کوجیما در E3 حضور ندارد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
gdc-2009-hideo-kojima-talks-metal-gear-solid-touch-and-e3-at-apple-store.jpg

امروز کوجیما در توییتر خود اعلام کرد که در E3 امسال حضور نخواهد داشت و این یعنی MGS در هیچ کدام از کنفرانس های Sony یا Microsoft پدیدار نخواهد شد

البته نگران نباشید Konami قرار است در 2 June و قبل از E3 کنفرانس کاملی داشته باشد که تقریبا حضور دو عنوان جدید از Kojima Production در آن تایید شده است

منبع

PanterGame

کاربر سایت
Jan 29, 2010
250
نام
هادی
این کوجیما همین که فقط بیاد یک سلام کنه و بره و تو کنفرانس سونی یک MGS جدید یا کالکشن رو هم معرفی کنه خیلی بیشتر از بعضی بازی های استدیو های داخلی سونی می ارزه :d :d :d کلا وجودش تو هر کنفرانس یک وزنه ی سنگین و خفن برای اون شرکته :d
ایول دمت گرم.اصلا کوجیمااگه بخواد تو E3 حاضر بشه هنوز چیزی نگفته سونی و مایکروسافت میرن پاچه خواری :d

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
حالا اگه حضور داشت مثل 2سال پیش چی کار میکرد میومد 1 تیزر 1 دقیقه ای از 1 چیز که هنوز هیچی ازش ساخته نشده نشون میداد و میرفت همین فقط قند ته دل ما اب میکرد همین!!همون بهتر که نیست با این چشمای قشنگش

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
توئیتشو دیدم میخواستم تاپیکش رو بزنم دیگه وخ نکردم
چن وقته کلا همه خبرا راجب کوجیماس . امیدوارم یه بمبی چیزی در کار باشه که این همه علاف نشده باشیم :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
حالا اگه حضور داشت مثل 2سال پیش چی کار میکرد میومد 1 تیزر 1 دقیقه ای از 1 چیز که هنوز هیچی ازش ساخته نشده نشون میداد و میرفت همین فقط قند ته دل ما اب میکرد همین!!همون بهتر که نیست با این چشمای قشنگش

اگه همون ترلیر 1 دقیقه ای هم نشون نده که اونوقت قندی آب نمیشه :d به نظرم باری mgs5 زوده الان !!! الان بهترین خبر می تونه mgs کالکشن باشه !

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
استاد E3 رو پایینتر از حدی میبینن که بخوان شخصا توش شرکت کنن.
شخصا یادمه توی e3 چطور توی کنفرانس مایکروسافت حضور پیدا کرد و بلبلی انگلیسی صحبت میکرد این استاد !
مگه نمایشگاه بازیهای رایانه ای ایرانه که بهش نخوره بیاد
دلشم بخواد
لول
اگه همون ترلیر 1 دقیقه ای هم نشون نده که اونوقت قندی آب نمیشه به نظرم باری mgs5 زوده الان !!! الان بهترین خبر می تونه mgs کالکشن باشه !
این بشر مثل آدم حرف نمیزنه که فقط با معماهش توی تیزراش بیشتر گیچمون میکنه تا الکی دلمون 100 جا بره

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
به ... اسب زرو، اینم دورش تموم شد دیگه.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
این بشر مثل آدم حرف نمیزنه که فقط با معماهش توی تیزراش بیشتر گیچمون میکنه تا الکی دلمون 100 جا بره

اتفاقا من با این قضیه موافقم چون اینجوری گیمر های بیشتری به سمت بازی هایش کشیده می شن !
MGS5 هم من خودم خیلی دلم می خواد ساخته بشه ولی بر چه محوری ؟ داستان تو 4 تو اوج خودش تموم شد و یه پایان حماسی داشت !! :(
خدا کنه این mgs کالکشن تائید شه ....

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
شايد خالي بندي باشه:d
يهو ديديد از سقف پاچيده شد كفه سالن ، مثلا سورپرايزي چيزي؟!؟

يا مثلا تو يه Card board box ـي چيزي اومد تو :d

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
خودشم میدونه دیگه آوردن کوجیما تو کنفرانس بی نمک شده!(مایکروسافت خزش کرد:d)
حتمآ مایکرو با کلیفی ,سونی هم جفی رو میارن تا سلام بکنن.نمایشگاه متبرک بشه!

کجای دنیا و برای چه بازیی شما دیدین که شماره آخر بازی هنوز منتشر نشده کلی زمان هم تا اومدنش مونده بیان شماره بعدشو معرفی کنن!؟
MGS5 کجا بود شما هم .....

البته از ژاپنی ها بعید نیست نمونش همین YAKUZA 5خودمون!

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
آقا من کاری به کنفرانس خود کونامه که قراره فردا برگذار بشه ندارم ولی اصولش اینه که حتما توی E3 هم حضور داشته باشند و جواب سوال ملت رو بده که در چه مرحله ای هستش نه اینکه Private کنفرانس بذاره و ملتو بپیچونه.
چند سال منتظر این Rising هستیم پس کی میخواد منتشر کنه خسته شدیم
این کوجیما همیشه حاشیه داره یه روز Bye میده فرداش Hi !!! انگار دختر 14 ساله هستش که نازش رو بکشند خسته کرده همه رو :)) حالا هم که میگه E3 نمیاد مسخره کرده ملتو :)

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
میخواد بگه من کلا متفاوتم.قبل از E3 یه کنفرانس کلی دارن همونجا نشون میده. هم مایکروسافت هم سونی از خداشونه کوجیما تو کنفرانسشون حاضر بشه کوجیما با این کار که اصلا تو E3 نخواهد بود میخواد خودشو از حاشیه ها دور کنه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,316
نام
امیر حسین
خوبه راکستار و بانجی هم نیستن کسی به اونا گیر نمیده،ولی همه به این گیر میدن!
اون از R* که دو سال پیش یک بازی معرفی کرده ولی تا الان هنوز یک عکسم ازش نشون نداده، بانجی هم که 1 ماه دیگه میتونه بازیش رو معرفی کنه هم پس میتونست توی E3 باشه! (خوبه بگیم اینا هم خودشون رو گرفتند ؟ )
حالا مگه همه باید توی E3 باشند ؟ :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر