کمکGod of war کمک

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
اقا من اونجا که میری تو سالن اون 2 تا مجسمه رو هل میدی تا دستگیره وسط دیوار آزاد بشه هستم. میرم بالا دمه مجسمه اسبه. :cheesygri دیگه نمیدونم بقیش چجوریه!!! ککککممممممککککککک
يكم بهتر توضيح بده.
اگه شما God of war2 را تموم كردي پس منو راهنمايي كن
من تو اونجاكه روي يه پلي است (البته شبيه پله) وسطه پله هم خرابه نشونشم اينه كه اولش جا براي سيو داره (اميدوارم متوجه شده باشي ) انتهاي پل 2تا بال هست كه وقتي ميرم سمتش ناپديد ميشه بايد چيكاركنم
اشكال از DVD شماست، بايد DVD 100% كامل بازي رو بخري كه معمولاً رو كاور خود بازي هم زده 100%Full.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
همونطور که قبل هم گفتم منم این مشکل رو داشتم.چندین بار رفتم تا آخر پل هیچ اتفاقی نیفتاد.بعد چند ساعت دوباره روشن کردم رفتم آخر پل. میاد بیرون و بعد از یک جنگ طولانی بالاشو میگیری:cool:
مال من هم نوشته بود 100%اما عجیبه که بعد از چند بار سقوط از روی پل هیچ اتفاقی نمی افتاد.

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
خدای جنگ2 هر تمون کرده کمک کنه

منم این مشکل رو داشتم بعد دستگاه رو چند ساعت بعد روشن کردم رفتم تا آخرای سکو یک دمو میبینیو اگه با اون مبارزه کنی بالشو میگیری:smile:
فکر کنم اشکال از سی دیه چون اگر بار اول بری هیچ اتفاقی نمیفته:eek:[/qu من جایی گیر کردم که قدرت توقف زمان رو به دست اوردی ومیخوای وارد جنگل بشی ولی راه اونجا بوسیله نوری که از چشمان یک مجسمه غول بیکر بیرون مباد بسته هست اون بالا در طرفین 2 تا مجسمه هست که یکیشو جلو نور گذاشتم ولی یکی دیگش چون جلوش بله هست بالا نمیاد واون بایین جایی هست که یک حفره داره واز بالاش گویهای اتشین برت میشه کسی میدونه چطور باید اونجا ر ورد گرد:blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر