نظرم داره تو ایران پول مارکشو می خوره .... درسته رو کاغذ بعضی موقع ها بهتره ولی مطمعن باشید چیزی نیست که شما به راحتی با یک نگاه تشخیص بدینش پس چرا باید همیشه پول بیشتری به سونی داد ..... یه چیزی این وسطباقی می مونه که سونی فقط صوت وتصویر کار می کنه ولی lg و samsung لوازم خانگی ................. با این حال اگه پول دستم باشه چشم بسته می رم سراغ سوغات سرزمین افتاب like . no . other

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
تجربه و اطلاعات من در زمینه ی PC واقعاً به روزه. در واقع برام یه جور سرگرمیه. ولی در مورد TV اطلاعاتم کم بود که یه چیزایی از این تاپیک دستگیرم شد. من چون تو اتاق شخصی خودم بازی می کنم اخیراً یه مانیتور LED سامسونگ خریدم BX2485 Plus که Full HD هست با کنتراست 10،000،000:1 با ورودی HDMI*2 و خروجی صدای آنالوگ و چند تکنیک مربوط به رنگ و کنتراست که مخصوص سامسونگه به قیمت 410،000 تومن. تصاویر ویندوز و عکس رو خیلی خوب نشون میده. اما از اونجایی که کارت گرافیکی من قدیمیه فکر نمی کنم بشه کیفیت پخش فیلمش رو خوب بررسی کرد گرچه همینطوری به نظرم خوبه. بالاخره وقتی نوبت به بازی رسید در کمال تعجب دیدم با وجود صفحه ی نمایش کوچیک در مقایسه با LED TV ها و عدم بر خورداری از انواع تکنیک های یاد شده در پست های این گفتگو، نمایش جزئیاتش واقعاً راضی کننده بود و نیاز من در زمینه ی نمایشگر خوب برای بازی رو کاملاً بر طرف کرد. رنگ ها هم به طور قابل توجهی طبیعی هستن. با وجود مدل های مشابه از برند های ASUS و LG فکر کنم این مناسب ترین مانیتور LED برای بازی باشه فعلاً.
عکس هاش رو هم می ذارم.

آخرین ویرایش:

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
تجربه و اطلاعات من در زمینه ی PC واقعاً به روزه. در واقع برام یه جور سرگرمیه. ولی در مورد TV اطلاعاتم کم بود که یه چیزایی از این تاپیک دستگیرم شد. من چون تو اتاق شخصی خودم بازی می کنم اخیراً یه مانیتور LED سامسونگ خریدم BX2485 Plus که Full HD هست با کنتراست 10،000،000:1 با ورودی HDMI*2 و خروجی صدای آنالوگ و چند تکنیک مربوط به رنگ و کنتراست که مخصوص سامسونگه به قیمت 410،000 تومن. تصاویر ویندوز و عکس رو خیلی خوب نشون میده. اما از اونجایی که کارت گرافیکی من قدیمیه فکر نمی کنم بشه کیفیت پخش فیلمش رو خوب بررسی کرد گرچه همینطوری به نظرم خوبه. بالاخره وقتی نوبت به بازی رسید در کمال تعجب دیدم با وجود صفحه ی نمایش کوچیک در مقایسه با LED TV ها و عدم بر خورداری از انواع تکنیک های یاد شده در پست های این گفتگو، نمایش جزئیاتش واقعاً راضی کننده بود و نیاز من در زمینه ی نمایشگر خوب برای بازی رو کاملاً بر طرف کرد. رنگ ها هم به طور قابل توجهی طبیعی هستن. با وجود مدل های مشابه از برند های ASUS و LG فکر کنم این مناسب ترین مانیتور LED برای بازی باشه فعلاً.
عکس هاش رو هم می ذارم.
بات موافقم واقعا مانیتور خوبیه یکی از بچه ها جدیدا خریدتش و کنتراستش فوق العاده است.واسه سایز مانیتور خوبه ولی واسه بازی کردن مخصوصا کنسول هر چی سایز بزرگتر باشه باحال تره(نظر شخصی بنده).
پ.ن:انصافی خرید مانیتور خیلی راحت تر از خرید HDTV هستش واقعا راحت تره!!
پ.ن۲:مبارکت باشه دااااشی

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
بات موافقم واقعا مانیتور خوبیه یکی از بچه ها جدیدا خریدتش و کنتراستش فوق العاده است.واسه سایز مانیتور خوبه ولی واسه بازی کردن مخصوصا کنسول هر چی سایز بزرگتر باشه باحال تره(نظر شخصی بنده).
پ.ن:انصافی خرید مانیتور خیلی راحت تر از خرید HDTV هستش واقعا راحت تره!!
پ.ن۲:مبارکت باشه دااااشی
اون که 100% بزرگتر واقعاً لذت بخش تره، ولی دیگه به درد اتاق من و استفاده برای ویندوز نمی خوره!! من اول می خواستم 27 3D شو بخرم که 800 بود!! ولی اگه دست من بود یه پرده ی اختصاصی سینما واسه بازی کنسول می گرفتم!!!:d
قابلتو نداره... بدمش مگه؟! جون من! ناراحت می شما..!!

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
رامین جون تاپیک هم زدی واسش :D . ایول برو حالشو ببر.

---------------------------

HX925 درجه 2 هستش.
کیفیت اصلی مال درجه یک هاست . HX929

در ضمن 240 هرتز محسوب میشه.
کیفیت تصویرش برای همه قابل قبوله. ولی هرکی که تجربش میکنه فک میکنه که عالیه.
ولی من تا HX929 رو از نزدیک نبینم باور نمیکنم که HX925 همون HX929 ـه.
3D هم که قضیش جداس. هیشکی نمیتونه نظرشو به بقیه تحمیل کنه. چون هرکسی یه جور میبینه.
یه آمار هم بدم . تقریبا 40 یا 50 درصد مردم نمیتونن 3D تماشا کنن.

نکته آخر البته اگر چیزی رو جا نگذاشته باشم: درسته که با دادن 1 الی 2 ملیون اضافه خیالتون رو از بابت گرفتن گارانتی تعمیر راحت میکنید. ولی بعدها متوجه میشید که قطعا ارزش نداشت.

لطفا با من بحث نکنید . دوست دارید قبول کنید . دوست ندارید قبول نکنید. چون بی جواب میمونید . من چاکر شما هم هستم :)
--------------------------

فقط یه سوال از رامین جون دارم.
رفیق شما واسه تست 3D از عینکی که تو پروفایلم دارم استفاده میکنی یا از قدیمیا؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عکس هاش رو هم می ذارم.

دوست عزیز منم همین مانیتور رو دارم...ولی احساس میکنم با مانیتور w2261vp LG تفاوت آنچنانی نداره
شماهم نظرتون همینه؟

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر