کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی The Witcher 3 معادل تنظیمات گرافیکی "High" در PC است

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
The-Witcher-3-feature-4-672x372.jpg

یکی از عناوینی که با کیفیت گرافیکی خود همگان را شگفت زده کرده و یک عنوان نسل بعدی "واقعی" به حساب می آید، The Witcher 3 است. به تازگی در مصاحبه با وبسایت Eurogamer، تهیه کننده اجرایی این بازی آقای John Mamais تایید کردند که نسخه PC این بازی در تنظیمات "Ultra" در مقایسه با نسخه کنسولی بهتر به نظر می رسد.

Mamais اضافه کرد که تنظیمات The Witcher 3 "ultra اوج کیفیت گرافیکی در بازی ها به حساب می آید و جزئیات در این تنظیمات در بالاترین حد خود به اجرا در می آیند .

بر طبق اظهارات Mamais، تنظیمات Ultraـی بازی tessellation بهتر، physics بیشتر، post-processing و پشم و موی واقع گرایانه تری را به ارمغان می آورد. ما این واقعیت را می دانیم که با PhysX شرکت انویدیا پشم و موی واقع گرایانه ای به نمایش در می آید ، با این حال جالب به نظر می رسد که کسانی که از کارت گرافیک های AMD استفاده می کنند نیز قادر هستند که از این قابلیت لذت ببرند.

تهیه کننده اجرایی بازی همچنین ادعا کرد که کیفیت گرافیکی نسخه کنسولی بازی معادل تنظیمات "high" نسخه PC است و بازی در کنسول PS4 در رزولوشن 1080p و نرخ فریم 30 و نسخه Xbox One نیز در رزولوشن 900p و 30 فریم اجرا می شود (اگر چه که تیم سازنده دوست دارد که بازی در هر دو کنسول PS4 و Xbox One با رزولوشن 1080p اجرا شود).

به طور خلاصه، نسخه PC کیفیت گرافیکی بهتری ارائه می دهد اما بر اساس پیشنهاد PC ، Mamais گیمر ها اگر دوست دارند که از The Witcher 3 در بالاترین تنظیمات گرافیکی ممکن لذت ببرند، به یک سیستم قدرتمند احتیاج خواهند داشت .

The Witcher 3: Wild Hunt برای عرضه در February 2015 برنامه ریزی شده .

dsogaming

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
با توجه به اون چيزي كه ديدم به نظرم U4 از TW3 ( با در نظر گرفتن OW بودنش ) سرتره. البته من قصدم مقايسه نبود و فقط خواستم براي حرفم مثالي زده باشم وگرنه كه همون طورم كه دوستمون ( r0ss0neri ) گفتن مقايسه اين دو بازي، اونم تو اين تاپيك اصلا جايز نيست.

مقایسه این دوتا بازی از نظر کیفیتی کاملا اشتباس ، ساختار بازی TW3 بر اساس Draw Distance بالا و محیطی Dynamic و زنده بنا شده اما سری U از این نظر کاملا Static و بسته طراحی شده ، خوب مسلمه که گرفیکش بایدم بالاتر باشه .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
به خاطر وجود کنسول هاست که با یک کارت 700 دلاری هم نمیشه بعضی از عنوانین مثل WD رو مثل آدم تجربه کرد. وگرنه با یک پی سی 500-600 دلاری کارائی بسیار بیشتر از کنسول محقق می شد
CROSS GEN و مولتی پلتفرم فشنگ یه چند سالی گند زد به PC. وگرنه کسی شاهکارهای تکنیکال که با HL2 و 3 DOOM و FEAR و کرایسیس معرفی شد رو فراموش نکرده , در زمان انقلاب Gaming graphic قبل از 2008-2009.
از 2010 هم که قشنگ PC رو limit کردن کنسول ها.
والا من که متوجه نشدم شما چی میگی؟ یعنی چون بازی روی کنسول ها میاد PC توان اجراشون رو نداره؟! یعنی چی؟ الان شما با یه PC 500 دلاری میتونی چیزی در حد Uncharted 4 بگیری؟ ( با توجه به اینکه هنوز عمر کنسول ها 1 سال هم نشده.)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چقدر بازی مزخرفی بود :| اینم شد بازی؟ یه مشت ایده مسخره رو بازی کردن :(( (دارم الکی جو منفی به خودم میدم که وقتی دارم بازی میکنمش از اینکه نمیتونم رو Ultra بازی کنم افسرده نشم :d )

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مقایسه این دوتا بازی از نظر کیفیتی کاملا اشتباس ، ساختار بازی TW3 بر اساس Draw Distance بالا و محیطی Dynamic و زنده بنا شده اما سری U از این نظر کاملا Static و بسته طراحی شده ، خوب مسلمه که گرفیکش بایدم بالاتر باشه .
من همون قبل ترم گفتم كه قصدم مقايسه اين دوتا نيست فقط خواستم بگم كه كنسولا توان اجراي چنين عناويني رو دارن و با چنين خبري نميشه قدرتشون رو زير سوال برد.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
به خاطر وجود کنسول هاست که با یک کارت 700 دلاری هم نمیشه بعضی از عنوانین مثل WD رو مثل آدم تجربه کرد. وگرنه با یک پی سی 500-600 دلاری کارائی بسیار بیشتر از کنسول محقق می شد
CROSS GEN و مولتی پلتفرم فشنگ یه چند سالی گند زد به PC. وگرنه کسی شاهکارهای تکنیکال که با HL2 و 3 DOOM و FEAR و کرایسیس معرفی شد رو فراموش نکرده , در زمان انقلاب Gaming graphic قبل از 2008-2009.
از 2010 هم که قشنگ PC رو limit کردن کنسول ها.

نه عزیز جان ربطی به کنسولا نداره PC های ضعیف هستن که جلوی PC رو گرفتن شما فکر میکنی تا مثلا فلان GPU ی Nvidia میاد تو بازار عین آمار همه ی عالم میرن PC ارتقا میدن؟ اکثر کسایی که با PC بازی میکنن افراد عادی هستن که یا رو لپتاپ بازی میکنن یا PC هایی که از عمرشون چند سال گذشته. برای همین هم بازیساز مجبور ارتقا گرافیک رو منطقی انجام بده جوری نشه که فقط عده معدودی بتونن بازی کنن. بیخود گردن کنسولا نندازید

High Gamer V6

کاربر سایت
May 1, 2014
58
نام
بهروز
والا من که متوجه نشدم شما چی میگی؟ یعنی چون بازی روی کنسول ها میاد PC توان اجراشون رو نداره؟! یعنی چی؟ الان شما با یه PC 500 دلاری میتونی چیزی در حد Uncharted 4 بگیری؟ ( با توجه به اینکه هنوز عمر کنسول ها 1 سال هم نشده.)

منظور اینه کنسولها بدلیل محدودیت سخت افزارشون و ضعیف بودنشون دستو بال سازنده هارو بستن ( تو محدوده 900P 30 فریم این حرفا بسر میبرن ) اگه بازی انحصاری برای PC منتشر میشد یحتمل الان CG میشد

والا ما موندیم چرا اسمUncharted 4 مدام میاد تو تاپیکها فکر کنم بازم داستان the last of us قراره شروع بشه . حالا این بازی The Witcher 3 چه ربطی به U4 داره خدا میدونه

چراکه نه یه کارت گرافیک خوش قیمت 60 دلاری 750TI الان خیلی بهتر از PS4 عمل میکنه

با توجه به اینکه هنوز عمر کنسول ها 1 سال هم نشده
خوب مشکل همینجاست هنوز یکسال هم از عمر اینا نگذشته شاهکار مهندسی ماکس ول 880GTX داره میاد .. پس بهترین انتخاب برای کسانی که بشدت به گرافیک اهمیت میدن PC یه
تکنیکهای ناب انویدیا برای این بازی هم بکنار
موفق باشید

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata

تراشه گرافیکی که U4 رو رندر میکرد 200 دلار قیمت داره برای PC . ولی کارایی همین گرافیک رو PC برای اجرای بازی عملا صفر هست. و در کل با یک سیستم 600-700 دلاری کیفیتی بهتر از U4 گرفت.
به شرطی که ساختاری کد نویسی که برای کنسول اجرا میشه برای PC هم پیاده بشه.

- - -ویرایش - - -

نه عزیز جان ربطی به کنسولا نداره PC های ضعیف هستن که جلوی PC رو گرفتن شما فکر میکنی تا مثلا فلان GPU ی Nvidia میاد تو بازار عین آمار همه ی عالم میرن PC ارتقا میدن؟ اکثر کسایی که با PC بازی میکنن افراد عادی هستن که یا رو لپتاپ بازی میکنن یا PC هایی که از عمرشون چند سال گذشته. برای همین هم بازیساز مجبور ارتقا گرافیک رو منطقی انجام بده جوری نشه که فقط عده معدودی بتونن بازی کنن. بیخود گردن کنسولا نندازید

کنسول های نسل فعلی یک PC Low range هستن منتها با ساختار نرم افزاری و تا حدی هم سخت افزاری متفاوت نسبت به یک pc دسکتاپ.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
تراشه گرافیکی که U4 رو رندر میکرد 200 دلار قیمت داره برای PC . ولی کارایی همین گرافیک رو PC برای اجرای بازی عملا صفر هست. و در کل با یک سیستم 600-700 دلاری کیفیتی بهتر از U4 گرفت.
به شرطی که ساختاری کد نویسی که برای کنسول اجرا میشه برای PC هم پیاده بشه.

- - -ویرایش - - -

کنسول های نسل فعلی یک PC Low range هستن منتها با ساختار نرم افزاری و تا حدی هم سخت افزاری متفاوت نسبت به یک pc دسکتاپ.
داداش اگه درحد pc Low range هستن چطوری میتونن ویچر 3 رو رو High اجرا کنن ؟ شما یه Pc low range به من نشون بده بتونه ویچر 3 رو فقط اجراش بکنه :|
--------
شما ببین یه سیستم 400 دلاری میتونه گرافیکی در حد the order :1886 اجرا کنه ؟

البته مسلمه کنسول ها به pc چند میلیون تومنی نمیرسن

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
داداش اگه درحد pc Low range هستن چطوری میتونن ویچر 3 رو رو High اجرا کنن ؟ شما یه Pc low range به من نشون بده بتونه ویچر 3 رو فقط اجراش بکنه :|

کنسول ساختار نرم افزاری و سخت افزاری United دارن
بر عکس pc.
وگرنه همین طور که گفتم تراشه گرافیکی ps4 نمونه دسکتاپ اش حدود 200 دلار قیمت داره

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
High End هاتون زیر واچ داگز زاییدن حالا حرف Low Range برا ویچر 3 میزنید ؟؟ بازی بیاد سیستم مورد نیاز عملیش یه سر و گردن از تمام بازیهای همون زمان عرضه بالاتره ...

برید دعا کنید بتونید موقع عرضه با خفن ترین سیستمها هم یه گیم پلی استیبل از بازی بگیرید و مجبور نشید 10 ماه منتظر پچ و درایور و هزار ترفند برای اجرای مناسب بازی باشید ...

ما که همون روز اول دیسک رو میزاریم تو دستگاه با یه گرافیک عالی بی مشکل بازی میکنیم و از خود بازی لذت میبریم

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
با این وضعیت دلار کلا ادم پشیمون میشه خرید کارت ، فکر نکنم اصلا بتونم رو Low با این 460 بیارم...

Bougiman18

کاربر سایت
Apr 8, 2014
12
نام
poya
این برداشت شخصی شما هست شاید تو ایران این حرف درست باشه ولی در خارج از ایران به هیچ وجه شما اگه کانال ها یا وبسایت های سخت افزاری رو دیده باشید میبینید که انقدر تخفیف ها و شرایط مختلف برای انواع اقسام سخت افزار قرار میدن که خریدش خیلی منطقی میشه Mouse razor یی که مثلا 60 دلار هست تخفیف میخوره میشه 20 دلار یه چیزی شبیه کاری که استیم با بازی هاش میکنه اما تو ایران قیمت دلار ضبدر 4000 تومن میشه بنده خودم دوتا r9 290 گرفتم افتاد دونه ای 1970 تومن در صورتی که باید 1200 میبود
بعدشم دوستان فکر میکنم این بحث pc vs consol اگه ادامه پیدا نکنه بهتر هست کسی حرف کسی رو قبول نمیکنه
فقط بگم روی کاغذ قدرت خالص GPU ای مثل 670 یا r9 270 (که گرافیک های خیلی قوی ای حساب نمیشن )از GPU های کنسول ها بیشتر هست مثل کلاک یا پهنای باند یا compute unit وغیره اما این بهینه سازی و کد نویسی هست که باعث میشه همچین performance هایی روی کنسول ببینیم
اگر api یی مثل منتل بتونه خوب پیشرفت کنه خواهیم دید که gpu هایی که از این api ساپورت و الان خوب محسوب میشن در آینده هم همچنان عملکرد خودشون رو حفظ میکنن باید منتظر داریکت اکس جدید هم موند ودید

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
High End هاتون زیر واچ داگز زاییدن حالا حرف Low Range برا ویچر 3 میزنید ؟؟ بازی بیاد سیستم مورد نیاز عملیش یه سر و گردن از تمام بازیهای همون زمان عرضه بالاتره ...

برید دعا کنید بتونید موقع عرضه با خفن ترین سیستمها هم یه گیم پلی استیبل از بازی بگیرید و مجبور نشید 10 ماه منتظر پچ و درایور و هزار ترفند برای اجرای مناسب بازی باشید ...

ما که همون روز اول دیسک رو میزاریم تو دستگاه با یه گرافیک عالی بی مشکل بازی میکنیم و از خود بازی لذت میبریم

آره اگر در pc وضوح رو 900 و quality رو هم low بزاریم مثل شما همون روز اول میتونیم لذتش رو ببریم رو 30 فریم.
ولی شما مطمئنا فاکتوری به اسم کیفیت تا حالا به گوش ات نخورده که اینقدر شادمانی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر