کوجیما تا کجا می تواند ساخت MGS را ادامه دهد؟؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

درود
خوب کوجیما در گفتگو با سایت Xbox Wire بیان کرد که تا ابد نمی تواند بار mgsرا به دوش بکشد چون روزی خواهد رفت از این دنیا .!!!! ایشون بیان کرد در زمانی خاص باید کار را به فرد دیگری بدهد و ساخت این سری ادامه یابد
ایشون بیان کرد در طی 25 سال اینددیگر نمی توانم ساخت بازی را ادامه دهم ولی با توجه به استعداد های که درساخت مشارکت دارن اینده روشنی را می بینم برای ادامه کار
کوجیما در حال حاضر 50 سال هست .و این فکر که اون بعد از ساخت این سری دست از ساخت بر می دارد درست به نظر نمی رسد زیرا بی شک ایشان تا 75 ساگی می تواند به ساخت سری ادامه دهد.کشور ژاپن بیشترین میانگین سرنی را درببین تمام مردم جهان دارد .در تویتر استاد دیده شده ایشان غذاهای سالم مصرف می کند
ولی برای ی لحظه هم که شده دنیای گیم را بدون استاد کوجیما تصور کنید ؟؟؟؟واقعا چه حالی به شما دست خواهد داد !
منبع

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بازی های استاد بود که به ما یا داد چگونه زندگی کنیم،ایشالله این سری رو ول نمی کنند:bighug:
Snake's Family
jtsgogf62e5eufws2u5p.jpg
[/URL][/IMG]

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
سالی که توش متالگیر باشه همیشه نکوست ... این شاهکار تنها از ذهن استاد کبیر به بیرون تراوش میشه . استاد بساز که ما چاکریم!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من امیدوارم که این سری بعد از کوجیما دیگه ادامه پیدا نکنه .
1000 درصد مطمئنم بدون کوجیما این سری از مسیرش منحرف میشه .
در ضمن امیدوارم تا خود کوجیما رو بازی نظارت داره یه قانونی تو مجلس شوراهای ژاپن :d!؟!؟! تصویب بشه و از ریبوت شدن بازی جلوگیری کنه . خدا نیاره اون روزی و که بخوان از اول MGS و بسازن و ریبوت کنن و شاهد مسخره بازی دوستان باشیم .

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
کوجیما از PO درس گرفت!بعد از PO شخصا هم روی PW کار کرده هم روی MGS V و MGR رو کلا به یه استودیوی دیگه داد و کلا ماهیت بازی رو عوض کرد و اسم MGS رو از روش برداشت:d چون یه بازی بدون سازنده اصلیش،حتی اگه طرف از سازنده قبلی عنوان بهتر هم باشه کیفیت بازی به قبل نمیرسه:d
پس فک نکنم که MGSیی بدون کوجیما منتشر بشه:d

پ.ن:یادمه خیلی وقت پیش کوجیما گفته بود که تا وقتی زنده ام،متال گیر میسازم و اسم متال گیرو زنده نگه میدارم:dاین بین زیاد گفته که فلان متال گیر،آخرین متال گیره ولی شما زیاد توجه نکنید:dاز این جوا زیاد میده:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کشور ژاپن بیشترین میانگین سرنی را درببین تمام مردم جهان دارد .
76880687739770910189.jpg

--------------
من فکر میکنم بدون کوجیما متالگیر بشدت افت بکنه ! مگر اینکه یه سری از این بازی توسط یکی دیگه ساخته بشه ( سری از ام جی اس نه ام جی آر * ) و بعد ما کیفیتشو ببینیم ! اگه خوب بود یعنی انتخاب استاد عالی بوده ! اگه بد بود یعنی اینکه اگر استاد یه روزی رفتنی شد متالگیر هم با خودش میبره :(

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
به نظر من بهترین موقع برای اتمام این سری همون شماره 4 بود ... ادامه دانش واقعا بی دلیل بود به نظرم ...

کوجیما باید میزد تو کار ساخت سری های جدید ... مثل جاسوس بازی و مخفی کاری تاریخی یا تو اینده ...خیلی باحال میشد

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
استاد استاد استااااااااااااااااااااااد تو نباید بمیری. اسسسسسسسسسسسسسسسستاد استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتاد.
من عاشق این طرز استاد نوشتن شما هستم. منو میبره به کوچه درختی، ما کوچه بالاییش می شستیم. :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خوب مگه قراره تا ابد متال گیر ساخته بشه ؟! به هر حال هر بازی ای عمری برا خودش داره و اینطور که منطق میگه تا وقتی کوجیما بتونه بازی را ادامه بده وقت و فرجه برای پایان رسوندنش هم داره ودلیلی نداره بعد از بازنشستگیش بازی ادامه داشته باشه !

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
الان 50 سالشه.مغز انسان تا چند سالگی کار میکنه؟ایشون هم تا همون موقع بازی میسازه:d
ولی نامرد اصلا قیافش شکسته نشد و همچنان جوونه.یکمی هم شبیه هری پاتره.
علت جوون موندنش هم فکر کنم ژن هست.ژنی که ژاپنی ها دارن ، رستم نداشت.

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
خوب مگه قراره تا ابد متال گیر ساخته باشه ؟! به هر حال هر بازی ای عمری برا خودش داره و اینطور که منطق میگه تا وقتی کوجیما بتونه بازی را ادامه بده وقت و فرجه برای پایان رسوندنش هم داره ودلیلی نداره بعد از بازنشستگیش بازی ادامه داشته باشه !
حقیقت گفته شده است.
واقعاً چرا باید یک چیز تا همیشه ادامه داشته باشه. هر آغاز را پایانی است و هر داستانی چه خوب و چه بد باید یکجا تمام بشه تا اثرگذار باشه و البته مضحک نشه. به نظرم تا وقتی زنده است باید این بازی را به بهترین شکل پایان بده.
همچنین درباره بازی هایی مانند silent hill و resident evil.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
این کوجیما سان بچه نداره ؟؟ :d

خب به بچه اش یاد بده چجوری متال گیر میسازن . که اگه خودشم یه روزی به سوی دیار باقی شتافت بچه اش جاشو بگیره :d

ولی انصافا متال گیر بی کوجیما اصلا متال گیر نیست
271.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر