کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
مشکل این جنگ اینه که داره فرسایشی میشه... بچه ها دیگه زورشون میاد هر روز تانک بخرن . ماشاالله تجهیز هم که داریم در حد تیم ملی...
ولی قول میدم اگر امشب (ساعت 8 انقلابه) درست و حساب شده دمیج بزنین برنده میشیم.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوستان چین داره با پنج شیش جایه دیگه میجنگه شانسمون با توجه به ساعت خیلی بالاست لطفا هر چی میتونین دمیج بزنین تو مازندران

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
من امروز 4 ميليون دميج براي ايران زدم همينطور يكي ديگه از بچه ها اما خوب تعداد فايتر ها كم بود كه باختيم
درسته باختيم ولي امروز تو راند آخر ديوار رو از 22 درصد رسونديم به 49.59 درصد در حاليكه تعدادمون خيلي كم بود ولي نشون داديم اگه هماهنگ بجنگيم ميتونيم شكستشون بديم تمرين خوبي براي هماهنگ شدن بود نبايد نااميد بشيم.
اگه اين ماه مجلس داشته باشيم خودم ارتش ميزنم و اونجا ديگه بي برنامگي و عدم هماهنگي نخواهد بود همه هماهنگ ميجنگيم تا تاثير واقعي دميج ها خودشو نشون بده :) اميدوارم بتونيم تا قبل انتخابات به نقشه برگرديم كه مجلس داشته باشيم

من دیروز چندتا ایرانی رو ادد کردم توی پروفایل هاشون دنبال ادد کردن دوستان ایرانی میگشتم....تعجب کردم از اینکه اینهمه بازیکن ایرانی داریم که هیچ کدوم سیتیزن ایران نیستن و اکثرا هم رنک بالای 30 دارن
با خودم فکر کردم مجلس که نداریم اینا بخوان بیان ایران...توی ارتش ایران هم نیستن که بشه هماهنگشون کرد و جنگ نامنظم هم که کاری پیش نمیبره.....با خودم گفتم اگه بشه یه جا جمعشون کرد خیلی خوب میشه و ساختن یه پیج توی فیسبوک به ذهنم رسید که برای جذب بازیکن جدیدم خوبه...
وقتی گشتم دیدیم یه نفر پیش دستی کرده و پیج رو ساخته...بعد از یکم گشتن توی پیج فهمیدم که کار شماست!!!

اومدم اینجا یه خسته نباشید بگم بهتون.....

و یه پیشنهاد : توی روزنامتون یه مقاله بنویسید واز دوستنتون توی بازی بخواید که صفحه فیسبوک رو لایک کنن و به اشتراک بگذارن تا هم بازیکن جدید جمع کنیم و هم ایرانی هایی که الان سیتیزن کشور های دیگه هستن هماهنگ تر بشن

اگر هم کمکی از دست من بربیاد خوشحال میشم بتونم کاری بکنم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینم یه پی دی افه که توش مقدمات بازی رو توضیح داده (از نویسندش هم برای انتشارش اجازه گرفتم)

http://erep.0011.ir/Lerning.pdf

تازه وارد ها بخونن مفیده
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودمم احتمالا بزودی یه مطلب کوتاه در مورد اقتصادو سرمایه گذاری مینویسم

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
من دیروز چندتا ایرانی رو ادد کردم توی پروفایل هاشون دنبال ادد کردن دوستان ایرانی میگشتم....تعجب کردم از اینکه اینهمه بازیکن ایرانی داریم که هیچ کدوم سیتیزن ایران نیستن و اکثرا هم رنک بالای 30 دارن
با خودم فکر کردم مجلس که نداریم اینا بخوان بیان ایران...توی ارتش ایران هم نیستن که بشه هماهنگشون کرد و جنگ نامنظم هم که کاری پیش نمیبره.....با خودم گفتم اگه بشه یه جا جمعشون کرد خیلی خوب میشه و ساختن یه پیج توی فیسبوک به ذهنم رسید که برای جذب بازیکن جدیدم خوبه...
وقتی گشتم دیدیم یه نفر پیش دستی کرده و پیج رو ساخته...بعد از یکم گشتن توی پیج فهمیدم که کار شماست!!!

اومدم اینجا یه خسته نباشید بگم بهتون.....

و یه پیشنهاد : توی روزنامتون یه مقاله بنویسید واز دوستنتون توی بازی بخواید که صفحه فیسبوک رو لایک کنن و به اشتراک بگذارن تا هم بازیکن جدید جمع کنیم و هم ایرانی هایی که الان سیتیزن کشور های دیگه هستن هماهنگ تر بشن

اگر هم کمکی از دست من بربیاد خوشحال میشم بتونم کاری بکنم

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینم یه پی دی افه که توش مقدمات بازی رو توضیح داده (از نویسندش هم برای انتشارش اجازه گرفتم)

http://erep.0011.ir/Lerning.pdf

تازه وارد ها بخونن مفیده
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودمم احتمالا بزودی یه مطلب کوتاه در مورد اقتصادو سرمایه گذاری مینویسم

كار خوبي كردي دوست عزيز، پيشنهاد مي كنم بقيه دوستان تازه وارد هم سعي كنن قديمي ها رو ادد كنن تا در جريان مسائل مختلف قرار بگيرن
ممنونم علي جان لطف داري عزيز
اما در مورد هماهنگي : دلم نميخواست اينجا هم همون بحث هاي هميشگي بشه اما خوب ظاهرا بايد بگم! متاسفانه جو بين ايرانيها اونجا زياد صميمانه نيست و گروه هاي مختلف ميخوان قدرت دست خودشون باشه پس حاضر به همكاري با دولت گروه مخالف نميشن براي همين همه با هم هماهنگ نميشن كه بشه ايران رو آزاد كرد از طرفي جمعيتمون به نسبت كشورهاي ديگه خيلي كمه و براي همين بايد جمعيت تازه وارد بياريم به بازي تا هم تعدادمون (در نتيجه قدرتمون) بالاتر بره همينطور اون جو ناهماهنگي ها با ورود افراد جديد شكسته بشه.
اتفاقا به كمك تك تك ايرانيها نياز هست ولي يه كم وقت لازمه براي تقسيم كارها
در مورد اون فايل آموزشي هم خيلي لطف كردي اينجا لينك گذاشتي ديده بودمش اما متاسفانه لينكش رو سيو نداشتم
ممنون بابت كمكي كه كردي و اميدوارم مطلبت هم بنويسي بهش نياز هست
خوشحالم وقتي ميبينم افراد لول پايين فعال هستن :)

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
یادش بخیر من چند سال پیش این بازی رو گذاشتم کنار! اکانتمو دادم بچه‌ها. اکانتم Atropates بود از قدیمی‌ترین ایرانیها بودم اون قدیمها اوایل بازی هم ایران تو نقشه نبود مثل اینکه الانم نیست!
میگم حال میده دوباره بیام از صفر شروع کنم؟!

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
اما در مورد هماهنگي : دلم نميخواست اينجا هم همون بحث هاي هميشگي بشه اما خوب ظاهرا بايد بگم! متاسفانه جو بين ايرانيها اونجا زياد صميمانه نيست و گروه هاي مختلف ميخوان قدرت دست خودشون باشه پس حاضر به همكاري با دولت گروه مخالف نميشن براي همين همه با هم هماهنگ نميشن كه بشه ايران رو آزاد كرد

مثله اینکه این بازی خیلی میتونه به واقعیت جامعه نزدیک بشه.....اونجا هم خواص بی بصیرت و بصریت دار و جریان انحرافی و مستقیم و زیر آب زنو.... داریم پس....:|[-(

یادش بخیر من چند سال پیش این بازی رو گذاشتم کنار! اکانتمو دادم بچه‌ها. اکانتم Atropates بود از قدیمی‌ترین ایرانیها بودم اون قدیمها اوایل بازی هم ایران تو نقشه نبود مثل اینکه الانم نیست!
میگم حال میده دوباره بیام از صفر شروع کنم؟!
ظاهرا اکانتتون هنوز فعاله! فروخته بودینش؟
بازی هم طبق چیزیای که شنیدم و خوندم با قدیمش فرق کرده...خلاصه ما که خوشمون اومده
فقط یه خواهشی ازت دارم اگه خواستی ثبت نام کنی از لینک بیا:
Strategy Game – Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik
یه میشن هست که باید 2 نفر رو به بازی دعوت کنم و گیرشم ..... بیا ونصف کار ما رو راه بنداز...:d

آخرین ویرایش:

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
ظاهرا اکانتتون هنوز فعاله! فروخته بودینش؟
بازی هم طبق چیزیای که شنیدم و خوندم با قدیمش فرق کرده...خلاصه ما که خوشمون اومده

نه نفروختمش دادمش به یکی از بچه‌های ایران گمونم آی‌دیش آتیلا بود بچه تبریز هم بود.
والا شرمنده من قبل کامنتت با اون لینکی که دوستان گذاشته بودند ثبت‌نام کردم!

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
نه نفروختمش دادمش به یکی از بچه‌های ایران گمونم آی‌دیش آتیلا بود بچه تبریز هم بود.
مرسی عزیز خیلی کمک کردی انشاالله تو بازی هر کمکی لازم داشتی در خدمتم
×××××××××××××××
الان من کلی ایرانی میشناسم که برای آلمان و آمریکا و هزار کشور دیگه تا سر حد خالی شدن دمیج میزنن (چند میلیون) ولی یک میلیون هم حاضر نمیشن برای ایران بزنن
با همین جمعیت بعلاوه ایرانی های خارج از کشور میتونیم ایرانو آزاد کنیم اگر اونها همکاری کنن
البته دوستان تازه وارد توجه داشته باشن که سیتیزن شیپ کشور های دیگه به تولید کارخونه های اون شخص کمک میکنه این یکی از دلایلی هست که ایرانی خارج از کشور داریم

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina

خوشامد ميگم اميدوارم اين دفعه ديگه ادامه بدي و تو بازي كنارمون بموني :)
فكر نمي كنم دست وحيد (آتيلا) باشه چون اكانت خودش هم ميخواد بفروشه - چه حيف ادامه ندادي اكانتت الان يه اكانت قويه كه دست يه تركه (از تركيه)
بازي نسبت به گذشته خيلي تغيير كرده اون مقالات آموزشي رو مطالعه كنيد
مشكلي هم بود حتما مطرح كنيد

دوستان اينجا كسي اكانت a.farshidi رو ميشناسه؟

كار خوبي مي كنيد كه براي رد كردن ماموريت ها لينكتون رو به تازه واردها براي عضويت ميديد. اينطوري هم ماموريتتون رد ميشه هم در جريان بازي مي تونيد به تازه وارديت كمك كنيد :)

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:23 PM ارسال شده بود ----------

تازه واردين لطفا اينجا اسم كاربريتون رو بگيد تا متوجه بشيم مولتي نيستيد :)
اكانت من هم Gepmadar هست اد كنيد و اگر سوالي داشتيد ميتونيد تو بازي هم پ.خ بفرستيد (براي پيدا كردن ساير پليرها بايد اسم كاربريشون رو از بالاي صفحه سرچ كنيد)

---------- نوشته در 12:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 PM ارسال شده بود ----------

علي جان (lucky luke) متاسفانه همونطوره كه ميگي، جو خوبي تو ايران مجازي برقرار نيست! :|

آخرین ویرایش:

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
من اکانتم سوسماره :d soosmar - Citizen of The New World
بازیش خیلی تغییر کرده ولی بچه‌های ایرانی تغییری نکردند هر کی ساز خودشو میزنه انگاری :))
من هر وقت میرم جنگ یه یارو با بازوکا نشسته اونجا! اینم شانسه من دارم آخه؟!
همونطور كه قبلا هم گفتم اكانت من Gepmadar هست. اددت كردم دوست عزيز
اوهوم خيلي تغيير كرده و كاملا درسته هماهنگي بين ايراني ها كمه ولي اميدوارم با ورود افراد تازه وارد و بيشتر شدن جمعيت فعالمون، اين جو هم تغيير كنه
شما كه ديگه خودت بايد بهتر بدوني فعلا در حد توانت بجنگ نيازي نيست پول و گلدت رو براي جنگ خرج كني تا از نظر اقتصادي پيشرفت كني و در آينده با قدرت بيشتر براي ايران بجنگي كه خيلي تاثير گذار تره

merikhi110

کاربر سایت
Mar 13, 2007
204
ممنون که اد کردی. والا من هر چی پول داشتم زدم تو جنگ الان هیچی واسم نمونده البته گلد دارم دیگه. گفتم سریع لولم بره بالا الان ۱۴ شدم :)

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
ممنون که اد کردی. والا من هر چی پول داشتم زدم تو جنگ الان هیچی واسم نمونده البته گلد دارم دیگه. گفتم سریع لولم بره بالا الان ۱۴ شدم :)
اگر کمکی خواستی حتما بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر