کوجیما: نمی خواهم تاریخی مشخصی را برای عرضه MGSV بگویم اما ..

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درود

هیدئو کوجیما در مصاحبه ای که با Famitsu داشته اذعان کرده رابط کاربری Phantom Pain بسیار متفاوت با Ground Zeroes خواهد بود و وسعت بسیار بیشتری از Ground Zeroes خواهد داشت, GZ مقدمه ای است برای آشنایی بیشتر با دنیای جدید MGSV که شما با آن آشنا خواهید شد و در GZ برخی محدودیت ها وجود دارد که این محدودیت ها در Phantom Pain نیستند و جهان بزرگ و آزادتر به اضافه رابط کاربری پیشرفته تر از GZ را تجربه خواهید کرد.
در مورد زمان انتشار بازی صحبتی نمیکنم اما باید کمی بیشتر منتظر بمانید.

همچنین کوجیما در مصاحبه ای با سایت IGN در مورد موارد اضافه شده به گیم پلی بازی ( مارک کردن دشمنان ) هم گفت :
موارد اضافه شده مانند آهسته شدن و مارک کردن دشمنان باعث نمی شود MGSV بازی آسانی باشد و Metal Gear Solid V بازی آسانی نخواهد بود. GZ مفدمه TPP خواهد بود با نقشه ای حمع و جور تر برای آشنایی بازیکنان این سری و عادت کردن به تغییرات بازی ( Open World ).

منبع:
Siliconera

kasra668450kk

کاربر سایت
Oct 5, 2011
83
نام
کسرا
من آخر متوجه نشدم که آیا GZ و Phantom Pain قراره تو یه پکیج کلی به نام MGS V عرضه بشن یا نه؟؟؟؟ خواهشا اگه کسی مطمئنه جوابم رو بده

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من آخر متوجه نشدم که آیا GZ و Phantom Pain قراره تو یه پکیج کلی به نام MGS V عرضه بشن یا نه؟؟؟؟ خواهشا اگه کسی مطمئنه جوابم رو بده

هنوز رسماً‌ مشخص نیست دوست عزیز و همه چیزایی که بقیه میگن حدسیات, باید صبر کرد تا رسماً‌ مشخص بشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هنوز رسماً‌ مشخص نیست دوست عزیز و همه چیزایی که بقیه میگن حدسیات, باید صبر کرد تا رسماً‌ مشخص بشه.
تا جایی که من میدونم هر دو توی یک پکیج هستن. اگر نمایش TGS رو دیده باشید، وارد بازی که میشن توی منو 2 تا گزینه میاد که یکیش GZ هست و اونیکی TPP. با انتخاب یکی از اینا وارد بازی میشن.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تا جایی که من میدونم هر دو توی یک پکیج هستن. اگر نمایش TGS رو دیده باشید، وارد بازی که میشن توی منو 2 تا گزینه میاد که یکیش GZ هست و اونیکی TPP. با انتخاب یکی از اینا وارد بازی میشن.

درسته اما کوجیما مشخص نکرده هنوز حتی تو سایت اصلیش هم دموهای GZ رو زیرمجموعه TPP گذاشته اما کوجیما هنوز جواب درستی نداده
تو نمایش TGS من ندیدم همچین چیزی ؟! فقط زده Mission Ground Zeroes

این اون تصویریه که شما میگی اثری از TPP تو هیچ منویی نیستٰ فکرم نکنم تا اتمام GZ بشه Tpp رو بازی کرد

86786467086440381063.jpg

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
حالا با اینکه به نظر میاد دو تا بازی یکی باشن اما نمایشای TPP تا الان خیلی بهتر بوده از GZ که خیلی بازی کوچیک و جمع و جوری به نظر میاد مثلا نمایش E3 بازی که واسه TPP بود که فوق العاده بود و اونهمه ام جایزه برد و بهترین بازی E3 شد اما نمایش TGS بازی که واسه GZ خیلی خوب نبود

آخرین ویرایش:

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,120
نام
آرمان
من که میگم 2015 به بعد تازه احتمال داره تاریخ انتشارش رو بگن ! :>

برای من که اصلا مهم نیست کی میاد ، مهم اینه که کامل باشه

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
موارد اضافه شده مانند آهسته شدن و مارک کردن دشمنان باعث نمی شود MGSV بازی آسانی باشد

من نمیدونم اینا چی بود که اضافه کردن آخه ... امیدوارم واقعا همین طور باشه و باعث ضربه خوردن به گیم پلی بازی نشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر