کنسولهای من

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
خب وقتی پیدا نمیشه چه باید کرد؟عزا بگیریم؟:D
اشتباه میکنی!منظورت از حال چیه؟همین که با کنترلر همون کنسول با pc بازیشون کنی بنظرم همون حس و حالو داره ! من دارم الان بازیهای ps1 رو با شبیه ساز بازی میکنم و واقعا همون حس و حال رو برام زنده میکنه

من که خودم عزا گرفتم .... کلی گشتم دیدم پیدا نمیشه که نمیشه .... زور داره آدم نینتندو64 داشته باشه اما کارتریج بازیهاشو نتونه گیر بیاره ... تازه حساب بکن برای بیشتر بازیهاش احتیاج به حافظه و یک قطعه ی دیگه ای هم هست که اونا هم گیر نیاوردم .... :(:((:(
منظورم اینه که هر بازی با همون کنسول خودش حس و حال میده .... شاید با شبیه ساز و pc حال و هوای بازی و خاطراتتو زنده کنه اما مثل خود بازی با کنسول نمیشه ....
من به شخصه این حس و حالو در مورد رزیدنت اویل دارم . مثلا الان من خودم هم بازی crash team racing و هم بازی resident evil2&3 با pc بازی میکنم اما اصلا حال و هوای بازی بهم نمیچسبه ...
حالا اگر همین بازیهارو با کنسول playstation بازی کنم اصلا از پای کنسول هم بلند نمیشم ... :smile::smile:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
میثم جان ببین همین برادر محسن کلی کارتریج بازی های نینتندو 64 داره .... حتی همون دو قطعه ای که برای بازی کردن لازمه هم داره .... پس اینجا نتیجه میگیریم که لذت بازیها و نینتندو64 محسن جان برده .... ما ازش فعلا بی نصیبیم ....

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
ببینید دوستان واقعآ با خود کنسول یه حال دیگه داره اینا هیچکدوم خاک نمیخورن من باهاشون بازی میکنم شبه ساز بیشتر این کنسولها هست حتی توی wii که بهترین کنترول هم براش درست کردن حال خودکنسولو نمیده آدم باید تمام کنسولهارو داشته باشه تا بتونه نظر دقیق بده سوپر نینتندو بهترین کنسول از نظر منه که تا به حال اومده و رو دست نداره این نظر من یا به خاطر این هستش که من اون زمان تو سنو سالش بودم یا نمیدونم همین الانم از دوستان جوانتر بازی میکنن میگن کولاک مخصوصا دانکی کنگ که بهترن نسخه هاش برای این کنسول هستش

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
محسن جان منم همینو میگم ... مثلا خودتو ببین تمام کنسولها از قدیمیترین تا جدیدترینو داری ... با همشون هم بازی میکنی و نمیذاری خاک بخورند ... خودت بهتر میفهمی بازی با کنسول بهتره یا بازی با شبیه ساز ... من اصلا با شبیه ساز دوست ندارم بازی کنم .... همین الان من نینتندو64 دارم .... حتی یه بازی هم ازش ندارم ... سوپر نینتندو هم سن من قد نداد برای بازی کردن باهاش .... اونموقع که من تازه فهمیدم بازی چیه میکرو بود .... اونم IQ 501 و بعد هم سگا جنسیس اومد و بعد هم ..... من میگم که هر بازی روی کنسول خودش بهترین لحظه هارو واسه آدم میسازه .... نظر من اینه ....

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ببینید دوستان واقعآ با خود کنسول یه حال دیگه داره اینا هیچکدوم خاک نمیخورن من باهاشون بازی میکنم شبه ساز بیشتر این کنسولها هست حتی توی wii که بهترین کنترول هم براش درست کردن حال خودکنسولو نمیده آدم باید تمام کنسولهارو داشته باشه تا بتونه نظر دقیق بده سوپر نینتندو بهترین کنسول از نظر منه که تا به حال اومده و رو دست نداره این نظر من یا به خاطر این هستش که من اون زمان تو سنو سالش بودم یا نمیدونم همین الانم از دوستان جوانتر بازی میکنن میگن کولاک مخصوصا دانکی کنگ که بهترن نسخه هاش برای این کنسول هستش

من هم که این دستگاه رو داشتم واقعا بهترین بازیش دانکی کنگ بود مخصوصا 1و3:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر