کوجیما ممکن است Metal Gear Solid 5 را بسازد

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
oldsnake.jpg

هیدئو کوجیما در گفتگو با یک مجله ژاپنی که نام آن فاش نشده (احتمالا فامیتسو) گفته است که او در حال تصمیم گیریست که آیا باید Metal Gear Solid 5 را برای کنسولها بسازد یا اینکه بازی کاملا جدیدی را خلق کند.
ظاهرا او گفته است که می خواهد کارهایی که در MGS: Peace Walker قادر به انجام آنها نبوده را انجام دهد.کارهای اولیه این پروژه نیز انجام شده و به نظر می رسد این پروژه به پروژه ای که قبلا با عنوان تابو از آن یاد می کرد ربط داشته باشد.
همچنین کوجیما در پاسخ به این پرسش که چقدر از کار تولید این پروژه باقی مانده ، گفته است که اگر بخواهم خیلی سریع به پایان خواهد رسید.
اوایل امسال مشخص شد که MGS: Peace Walker در ابتدا قرار بود Metal Gear Solid 5 باشد ولی عنوان بازی خیلی زود قبل از نمایش آن در E3 سال گذشته عوض شد.
شب گذشته نیز کوجیما گفت که بعد از اینکه ساخت MGS Rising به پایان رسید Zone of the Enders 3 را مورد توجه قرار خواهد داد.
منبع

• Like
Reactions: ДядsЙ

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
خدا کنه انحصار پی اس 3 باشه!!!!:d
احتمالا هست ....
ولی به نظر من اگه این سری رو ادامه نده خیلی بهتره .... آخه با چه بهونه ای دوباره میخوان اسنیک رو بکشونن وسط جنگ .... خز شد بابا برید سراغ یه فرنچایز دیگه ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
احتمالا هست ....
ولی به نظر من اگه این سری رو ادامه نده خیلی بهتره .... آخه با چه بهونه ای دوباره میخوان اسنیک رو بکشونن وسط جنگ .... خز شد بابا برید سراغ یه فرنچایز دیگه ...

اتفاقا من ایده خیلی خوبی براش دارم اسنیک میره به یه جای که کس رو ببینه بعد میبینه یکی مثل خودش جلوش نشسته و بهش میگه بیا به من آموزش بده یه کپی ژنتیکی از SNAKE خدا میشه برای ادامش و یکی از شخصیت های که برای مثال یکی که فکر میکردیم مرده نمرده باشه یا یکی از شخصیت منفی ها یه کپی ژنتیکی از خودش بوجود اورده باشه قبلا ....یا حتی اون SNAKE جدید خودش دشمن های خاص خودش رو داشته باشه و....

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
اتفاقا من ایده خیلی خوبی براش دارم اسنیک میره به یه جای که کس رو ببینه بعد میبینه یکی مثل خودش جلوش نشسته و بهش میگه بیا به من آموزش بده یه کپی ژنتیکی از SNAKE خدا میشه برای ادامش و یکی از شخصیت های که برای مثال یکی که فکر میکردیم مرده نمرده باشه یا یکی از شخصیت منفی ها یه کپی ژنتیکی از خودش بوجود اورده باشه قبلا ....یا حتی اون SNAKE جدید خودش دشمن های خاص خودش رو داشته باشه و....
This story of yours sounds familiar !!!

کلا اینی که گفتی تایپ کوجیما نیست .... خیلی تیریپ ژاپونیه !

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
فكر كنم اين كوجيما هم خودشو سر كار گذاشته هم ما رو!(البته با تمام احترامي كه براي ايشون و خانوادشون دارم:d ) ما از همون قسمت دومش اين بدبختي ها رو داريم (اين آخرين قسمت از سري metal gear هست!) البته خداكنه كه اين طور باشه
فكر كنم داستان مربوط ميشه به دوران برزخ وقيامت snake!

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
احتمالا هست ....
موافقم.
هر نسخه قرار بوده اخریش باشه!:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
موافقم.
هر نسخه قرار بوده اخریش باشه!:d

رامین اتفاقا قرار بود بعدی در کار نباشه همش میگفت بعدی در کار نیست اما بعدی ها امدن یکی از یکی بهتر تازه با این تاریخ های که من حساب کردم چند وقت دیگه شماره 5 معرفی میشه .-------------------------------------------Release Date: , 2012-11 MGS5)--------------------------------------------( Release Date: Jun 12, 2008 MGS4 )-------------------------------------------(Release Date: Nov 17, 2004 MGS3)------------------------------------------Release Date: Nov 12, 2001 MGS2

آخرین ویرایش:

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
رامین اتفاقا قرار بود بعدی در کار نباشه همش میگفت بعدی در کار نیست اما بعدی ها امدن یکی از یکی بهتر تازه با این تاریخ های که من حساب کردم چند وقت دیگه شماره 5 معرفی میشه .-------------------------------------------Release Date: , 2012-11 MGS5)--------------------------------------------( Release Date: Jun 12, 2008 MGS4 )-------------------------------------------(Release Date: Nov 17, 2004 MGS3)------------------------------------------Release Date: Nov 12, 2001 MGS2
کلا بیشتر شبیه 20 سوالی بود تا release date ! ... بابا مرتبش کن ....! :d

ولی اگه همه ی این حرفا هم درست باشه ریلیز دیت MGS 5 باید بیفته 2013 !

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کلا بیشتر شبیه 20 سوالی بود تا release date ! ... بابا مرتبش کن ....! :d

ولی اگه همه ی این حرفا هم درست باشه ریلیز دیت MGS 5 باید بیفته 2013 !

VP ندارم دارم با ... دارم پست میدم برای همین نمیشه مرتبش کنم(حتی شکلک و عکس و ... کارنمیکنه ) من مرتب نوشتم اما این ا این جوری نشون میده .اما هر زمان که بیاد کوجیما بسازه من تا 2015 هم تحمل میکنم .

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
بسه دیگه mgs رو داره لوس میکنه :d
بیاد یک گیم دگه بسازه
ولی اگه mgs 4 و mgs pease walker رو روی ps3 و 360 میداد عالی تر میشد به امید اومدن 5 mgs روی 360 و روی ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر