کمک در Resident Evil 4

BaziArena

کاربر سایت
Aug 24, 2006
58
نام
BaziArena
باسلام.من دربازيresident evil 4 درمرحله اي كه به يك نهنگ بزرگ مي رسيم گيركردم ونمي تونم نهنگ روازبين ببرم،لطفآراهنمايي كنيد.
سلام دوست عزیز بهتره که شما وقتی اون نهنگه به طرف شما میاد توی دهنش شلیک کنید اون طوری سریعتر میمیره!

راستی سال نو مبارک...

Geshtapoou

کاربر سایت
Sep 26, 2005
2
سلام و عیدتوم مبارک .
من همون اولا به یه کلیسا رسیدم که پایینشم یه قبرشتونه ÷شت کلیسا یه دستگاهی هست که میگه با 3 و 4 dial کن . نمیدونم چیکار کنم که باز شه تا مدال رو بر دارم ؟
یه کمک کنید ممنون میشم

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
کمک

سلام
عیدتون مبارک
من رزیدنت اویل 4 را تمام کردم اما بعد از تیتراژ پایانی ارور میده
می خواستم بدانم کنترل اون زن لباس قرمزه را می شود به دست گرفت یا نه
آخه در فیلم های بازی که در فولدر مووی است فیلمهایی است که دربازی نمایش داده نمیشود با تشکر

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام
عیدتون مبارک
می خواستم بدانم کنترل اون زن لباس قرمزه را می شود به دست گرفت یا نه

وقتی بازی رو تموم میکنی یه منو به نام extars باز میشه که دوتا بازی برای Ada باز میشه که میتونی باهاش بازی کنی ولی تو بازی اصلی کنترلشو نمیتونی بدست بگیری. اگر با ادا بازی رو تموم کنی یه لباس برای لیون آزاد میشه.

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
سلام . من اونجائی که لیون مکانیزم چرخ دنده را درست میکند گیر کردم اول پل جابه جا شده ولی هیچ راهی
نیست که به پل برسم لطفا کمک کنید
:( :( :( :( :( :( :( :( :(

دوست عزیز تا اونجایی که یادم هست 3 عدد چوب در بین دنده ها گیر کرده...باید با اسلحه اون چوب ها رو بشکونی...وقتی بشکنی باید بری طبفه بالایه بالا بعدش اون دسته رو تکون بدی...پل میفته...به همین راحتی...

m_nikakhtar

کاربر سایت
Aug 3, 2006
50
Resident evil4

باسلام. دريكي ازمراحل بازي به يك كلبه رسيديم كه درآن يك غول بزرگ وجودداره كه غوله ميله هاي درب كلبه روبه هم مي تابونه و به اشلي حمله مي كنه واشلي باجاخالي دادن وشلبك به يك بشكه غوله روآتش مي زنه وازبدن غوله چندين چنگال بيرون مي زنه كه بااونها اشلي رومي زنه.باجندشليك به پشت غوله دوتيكه شدوتيكه بالاييش دوباره اشلي رومي زنه واراين به بعدنمي تونم جلوبرم.لطفآراهنمايي كنيد.

rende kharab

کاربر سایت
Mar 30, 2007
1
با سلام به همه

بعد از اينكه اشلي آزاد ميكنم ( در جزيره ) اونجايي كه با يك توپ آهني ديوار خراب ميكني تا بتوني به يك در برسي يك كم جلوتر دو تا زامبي ميكشم بعدش يك در هست كه سمت چپ و راستش دو تا اهرمه كه باز نميشه

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
باسلام. دريكي ازمراحل بازي به يك كلبه رسيديم كه درآن يك غول بزرگ وجودداره كه غوله ميله هاي درب كلبه روبه هم مي تابونه و به اشلي حمله مي كنه واشلي باجاخالي دادن وشلبك به يك بشكه غوله روآتش مي زنه وازبدن غوله چندين چنگال بيرون مي زنه كه بااونها اشلي رومي زنه.باجندشليك به پشت غوله دوتيكه شدوتيكه بالاييش دوباره اشلي رومي زنه واراين به بعدنمي تونم جلوبرم.لطفآراهنمايي كنيد.

منظورت از اشلی ... لیون دیگه ؟ :cheesygri
اون قسمتو باید فرار کنی و در موقعیت مناسب سریع برگردی و بهش شلیک کنی !
سعی کن به قسمتهایی که چوبها رو میگیره شلیک کنی (با شاتگان) تا بیفته پایین و قبل از اینکه دوباره بره بالا حسابی سوراخ سوراخش کن ! ;)

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
با سلام به همه

بعد از اينكه اشلي آزاد ميكنم ( در جزيره ) اونجايي كه با يك توپ آهني ديوار خراب ميكني تا بتوني به يك در برسي يك كم جلوتر دو تا زامبي ميكشم بعدش يك در هست كه سمت چپ و راستش دو تا اهرمه كه باز نميشه

اشلی رو بذار کنار یکی از اهرمها و خودتم برو کنار اون یکی اهرم !
صبر کن تا چراغهای قرمز به وسطی برسه و سریع اینتر بزن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر