کوجیما: افراد جوان در حال از دست دادن علاقه به بازیهای AAA هستند

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
آخرین ویرایش:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
عناوین AAA همیشه طرفدار خودشو داشته و خواهد داشت.حالا نمیدونم دلیلش چیه" کسی که به بازیهای موبایل علاقه داره دیگه به بازیهای AAA علاقه ای نداره.این خودش جای سواله!؟

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
فروش GTA V و Last of Us دقیقا خلاف این امر رو نشون می ده،عناوین AAA هیچ وقت مخاطبشون از دست نمی دن حالا چه کوجیما بگه چه هر سازنده ای دیگه ای

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
فروش GTA V و Last of Us دقیقا خلاف این امر رو نشون می ده،عناوین AAA هیچ وقت مخاطبشون از دست نمی دن حالا چه کوجیما بگه چه هر سازنده ای دیگه ای
آخ گفتی GTA V.حقیقتش من تا قبل از عرضه GTA V اصلا علاقه ای به این بازی نداشتم.ولی وقتی این نسخه رو رفتم به یکی از طرفدارای پرو پاقرص این بازی تبدیل شدم و به شدت منتظر نسخه نسل بعد این بازی هستم.در مورد TLOU هم که دیگه جای تعریف نداره.البته کوجیما هم دلایل خودشو داره"ولی ایرادی که به صحبتهاش میشه گرفت اینه که کلی صحبت کرده و دقیقا توضیح نداده چرا

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
789
عناوین AAA به عناوینی میگن که بیشتر از 2 ساعت و به قیمت واقعی فروش میرند -_- جوونا هم به اونها علاقه دارن. البته جوونای الان جاستین بیبر هم گوش میدن :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
منظور ایشون این نیست که الان از بین 100% گیمرها 90% دلباخته عناوین موبایل و اجتماعی شدند ! منظور روند این اتفاق که شاید در چندین سال آینده قابل تشخصیص و محسوس باشه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من نمیفهمم فروش GTA و این ها چه ربطی داره !؟!؟!؟ کجا گفته دیگه کسی بازی AAA نمیخره ؟! :-/

داره میگه که علاقه ی ملت داره کمتر میشه که حرفش 1000% درسته ، حداقل در مورد خیلی از دور و اطرافی های خودم :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,040
نام
نیما
ژاپنیا اینطورین ، کلا همه چیزشون با کل دنیا فرق میکنه ... اگه قرار بود همچین چیزی در کل دنیا صدق کنه ، کنسولهای نسل جدید همچین فروشهای فوق العاده ای نداشتن و یا یک بازی مثل GTA V هرچی رکورد تو عالم Entertainment بود رو نمیشکوند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر