کونامی مانع حضور هیدئو کوجیما در مراسم TGA 2015 شد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

4747.kojima_2D00_0221_2D00_610.jpg_2D00_610x0.jpg

آقای «هیدئو کوجیما» که قبلا قرار بود در مراسم «The Game Awards 2015» حاضر شود بنابه دلایلی در این مراسم حاضر نشد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

دیشب در طی مراسم TGA بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برنده‌ی جایزه بهترین «Action-Adventure» شد و آقای «Kiefer Sutherland» صداپیشه‌ی «اسنیک» به صحنه آمد و جایزه را به نام هیدئو کوجیما دریافت کرد.

«Geoff Keighley»، مجری مراسم اعلام کرد که آقای کوجیما در آخرین لحظه از حضورش در مراسم توسط وکلای کونامی جلوگیری شده است. کوجیما هم اکنون کارمند کونامی محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد تا زمانی که از کونامی خارج نشود دلیل قطعی برای این اتفاق ارائه نخواهد شد.

====
منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
یه جایزه باید درست کنن به اسم "حال به هم زن ترین ناشر" که بدن به کونامی و هیچ ناشر دیگه ای هم کاندید نباشه! این مسخره بازی ها نشون میدن یه مشت آدم کوته فکر دارن اونجا رو اداره میکنن.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اگه کوته فکر نبودن که نمیزاشتن Silent Hill ای پی به این خوبی اینجوری سرش دربیاد! اینم از وضعیت برخوردشون با کوجیما و طرفداراش... این شرکت محکوم به ورشکستگیه

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب حتما بعدم هم کوجیما بازی میسازه میخوان ذره بین بردارن بازی از بالا تا پایین چک کنن بگن اینجاش شبیه MGS شده ما ازت شکایت میکنیم .=)) یعنی شرط میبنم این اتفاق خواهد افتاد حالا ببینین کی گفتم .;)

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
کوجیما هم اکنون کارمند کونامی محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد تا زمانی که از کونامی خارج نشود دلیل قطعی برای این اتفاق ارائه نخواهد شد

به جای Hate speech بهتره منتظر بمانیم تا شاید یک روز دلیل این اتفاق معلوم شه، شاید شرکت کونامی دلایل قابل قبولی برای این کارش داشته، شاید هم نه.

OSMUND SADDLER

کاربر سایت
Nov 29, 2015
10
نام
بهزاد
در اینکه این ئکارهای کونامی اشتباه هست هیچ شکی نیست اما همین کونامی هرگز کوجیما را کارکردانی متال گیر کنار نگذاشت! به همین دلیل هست که من میکم شرکتی مثل کپکام منفورتر هست. ان عملا تیم ها را به دلخواه خودش عوض میکنه! به نظر من کونامی در مقایسه با کپکام از این نظر سربلند بیرون میاد

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
در اینکه این ئکارهای کونامی اشتباه هست هیچ شکی نیست اما همین کونامی هرگز کوجیما را کارکردانی متال گیر کنار نگذاشت! به همین دلیل هست که من میکم شرکتی مثل کپکام منفورتر هست. ان عملا تیم ها را به دلخواه خودش عوض میکنه! به نظر من کونامی در مقایسه با کپکام از این نظر سربلند بیرون میاد

تکبیر

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حالا این قضیه خروج کوجیما چجوریه که هنوز تموم نشده کارشون با کونامی !
اینم داره به یک داستان تبدیل میشه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اتفاقا خوبه که همچین اتفاقاتی داره پشت سر هم رخ میده ، اینجوری تابوتش زیر دست گیمرا سبکتر حمل میشه !! گیمرها برای حمایت از کوجیما باید اعتصاب کنن و دیگه هیچ بازی ای نخرن از این ... ، خیلی احساس گنده لاتی میکنه .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
حالا این قضیه خروج کوجیما چجوریه که هنوز تموم نشده کارشون با کونامی !
اینم داره به یک داستان تبدیل میشه

خوب یه قراردادی دارن اینا و تاریخ اون قرارداد هنوز تموم نشده. تا اون زمان هم باید گوش به فرمان شرکت باشه :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
Yoichi Wada رییس اسکوار انیکس هم به حرف اومد. تو صفحه فیس بوکش نوشت:

تا جایی که من آقای کوجیما رو می‌شناسم میتونم بگم از این رفتار ظالمانه کونامی در قبال کوجیما در حیرتم. و این جور رفتارها تو بحث کسب و کار یه عملِ بس منفی هستش.

شاید مدیریت کونامی بخواد از صنعت بازی های ویدئویی کنار بره ولی اینکه از راه خودتون خارج بشید و دنیارو با خودتون دشمن کنید یه کار کاملا بی معنی هست. شاید تو کونامی کسی نیس که به این جور مسائل نظارت کنه و یا شایدم نمی دونن انجام دادن این جور کارها چجور تمام صنعت بازی رو تحت و شعاع قرار میده.

Konami***39;s Treatment of Kojima Is Bad Business, Says Former Square Enix Exec

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر