کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی The Witcher 3 معادل تنظیمات گرافیکی "High" در PC است

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The-Witcher-3-feature-4-672x372.jpg

یکی از عناوینی که با کیفیت گرافیکی خود همگان را شگفت زده کرده و یک عنوان نسل بعدی "واقعی" به حساب می آید، The Witcher 3 است. به تازگی در مصاحبه با وبسایت Eurogamer، تهیه کننده اجرایی این بازی آقای John Mamais تایید کردند که نسخه PC این بازی در تنظیمات "Ultra" در مقایسه با نسخه کنسولی بهتر به نظر می رسد.

Mamais اضافه کرد که تنظیمات The Witcher 3 "ultra اوج کیفیت گرافیکی در بازی ها به حساب می آید و جزئیات در این تنظیمات در بالاترین حد خود به اجرا در می آیند .

بر طبق اظهارات Mamais، تنظیمات Ultraـی بازی tessellation بهتر، physics بیشتر، post-processing و پشم و موی واقع گرایانه تری را به ارمغان می آورد. ما این واقعیت را می دانیم که با PhysX شرکت انویدیا پشم و موی واقع گرایانه ای به نمایش در می آید ، با این حال جالب به نظر می رسد که کسانی که از کارت گرافیک های AMD استفاده می کنند نیز قادر هستند که از این قابلیت لذت ببرند.

تهیه کننده اجرایی بازی همچنین ادعا کرد که کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی بازی معادل تنظیمات "high" نسخه PC است و بازی در کنسول PS4 در رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 و نسخه Xbox One نیز در رزولوشن 900p و 30 فریم اجرا می شود (اگر چه که تیم سازنده دوست دارد که بازی در هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p اجرا شود).

به طور خلاصه، نسخه PC کیفیت گرافیکی بهتری ارائه می دهد اما بر اساس پیشنهاد PC ، Mamais گیمر ها اگر دوست دارند که از The Witcher 3 در بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن لذت ببرند، به یک سیستم قدرتمند احتیاج خواهند داشت .

The Witcher 3: Wild Hunt برای عرضه در February 2015 برنامه ریزی شده .

dsogaming

آخرین ویرایش:

Bougiman18

کاربر سایت
Apr 8, 2014
12
نام
poya
اینو گفتی یاد یک نکته جالب روی PS4 اتفادم

Trine2: Complete Story رو که بگیری اولش با افتخار لوگو Physx میاد ، حالا اینی که چه جوری Physx داره روی GPU اه AMD اجرا می شه از معجزات هست :-??
مشکل AMD با فیزیک نیست هر بازی که از physx انویدیا پشتیبانی میکنه میشه گفت از فیزیک پیشرفته ساپورت میکنه که به سادگی هم و به صورت default اون فیزیک بسته هست برای کارت های AMD
محض اطلاع دوستان گرافیک GTX 750Ti قیمتش 150 دلاره نه 60 دلار ...
کارت ها یه قیمت لانچ پرایس دارن یعنی قیمت روز اولشون هست که منتشر میشن و اگه به این فروش برن با همون قیمت روز اول سایت هایی مثل ebay شیپ میکنه
اما به راحتی زیر 100 دلار هم پیدا میشه سایت هایی هست شرایطی قرار میدن برای خرید بعضی از کارت ها یا تخفیفاتی میخورن که قیمتشون خیلی کاهش پیدا میکنه
شما هر وقت یاد گرفتی به دیگران احترام بذاری .. قنسول قنسول نکنی ... تو یه فضای خوب میشه بحث کرد ... اینجوری فقط کافیه یکی جواب همین مسخره کردنای شمارو بده سنگ رو سنگ بند نمیشه
خیلی از PC گیمرا هستن میان 4 تا چیزم به ادم یاد میدن ...
قطعا من قنسول بازم شما (های گیمر) بحثی با شما نیست
من چند فریم بیشتر رو فدا میکنم به جاش یه عالمه عنوان انحصاری انتخاب میکنم ... شما امسال فیفای نسل بعد رو هم تجربه نکردی حتی GTA هم نداشتی
شما صبر و کمپین رو انتخاب کردی و هزینه بیشتر و فریم بیشتر بازیه کمتر ... چه بحثی می مونه؟ دو تا تفکر کاملا دور از هم داریم
دوست عزیز محض اطلاع عنوان های روی کاغذ و آمار روی PC انحصاری های بیشتر نسبت به کنسول هست اینو به راحتی با باز کردن صفحه استیم میتونید متوجه شید

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من خودم PC فن نيستم اما شما كافيه بياي كنسول رو به يه مانيتور ٢٢ اينچ 1080p وصل كني بعد اون موقعس كه ميبيني AA و تنظيمات مختلف چقدر داغونه !
اما توي يه Tv 42 اينچ اين قضيه به دليل گسستگي پيكسل ها و فاصله ادم از تلوزيون اصلا به چشم نمياد ! اين جواب كسي بود كه ميگفت AA مهم نيستش ! اگ شما يه PC HIgh End رو وصل كني به تلوزيون ٤٢ ميبيني چه كيفيت و كرافيك فوق العاده اي بهت ميده ! نميخوام كنسولارو خراب كنم اما از طرفداري بيجاي بعضي كنسول فن ها خوشم نمياد! من خودم بازي هاي FPS با pc بقيه انحصاري ها هم با كنسول بازي ميكنم دليل نميشه حتما فن باشي !! حتما هم كسي كه كنسول فنه نميشه گفت پي سي خوبي نداره !
تنظيماتي كه كنسول ها بازيرو اجرا ميكنن يه pc متوسط ميتونه به راحتي اجرا كنه اما اين تكنيك كنسول هاست ! (AA پايين و بازي هاي بهينه و ..... ) اين بحث ها هم هيچ نتيجه اي جز بسته شدن تاپيك نداره

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
مهم اینه که همه بتونن از ی بازی چه با کنسول چع pc لذت ببرن ، مهم اینه که cd project تا الان کسی رو ناامید نکرده و همچنان میشه به ویچر امیدوار بود ، صد البته که پی سی گیمرها لذتی دوچندان رو تجربه می کنن و کنسول بازها هم نباید از سخت افزار محدود ناله کنن و با همون لذت ببرن .

عزیزان ما هم سونی رو دوست داریم و از محصولاتش استفاده می کنیم ، اما طرفداری یکجانبه درست نیست ، باید خوشحال باشید که کیفیت و استانداردهای cd project اینقدر بالاست که روی کنسول قراره ی همچین کیفیتی رو ارایه کنه ،

این که فرضا من بیام ی امضا درست کنم و بشم pc gamer و بعد بیام پی سی ترول کنم و یکی به نعل بزنم یکی به میخ معلومه چه کاره ام !
اگه سخت افزارشو داری بیا وسط و حمایت کن
اگه نداری دست خالی بازی نکن .
رو راست باش ،

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
مهم اینه که همه بتونن از ی بازی چه با کنسول چع pc لذت ببرن ، مهم اینه که cd project تا الان کسی رو ناامید نکرده و همچنان میشه به ویچر امیدوار بود ، صد البته که پی سی گیمرها لذتی دوچندان رو تجربه می کنن و کنسول بازها هم نباید از سخت افزار محدود ناله کنن و با همون لذت ببرن .
عزیزان ما هم سونی رو دوست داریم و از محصولاتش استفاده می کنیم ، اما طرفداری یکجانبه درست نیست ، باید خوشحال باشید که کیفیت و استانداردهای cd project اینقدر بالاست که روی کنسول قراره ی همچین کیفیتی رو ارایه کنه
مهم اینه که همه اینو قبول کنن،چه PC گیمر چه کنسول باز.
مجبور نیستیم هر دفعه سر هر بازی سر خودمون رو درد بیاریم و باز به همین جا برسیم.باز تو تاپیک بعدی روز از نو روزی از نو.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تاپیک باز شد.
مثل همیشه، بن داشتیم و اخطار !
موردی در پست ها دیدید از دکمه " گزارش " استفاده کنید نه نقل قول و جر و بحث با فرد خاطی.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
والا من که 780ــــَم همین الان به خودش لرزیده، می‌دونه قراره با اجرای این بازی ذوب شه :d
اگه مثل نسخه دوم احتیاج به پچ و ... داشته باشه، روی کنسول می‌خرم. اگر هم از روز اول خوب بود، با PC می‌زنم به بدن. ولی در هر صورت واسه حمایت از CDP بازی رو اوریج می‌خرم. آره آقا ما خیلی با فرهنگیم مثلاً :d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
انویدیا قبلا تجربه Dynamic Fur رو در بازی Call Of Duty Ghosts (با پچ نسخه 1.03) در بدن رایلی ارائه کرده بود ... تکنیک خیلی خوبیه و به طبیعی تر شدن انیمیشن ها و گرافیک کمک شایانی میکنه ... اما از اون طرف بار پردازشی بسیار سنگینی رو به هسته پردازشی گرافیک اعمال میکنه و خیلی Resource بَر هستش .

Bougiman18

کاربر سایت
Apr 8, 2014
12
نام
poya
انویدیا قبلا تجربه Dynamic Fur رو در بازی Call Of Duty Ghosts (با پچ نسخه 1.03) در بدن رایلی ارائه کرده بود ... تکنیک خیلی خوبیه و به طبیعی تر شدن انیمیشن ها و گرافیک کمک شایانی میکنه ... اما از اون طرف بار پردازشی بسیار سنگینی رو به هسته پردازشی گرافیک اعمال میکنه و خیلی Resource بَر هستش .
بله احتمالا مثل tress fx یی که amd روی tomb raider به کاربرد گزینه ای برای غیر فعال کردنش هست
اما تو کانال رسمی خود CDP توی یوتیوب ویدئو ای موجود هست که این تکنولوژی رو توی محیط باز تست کردن و افت فریمی من ندیدم اما سیستمی که روش این تست انجام شد ذکر نشده بود در هر حال آخر ویدئو کسی که داره روی ویدئو توضیح میشده میگه که ما تا جایی که بتونیم این تکنولوژی رو به بهترین حالتش میرسونیم فکر نکنم اونقدر وحشتناک فریم خور باشه

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
نمایش TW3 در کنفرانس مایکروسافت روی PC بود یا X1? اگه روی PC بوده، که نسخه‌ های PS4 و X1 ول معطلند، چون آنچنان فوق العاده نبود و AC: U خیلی ازش بهتر بود (چون جفتشون OW هستند مقایسه کردم و کاری هم به وسعتشون ندارم، جفتشون بزرگند). همون چیزی بود که یه بازی نسل بعدی باید باشه و شاید مقداری هم ضعیف تر=(( پارسال هم همین بحث ها درمورد گرافیک این بازی بود که تریلرش هم فکر کنم از رو PC گرفته شده بود، ولی من تریلر رو که دیدم اصلا برام چیز فوق عجیبی نبود. نمیگم بد بود، بلکه برای یه بازی OW خیلی خوب بود ولی نه در این حد که بعضی ها می‌گفتند بهترین گرافیک رو داره و نسل بعد با عرضه این بازی شروع می‌شه و...:-o
البته من خودم از گرافیک هنریش خیلی خوشم اومد، مخصوصا قسمت های سرسبزش:x
(خصومت شخصی با این بازی ندارم ولی اینقدر ها هم هایپ برای این بازی دیگه زیادیه. خودم TW2 رو بازی کردم و از گرافیکش راضی نبودم ولی به نظرم از بقیه‌ی RPG ها سرتر بود:)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نمایش TW3 در کنفرانس مایکروسافت روی PC بود یا X1? اگه روی PC بوده، که نسخه‌ های PS4 و X1 ول معطلند، چون آنچنان فوق العاده نبود و AC: U خیلی ازش بهتر بود (چون جفتشون OW هستند مقایسه کردم و کاری هم به وسعتشون ندارم، جفتشون بزرگند). همون چیزی بود که یه بازی نسل بعدی باید باشه و شاید مقداری هم ضعیف تر=(( پارسال هم همین بحث ها درمورد گرافیک این بازی بود که تریلرش هم فکر کنم از رو PC گرفته شده بود، ولی من تریلر رو که دیدم اصلا برام چیز فوق عجیبی نبود. نمیگم بد بود، بلکه برای یه بازی OW خیلی خوب بود ولی نه در این حد که بعضی ها می‌گفتند بهترین گرافیک رو داره و نسل بعد با عرضه این بازی شروع می‌شه و...:-o
البته من خودم از گرافیک هنریش خیلی خوشم اومد، مخصوصا قسمت های سرسبزش:x
(خصومت شخصی با این بازی ندارم ولی اینقدر ها هم هایپ برای این بازی دیگه زیادیه. خودم TW2 رو بازی کردم و از گرافیکش راضی نبودم ولی به نظرم از بقیه‌ی RPG ها سرتر بود:)
کنسول بود برادر:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
پی سی خرجش واقعا سنگینه !

امیدوارم سری جدید کارت های انویدیا جوری نباشه که کسایی که 780Ti و... دارند کلا از رده خارج شند :D
اینا خیلی وحشتناک خواهند بود، چون از 28 نانومتری شدن 20 نانومتر:-s مصرف برقشون نصف شده:-s

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان PCباز زیاد نگران سیستم برای بازی نباشید با توجه به سخت افزار کنسول ها که خود سازنده گفته نسخه کنسولی برابر باحالت HIGH بر روی یک PC هست خیلی راحت می تونید کارت 760 بازی را به خوبی اجرا کنید بالاتر از HIGH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر