کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
یک اکانت درست حسابی چنده؟

بستگي داره مثلا قدرت اكانت چقدر باشه تعداد كارخونه هاش مدالهاش و اينجور موارد، مثلا الان از اكانت من بهتر هست 900 دلار به بالا از اين ضعيفترم هست از 200 هزار تومان به بالا و البته قيمت پايينترم هست كه مخصوص اكانتهاي نه چندان قويه اگه خواستي بخري خبرم كن اكانت خوب برات پيدا كنم

آخرین ویرایش:

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
اسم من روميناست نه برادر :d
اكانت من ايراني نيست اين اكانت قبلا صاحبش يه ترك بوده من حدود يك ماه هست ازش خريدمش چون اكانت خودم ضعيف بود عوضش كردم در نتيجه طبيعيه كه صاحب قبليش براي وطن خودش (تركيه) مقابل دشمنش (ايران) جنگيده

:d
رومینا رو دقت نکرده بودم
ممنون بابت توضیحت

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد :
یه آموزش خلاصه و جمع و جور آماده کنید که توش تجربیات مهمتون رو بصورت خلاصه بیارید که یه تازه کاری مثله من و دیگران اول بازی اشتباهات اساسی نکنن

مثلا من توی شروع کارم ارزش طلا رو نمیدونستم و یکی دو تا رو هدر دادم همین بلا رو هم سر چند تا از انرژی بار هام آوردم
یا یه اشتاه وحشتناک دیگه که همین دیروز مرتکب شدم 10 تا طلا دادم و یه Aluminium Mine خریدم در حالی که میتونستم طلا ها رو بفروشم و دو تا Saltpeter Mine بخرم که تولیدم رو تقریبا سه برابر میکرد.

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
من هم با اسم yooneskh اومدم.

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

بهترین ارتش کدومه؟
خوشامد ميگم اميدوارم ادامه بدي در ضمن مطالب آموزشي رو حتما بخون مشكلي داشتي هم مطرح كن (فعلا پول و گلدت رو جمع كن الكي خرج جنگ نكن فعلا بايد قوي بشي)
فعلا برو ارتش Persian Army چون تعداد اعضاش بيشتر از ارتش هاي ديگه ست و هميشه افراد آنلاين از اعضاي اون ارتش براي راهنمايي تو بازي هستن
:d
رومینا رو دقت نکرده بودم
ممنون بابت توضیحت

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد :
یه آموزش خلاصه و جمع و جور آماده کنید که توش تجربیات مهمتون رو بصورت خلاصه بیارید که یه تازه کاری مثله من و دیگران اول بازی اشتباهات اساسی نکنن

مثلا من توی شروع کارم ارزش طلا رو نمیدونستم و یکی دو تا رو هدر دادم همین بلا رو هم سر چند تا از انرژی بار هام آوردم
یا یه اشتاه وحشتناک دیگه که همین دیروز مرتکب شدم 10 تا طلا دادم و یه Aluminium Mine خریدم در حالی که میتونستم طلا ها رو بفروشم و دو تا Saltpeter Mine بخرم که تولیدم رو تقریبا سه برابر میکرد.

پيشنهاد خوبيه راستش من خودم فعلا وقتم كمه به بقيه هم گفتم مقاله اقتصادي براي تازه واردها بنويسن كسي همكاري نكرده فعلا! ظاهرا باز بايد خودم بنويسم ولي تا يه كم سرم خلوت بشه براي نوشتن مقاله، به همه تازه واردها توصيه ميكنم پول و گلد جمع كنن و موقع ساخت كارخونه حتما با قديمي ها مشورت كنن

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
تجهزات رو داخل کانال ارتش چه جوری میدن؟
به نظرتون اولین کارخونه رو چی بسازم ؟
اگه کسی هم میتونه برام یه خورده پول بفرسته :D (HHooman1742 )

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
اینجوری که من میبینم اوضاع خیلی خرابه... ما حداقل به 400 تا اکانت دیگه نیاز داریم که تا 4 ماه آینده قوی بشن بتونیم ایران رو آزاد کنیم.... اینجوری داریم از رو نقشه حذف میشیم ...
در ضمن چین نصف دنیا رو گرفته... هر کسی میتونه بیاد که اوضاعمون بدجور خرابه

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
کارخونه چی بزنیم بهتره؟
براي تموم كردن ماموريت ها و همينطور رسيدن به استقلال مالي بهتره اول كاخونه فود و كارخونه اسلحه (هر كدوم 10 گلد) بسازي بعدش ميتوني كارخونه مواد اوليه با قيمت 8500 ريال بسازي براي درآمد بيشتر البته تو روزهاي آينده مقاله اقتصادي مينويسم
تجهزات رو داخل کانال ارتش چه جوری میدن؟
به نظرتون اولین کارخونه رو چی بسازم ؟
اگه کسی هم میتونه برام یه خورده پول بفرسته :D (HHooman1742 )
براي كارخونه ميتوني به جوابي كه به دوستمون دادم مراجعه كني
كانال ارتش رو حتما بايد همگي ياد بگيريد كه بتونيد از تجهيز استفاده كنيد
1) به اين آدرس ميريد : Mibbit chat network
2) از پايين صفحه گزينه Chat now رو انتخاب كنيد
3) هميشه كانالي كه بايد براي گرفتن تجهيز بريد با اين علامت مشخص ميشه: # و بعد از اين علامت اسم كانال هست به عنوان مثال : #ir-army
بايد اسم كانالي كه بهتون داده ميشه رو تو قسمت Channel وارد كنيد و تو قسمت Nick يه اسم مستعار براي خودتون به دلخواه بنويسيد و بعد گزينه Connect رو انتخاب ميكنيد و به كانال مورد نظر ميريد
*** اگر كانال رو پيدا نكرد و وارد كانال نشديد اسم كانال رو تو همون صفحه سرچ كنيد و بعد كانكت بشيد

اینجوری که من میبینم اوضاع خیلی خرابه... ما حداقل به 400 تا اکانت دیگه نیاز داریم که تا 4 ماه آینده قوی بشن بتونیم ایران رو آزاد کنیم.... اینجوری داریم از رو نقشه حذف میشیم ...
در ضمن چین نصف دنیا رو گرفته... هر کسی میتونه بیاد که اوضاعمون بدجور خرابه
درسته براي همين داريم تبليغ ميكنيم تازه وارد به بازي بياد در حال حاضر كشورهاي ديگه دارن چند هزار عضو جديد به بازي ميارن ما هم بايد اين كار رو انجام بديم كه البته كار ما سختتره چون تو ايران سايت بازي شيلتره :(

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
براي تموم كردن ماموريت ها و همينطور رسيدن به استقلال مالي بهتره اول كاخونه فود و كارخونه اسلحه (هر كدوم 10 گلد) بسازي بعدش ميتوني كارخونه مواد اوليه با قيمت 8500 ريال بسازي براي درآمد بيشتر البته تو روزهاي آينده مقاله اقتصادي مينويسم

براي كارخونه ميتوني به جوابي كه به دوستمون دادم مراجعه كني
كانال ارتش رو حتما بايد همگي ياد بگيريد كه بتونيد از تجهيز استفاده كنيد
1) به اين آدرس ميريد : Mibbit chat network
2) از پايين صفحه گزينه Chat now رو انتخاب كنيد
3) هميشه كانالي كه بايد براي گرفتن تجهيز بريد با اين علامت مشخص ميشه: # و بعد از اين علامت اسم كانال هست به عنوان مثال : #ir-army
بايد اسم كانالي كه بهتون داده ميشه رو تو قسمت Channel وارد كنيد و تو قسمت Nick يه اسم مستعار براي خودتون به دلخواه بنويسيد و بعد گزينه Connect رو انتخاب ميكنيد و به كانال مورد نظر ميريد
*** اگر كانال رو پيدا نكرد و وارد كانال نشديد اسم كانال رو تو همون صفحه سرچ كنيد و بعد كانكت بشيد

درسته براي همين داريم تبليغ ميكنيم تازه وارد به بازي بياد در حال حاضر كشورهاي ديگه دارن چند هزار عضو جديد به بازي ميارن ما هم بايد اين كار رو انجام بديم كه البته كار ما سختتره چون تو ايران سايت بازي شيلتره :(
قول میدم اگر فیل نبودیم الان چند هزار تا جمعت داشتیم

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
شنوندگان عزیز توجه فرمایید..........شنوندگان عزیز توجه فرمایید..........south western iran شهر خون و نفت و اینا.....آزاد شد
فکر کنم آزاد شد دیگه......
کمپینگ رو که بردیم....ولی هنوز تو نقشه مال ترکیه ست

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من یه ایمیل به برنامه کلیک زدم برای معرفی بازی تو برنامه شون خدا کنه بخونن دست کم یه 200 نفری میاد رو جمعیتمون :D

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
خوبه تو شبکه های تلویزیونی تبلیغ کنیم خیلی موثر هست باید زیاد ایمیل بزنیم این ور اون ور بلکه یه چند نفری بیان ثبت نام کنن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر