کنسولهایه کپیخور به هیچ وجه به لایو وصل نشوید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
تا الان سه تا از دوستام MW3 و Halo Reach و Forza 4 شون اجرا نمیشه درحالی که اورجینال هستن! :D.
فریمور هم اورجینال هست ؟ یعنی هم دیسک و هم فریمور اورجینال ؟
كسى نيست جواب بده داشبورد من 13604 است يعنى چى
مهندس ، اگه قرار باشه هر کی جواب نگرفت 10 تا پست پشت سر هم بده که نمیشه برادر من . پست های قبلی رو بخون . چی یعنی ؟ ؟؟؟؟ ؟

ehsan91

کاربر سایت
Oct 11, 2011
4
پس چی شد آقا من هیچی نمیتونم بازی کنم. وسط بازی میزنه the disk is unreadable

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
برا من mw3 را میاره ولی skyrim را نمیارهo:-)

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
تا الان سه تا از دوستام MW3 و Halo Reach و Forza 4 شون اجرا نمیشه درحالی که اورجینال هستن! :D.

یعنی بازی ها اورجینال بودن?فریمور هم lt+2.0 ? بازم اجرا نشدن?
اگه اینطور باشه باید منتظر یه فریمور جدید باشیم چون بازی های اورجینال رو که نمیشه پچ کرد.

master jons

کاربر سایت
Aug 13, 2011
128
نام
b3n1
اقايه ردفيلد عزيز منظور من اين بود كه من فلگ سدم يانه اگه جواب بدى ممنون ميشم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
اقايه ردفيلد عزيز منظور من اين بود كه من فلگ سدم يانه اگه جواب بدى ممنون ميشم
دوست عزیز ، هر سوال با اطلاعات کامل پرسیده میشه و یک سوال 2 بار تکرار نمیشه . جزو قوانین انجمن هست تا پست های مفید به حداکثر برسن .
اطلاعات شما اینه من داشبورد 13604 دارم :
خب اول اینکه جواب 100% نیست ولی :
1. نسخه نهایی 13604 ؟
2. الآن بازی های بک آپ اجرا میشن { بازی هایی مثل مدرن 3 }
3. تو 48 ساعته گذشته شما به لایو وصل شدید ؟
================
دوستان یکسری میگن موقع کانکت به لایو پیغام آپدیت براشون اومده ، فکر می کنم برای 13599 به پائین این جریان هست که اجزاه میگیره ، ولی تو 13604 میتونه بدون اجازه گیری dae.bin یا همون دش رو آپدیت کنه .
باز هم توصیه من این هست لایو وصل نشید ، اگر 13599 دارید رو همون ورژن نگه دارید که بازی هارو هم بخوبی اجرا میکنه . بازی های xgd3 و ap25 رو هم بازی نکنید ، مگر اینکه قید لایو رو با یک ریسک بالا زده باشید .
خود من بازی کردم و می کنم ! راستش دیگه وقت لایو بازی کردن هم ندارم و بن شدن یا نخوندن دیسک برام مهم نیست ، ولی شمایی که برات مهمه این توصیه هارو گوش کن .
موفق باشید

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
یه توصیه میکنم نظر شخصی خودمه:

به نظر من اکثر بچه ها الان فلگ شدن و چی بشه طرف خیلی خوش شانس باشه فلگ نشده باشه. پس الان تا وقت دارید آخرین استفاده هارو از لایو ببرید .(احتمالا بن ویو همراه با ین آپدیت جدید دشبورد میاد). در ضمن احتمالا در آینده روش هایی برای آفلاین بازی کردن اون بازیایی که اجرا نمیشن پیدا میشه ( مثل اون دیسک فعالسازی که واسه ap 2.5 اومده بود) پس نگران نباشین.

ehsan91

کاربر سایت
Oct 11, 2011
4
من تست فلگ کردم نشدم ولی mw3 رو که اصلا , xgd3 ها رو تقریبا با یکی دو تا ارور و fifa 12 رو که با پیغام unreadable disk میاره بالا.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
من تست فلگ کردم نشدم ولی mw3 رو که اصلا , xgd3 ها رو تقریبا با یکی دو تا ارور و fifa 12 رو که با پیغام unreadable disk میاره بالا.

فکر کنم دوستان هزار بار گفتن دیگه روش های قدیمی مثل xval نمیتونه بگه فلگ شدین یا نه.

در ضمن fifa 12 که نه ap.2.5 نه xgd3 پس احتمالا دیسکتون کثیفه...

ehsan91

کاربر سایت
Oct 11, 2011
4
نه وسط بازی میزنه unreadable. تازه دیگه save هم نمیکنه, نه تو fifa12 و نه تو skyrim

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دقیقان! :frown:. بازی اورجینال اجرا نشه، بن هم نشی، Offline هم نتونی بازی کنی. این بدترین مجازاتی هست که میشه به یه پایرت تحمیل کرد.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D

اگه اینطور باشه باید منتظر یه فریمور جدید باشیم چون بازی های اورجینال رو که نمیشه پچ کرد.

فریمور هم اورجینال هست ؟ یعنی هم دیسک و هم فریمور اورجینال ؟

دقیقان! :frown:. بازی اورجینال اجرا نشه، بن هم نشی، Offline هم نتونی بازی کنی. این بدترین مجازاتی هست که میشه به یه پایرت تحمیل کرد.

برا منم آپدیت کرده و mw3 رو اجرا نمیکنه ولی از دیروز تا حالا که این قضیه پیش اومده، دارم forza 4 اورجینال رو آنلاین بازی می‌کنم و هیچ مشکلی ندارم!

spirant

کاربر سایت
Sep 7, 2011
61
نام
شاهین
آقا خواهش می کنم یکی این داشبورد 2.0.14692.0 BETA2 رو بذاره واسه دانلود این بتا 1 رو اعصابم داره راه می ره. دیسک نصب باشه رو هارد بعد از 2 دقیقه ارور the disc can not autoronize رو می ده کنسولو ری استارت می کنه.

خواهش.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر