کپکام: هنوز نسخه PC تایید نشده است!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مسئول روابط عمومی اروپای کپکام در گفتگو با بازی‌سنتر شایعات مربوط به تایید نسخه PC را تکذیب کرد و گفت: کپکام هنوز نسخه PC را تایید نکرده است.
Ben Le Rougetel در مورد نسخه Remake از رزیدنت ایول 2 نظر خاصی نداد اما گفت ما همیشه این نکته که Resident Evil 2 چقدر برای طرفداران بازی ارزشمند است را در نظر داریم و بهتر است فعلا منتظر باشیم.
او درباره منتشر شدن نسخه Pirate بازی Resident Evil 5 گفت: ما کوتاهی صورت ندادیم، بازی در ژاپن عرضه شده است و عده زیادی همیشه دوست دارند همه چیز را رایگان بدست بیاورند. البته آن‌ها از خیلی چیزها در آینده محروم خواهند شد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جدا حال میکنم با این خبر های اختصاصی که از این بازی میزاری !
اگه بتونید از بازی های دیگه هم به همین صورت خبر بزارید واقعا عالی میشه !

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
امیر من یچیزی و نفهمیدم :biggrin1:
ببین یه تاپیک بود به اسم evil 6 همه چیز را تغییر خواهد داد . من چیزی که نفهمیدم این است یعنی امکان داره پروژه بعد بجای resident evil 6 روی remake شماره 2 بازی کار بکنند :smile:

پ . ن : از اول معلوم بود فعلا resident evil 5 بازی برای pc نخواهد اومد .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
ممنون.
ببین یه تاپیک بود به اسم evil 6 همه چیز را تغییر خواهد داد . من چیزی که نفهمیدم این است یعنی امکان داره پروژه بعد بجای resident evil 6 روی remake شماره 2 بازی کار بکنند :smile:
نه.
شماره 6 هم مثل 5 بايد داستان جديد داشته باشه. Remake شماره ي جديدي به حساب نمياد.

پ.ن :‌ ولي من مطمئنم RE2 Remake رو ميسازن بالاخره.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ممنون.

نه.
شماره 6 هم مثل 5 بايد داستان جديد داشته باشه. Remake شماره ي جديدي به حساب نمياد.

پ.ن :‌ ولي من مطمئنم RE2 Remake رو ميسازن بالاخره.

بابا مگه من نفهمم :laughing::laughing::laughing::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
منظورم بد رسوندم :biggrin1: منظورم این بود پروژه بعد بجای ساخت resident evil 6 بیان و remake resident evil 2 را بسازند :biggrin1: نه اینکه شماره دو را شش حساب کنیم بیشتر متوجه شو فهمیده :biggrin1:
فقط امیدوارم تحقق پیدا کنه :love::love::love:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
بلاخره همین روزها تایید میشه . و فکر کنم به احتمال زیاد در نیمه دوم 2009 میاد .

ولي من مطمئنم RE2 Remake رو ميسازن بالاخره.

بلاخره میسازن .
ن.ش: و احتمالا در همین نسل شروع به ساختش میکنن - یا در همین نسل عرضش میکنن یا دو سه سال اول نسل بعد .
شایدم اینطور نشه !

چون تو این نسل یک نسخه اصلی از Resident Evil رو ساختن و فکر نکنم یک نسخه اصلی دیگه از این بازی در این نسل ساخته بشه و میتونن این RE2 Remake رو در این نسل ساخته و عرضش کنن .
یا برا نسل بعد اول این RE2 Remake رو عرضش کنن و بعد یک نسخه اصلی که Resident Evil 6 باشه رو ساخته و عرضه کنن .

seji

کاربر سایت
Dec 21, 2006
242
واسه PC حتما میاد یکم دیرتر چون سیاست کپکام حمایت از PC هست و تو اجلاس حمایت از PC Games همیشه دست راست Microsoft و Nvidia بوده و احتیاج به تایید هم نداره
سایت پر شده از این تاپیکا سر این موضوع مثل GTA IV که اونم دیدیم آخرش چی شد

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
یه خبر بسیار خوب واسه پی سی بازها
بالاخره اولین تریلر از re 5 واسه پی سی منتشر شد
اینم لینکش:
http://www.gamespot.com/pc/action/residentevil5/video/6205624/resident-evil-5-viral-video-4--bridge

آخر تریلر هم مینویسه 13march میاد و آرم شرکت capcom هم به دنبالش میاد

:eek::eek::eek::eek:
ببخشید اون موقع چه ربطی به pc داشت . فقط episode 4 از یک تبلیغ و نشون میده و اصلا کلمه ای از pc برده نشده ;)
برای pc دوست عزیز میاد اما با تاخیر کنسولی وقتی street fighter IV با تاخیر کنسولی در تابستان بر روی PC میاد اون موقع resident evil 5 با اون همه عظمت همراه با نسخه کنسولی بیاد اصلا با عقل جور در نمیاد ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر