کم شدن سرعت دانلود در PSN

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام خدا​

اول از همه بگم که من می دونم تاپیکی به عنوان آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

وجود داره ولی می خوام به صورت بهتر به این موضوع به پردازیم , چون من خودم دیدم دیگه کسی در هون بخش جوابگو نیستش در این تاپیک می پرسم !
خوب بریم سراغ سوال , من از مبین نت اینترنت می گیرم , سرعتم 1 مگ هستش مودمم وایرلس می باشد . بنده وقتی دانلودی چیزی می ذارم سرعت خیلی خیلی کاهش پیدا می کنه , به طوری که 47 مگ رو در 50 دقیقه تموم می کنه و به سختی انلاین بازی می کنم . این در صورتی هستش که قبلا هم 1 مگ می گرفتم ولی این اتفاق ها نیافتاده بودش . قابل ذکر است که بگم مودم الان کنار Ps3 هستش و 100% می باشد و اینکه حتی به طورت Wired هم وصلش کردم باز هیچ تغییری نکرده , لطفا بگید چی کار کنم !

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
مشکل از مودم نیست و مشکل از اینترنت هست
پینگ شما برای بازی انلاین هست . پینگ الان اگه بد باشه خوب نمیشه بازی کرد و پینگ ربطی به سرعت نداره . و تو ایران اصلا ثابت نیست . به تایپیک ISP ها مراجعه کن .
دانلود از ps3 یک کانکشن استفاده میکنه . تو کامپیوتر با IDM و ... تا حد 16 کانکشن میتونین بزارین . دانلود از ps3 مثل دانلود با مرورگر هست (تقریبا) چون مرور گر هم از یک کانکشن استفاده میکنه یعنی یک اتصال میکنه . کیفیت اینترنت اگه بالا باشه حد اکثر سرعت هم با یک اتصال باید ایجاد شه .

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
شاید به خاطر تغییرات جدید PSN و SEN هستش!
یه هفته ای هستش که درست و حسابی به شبکه وصل نمیشه. یه دقه وصله یه دقه بعد قطع!
یکمی دندون رو جیگربزار دوست میشه ایشالا!
شما کلا تو ایران دنبال هیچ گونه ثباتی از هیچ نوعش نباش! هر صبح که از خواب پا میشه بدون که امروز یه روز جدیده با 100 تا اتفاق که تا حالا عینش رو ندیدی! یه دفعه دیدی که اینترنت ملی اومد و بازی آنلاین بی بازی آنلاین دیگه!! :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
مشکل از مودم نیست و مشکل از اینترنت هست
پینگ شما برای بازی انلاین هست . پینگ الان اگه بد باشه خوب نمیشه بازی کرد و پینگ ربطی به سرعت نداره . و تو ایران اصلا ثابت نیست . به تایپیک ISP ها مراجعه کن .
دانلود از ps3 یک کانکشن استفاده میکنه . تو کامپیوتر با IDM و ... تا حد 16 کانکشن میتونین بزارین . دانلود از ps3 مثل دانلود با مرورگر هست (تقریبا) چون مرور گر هم از یک کانکشن استفاده میکنه یعنی یک اتصال میکنه . کیفیت اینترنت اگه بالا باشه حد اکثر سرعت هم با یک اتصال باید ایجاد شه .

پینگ رو که راست می گید , اون رو می دونستم تازه :|

نه اخه من می خوام از PS3 دانلود کنم نمی خوام از PC دانلود کنم ! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر