کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
خودتونو خسته نکنین!
با این شرایطی که الان هست تلاش کردن بی فایدست . . .
باز دممون گرم که با این همه محدودیت تونستیم این همه خودمونو حفظ کنیم . . .
همیشه حقمون خورده میشه . . . :p
اگه ما تو بازی شرایط کشورهای دیگرو داشتیم تا الآن مریخ رو هم گرفته بودیم . . .
:d
جدی میگم . . .

ما بايد تلاشمونو براي افزايش جمعيت بكنيم شما هم بجاي دلسردي كمك كن :d
آخه مگه ف-ي-ل-ت-ر رد كردن چقدر سخته؟!! پس چطور اين همه ايراني تو ف-ي-س-ب-و-ك هست؟!! بيان من و-يو-پ-ي-ا-ن بهشون ميدم
لول پايين كه وقت زيادي نميخواد بذاره روزي 10-15 دقيقه از وقتشونو بذارن براي اين بازي اينطوري تا چند ماه ديگه خيلي مشكلاتمون با جمعيت بيشتر حل ميشه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,472
نام
Nimo
نمیدونم ادمین اکانت های قدیمی رو اک کرده یا نه ولی اگه بازی از ***** رد باید میام اکانتمو دوباره فعال میکنم کمک میکنم.

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
نمیدونم ادمین اکانت های قدیمی رو اک کرده یا نه ولی اگه بازی از ***** رد باید میام اکانتمو دوباره فعال میکنم کمک میکنم.

شما اگه مشكلت ف-ي-ل-ت-ر هست خوب بيا من كمك ميكنم مشكلت حل بشه يه كم همت كنيد ديگه :tick:

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
شما اگه مشكلت ف-ي-ل-ت-ر هست خوب بيا من كمك ميكنم مشكلت حل بشه يه كم همت كنيد ديگه :tick:
سلام.منم با هزار زحمت ثبت نام کردم.نام کاربری:GrandPapa

یکم در مورد بازی توضیح میدین؟در مورد مشکل شیلترینگ هم اگه میشه کمک کنید:)

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
سلام.منم با هزار زحمت ثبت نام کردم.نام کاربری:GrandPapa

یکم در مورد بازی توضیح میدین؟در مورد مشکل شیلترینگ هم اگه میشه کمک کنید:)
از اينكه به جمع ما اومدي خوشحالم دوست عزيز
تو اين بازي بايد روزانه كار كرد تمرين نظامي انجام داد و البته جنگيد
لول پايين اگه زياد نجنگه هم مهم نيست تا قدرتش بيشتر بشه
پيشنهاد ميكنم حتما مطالب آموزشي سايتمون رو بخونيد
سایت آموزش و پشتیبانی ایرپابلیک
فروم پشتيباني هم به زودي فعال ميشه و آدرسش رو براتون لينك ميكنم
براي مشكل *يل*ر هم بهتون پيام ميدم
آيدي من تو بازي :Gepmadar
اگه سوالي بود حتما مطرح كن

---------- نوشته در 03:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

راستي اين مقاله هم تو بازي توسط يكي از دوستانمون منتشر شده كه هم جنبه اطلاع رساني داره هم آموزشي ولي براي تازه واردين از وسطهاي مطالبش از قسمت ثبت نام در ايريپابليك به بعد مطالب آموزشي فوق العاده اي داره حتما مطالعه كنيد
مقاله آموزشي

---------- نوشته در 04:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:45 PM ارسال شده بود ----------

خطاب به دوستاني كه ميگن مشكله نميتونيم بياييم: بفرماييد اينم مقاله براي رفع مشكل شيل-تر همت كنيد بياييد ديگه يعني اينقدر سخته؟!!

رفع مشكل ف-ي-ل-ت-ر

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
خودتونو خسته نکنین!
با این شرایطی که الان هست تلاش کردن بی فایدست . . .
باز دممون گرم که با این همه محدودیت تونستیم این همه خودمونو حفظ کنیم . . .
همیشه حقمون خورده میشه . . . :p
اگه ما تو بازی شرایط کشورهای دیگرو داشتیم تا الآن مریخ رو هم گرفته بودیم . . .
:d
جدی میگم . . .
این حرفت رو قبول دارم
اگه ما مثل کشور های دیگه بودم باید ادمین موجودات فضایی هم میاورد به بازی و سیستم سفینه فضایی برای سفر به کره های دیگر اضافه میکرد:d

---------- نوشته در 06:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:58 PM ارسال شده بود ----------

یعنیی از ***** خارج نمیشه یا راه حل دیگه ای داری؟

بهتر نیست برای بازی یه سرور داخل raid call یا team speak بزنیم؟

ایمیل خوبه اما به تنهایی به جایی نمیرسه باید نامه بدیم زنگ بزنیم پارتی پیدا کنیم
و باید بعضی کارها در درون بازی انجام بدیم!!!
raidcall که من میگم نزنید بهتره پر از باگ های خفن و اینجور چیزاست.مطمئن نیست.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
فک نمیکردم این تاپیک که زیر خاک بود وقتی دربیارم انقد طرفدار یهو بیاد توش
من این بازی رو سال 2008 شروع کردم و تو چندین سایت هم بد تبلیغشو کردم تو همینجا هم منو در صفحات اولیه باید پیدا کنید...
جالبترش اینکه همین چند روز پیش یاد این بازی افتادم و وقتی هم دوباره سر به سایتش زدم دیدم اکانتم هنوز هست و دوباره اومدم اینجا و نفس تازه رو به این تاپیک دادم و همچنین دنبال نفس تازه تری در بازی هستم

بگذریم

ای بچه ها کجایید!؟!؟!؟
بلغارستان و ترکیه دارند میجنگند و ما ها اینجوری
صبح من اومدم تو سایت (ساعت 5 صبح)
اومده بودم یه سر کوچیک بزنم ولی وقتی دیدم ترکیه 5-1 جلو هستش فر خوردم...
وایسادم Attack دادن تا الان همینجوری 1 ساعت 1ساعت میرم تو سایت غذا میخورم میجنگم و به بچه های تو بازی دارم میگم ،که بالاخره الان رسیده به 5-3
ویرایش : 6-3 ترکیه...:(
راستی برای اینایی که هنوز دارن دست دست میکنن برای بازی کردن هم این عکس رو میزارم بلکه به خودشون بیان
8rbv6umwnzzesd8x5kjj.jpg

این وضع وطنمونه بچه هاااااا
فقط فارس و یزد(که همین چند روز پیش آزاد شد)

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
پس شما از قديمي هاي بازي هستي چه خوب كه برگشتي اسم كاربريت چيه؟
همين دو تا شهر هم بخاطر دشمني بلغار با تركها داريم وگرنه خودمون يك روزم نميتونيم در برابر تركها ايستادگي كنيم جمعيت اونها چند برابر ماست :(
-----------------------------------------------------------------------------------------
بچه ها بجنبيد ديگه بياييد كمك ايران

لينك ثبت نام

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
از اينكه به جمع ما اومدي خوشحالم دوست عزيز
براي مشكل *يل*ر هم بهتون پيام ميدم

راستي اين مقاله هم تو بازي توسط يكي از دوستانمون منتشر شده كه هم جنبه اطلاع رساني داره هم آموزشي ولي براي تازه واردين از وسطهاي مطالبش از قسمت ثبت نام در ايريپابليك به بعد مطالب آموزشي فوق العاده اي داره حتما مطالعه كنيد
مقاله آموزشي

---------- نوشته در 09:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:32 PM ارسال شده بود ----------

پيج فيس----بوك ايريپابليك ايران

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:36 PM ارسال شده بود ----------

رفع مشكل ف-ي-ل-ت-ر

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
پس شما از قديمي هاي بازي هستي چه خوب كه برگشتي اسم كاربريت چيه؟
همين دو تا شهر هم بخاطر دشمني بلغار با تركها داريم وگرنه خودمون يك روزم نميتونيم در برابر تركها ايستادگي كنيم جمعيت اونها چند برابر ماست :(
بله
اسمم تو بازی همین CapitanArsalan هستش
راستی چرا شما CitizenShip ترکیه هستش!؟! رفتی اونجا جاسوسی؟!؟!؟!!؟ پاشو سریع بلیط بگیر بیا فارس...
راستی تو اینجا هم درخواست بده تا Citizenship واست بفرستن بالا دستها...
eRepublik

ایرانیها برگردن ایران(یعنی همین فارس و یزد) و شروع کنیم پس گرفتن اراضی وطن
تنها راه برگشت اتحاد هستش.

روزنامم رو دوباره راه بندازم...

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
ادت كردم
من چند ماهه كه بازي رو شروع كردم اكانت خودم زياد قوي نبود اين اكانتو از يه ترك خريدم واسه همين سيتيزن شيپ ترك دارم
متاسفانه چون توسط تركيه اشغال شديم مجلسمون رو از دست داديم و چون مجلس نداريم فعلا نميشه سيتيزن شيپ ايران بگيريم :(
اگه بتونيم ايرانو برگردونيم ماه آينده مجلس خواهيم داشت و ايرانيها به وطن برميگردن :دي

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
این وضع وطنمونه بچه هاااااا
فقط فارس و یزد(که همین چند روز پیش آزاد شد)

فارس و یزد را خدا آزاد کرد :d

---------- نوشته در 01:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:22 AM ارسال شده بود ----------

دوستان
من این روزا تو نت زیاد میام
فقط بهم بگید چیکار کنم؟
همین فقط میخوام مازندرانو پس بگیرم مازندرانی که اعراب و آمریکایی ها (تو بتلفیلد3:d) نتونستن بگیرنش حالا یه مشت بچه بیان بگیرنش؟!

آخرین ویرایش:

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina

مقاله آموزشي

پيج فيس----بوك ايريپابليك ايران

رفع مشكل ف-ي-ل-ت-ر

بيا كم كم راه پيشرفت ميكني تو بازي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر