کمک در RDR Undead Nightmare

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من اونجا گير كردم كه وست ديكنس اولين ماموريت رو می ده و می گه از نوع گياه هر كدوم 5 تا از Ridge Breach و Tall Trees بيار...
خواهشا يكی بهم كمك كنه:(
ضمنا يكی با زننده تاپيك برخورد كنه چون آخر بازی برام اسپويل شد)x

Last edited by a moderator:

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
سلام
اقا من اونجا که میره پیش اون یارو که ادای زامبی در میاره جلوی چادر یه دوربین هستش و یه زامبی هم توی چادر هستش که دستو پاشو بستن باید چکار کنم

Last edited by a moderator:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من یه چیزی را متوجه نمیشم
حتما باید کلی حرف بهتون زده بشه، کارت بگیرین و بن بشین تا فقط و فقط یه کلیک روی تک اسپویلر بکنین ...
بخدا زشته این کارتون ...

• Like
Reactions: MALEKY

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
من یه چیزی را متوجه نمیشم
حتما باید کلی حرف بهتون زده بشه، کارت بگیرین و بن بشین تا فقط و فقط یه کلیک روی تک اسپویلر بکنین ...
بخدا زشته این کارتون ...

نوکرتم حالا میشه جواب مارو بدی
اقا من اونجا که میره پیش اون یارو که ادای زامبی در میاره جلوی چادر یه دوربین هستش و یه زامبی هم توی چادر هستش که دستو پاشو بستن باید چکار کنم

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نوکرتم حالا میشه جواب مارو بدی

من خودم هنوز نرسیدم کامل بازی کنم ...
اما توی آدرس زیر میتونی راحت پیدا کنی
http://guides.ign.com/guides/80427/page_7.html

MALEKY

کاربر سایت
Nov 21, 2005
148
کسی نیست جوب مارو بده؟

mehran_fox

کاربر سایت
Jun 6, 2011
14
نام
مهران
اسم یه منطقه ای رو مینویسه گوشه سمت چپ ببین تو نقشه برو اونجا یه زامبی با طناب ببند بیار بعد شروع میکنه فیلم برداری. زامبی زن باید باشه.

• Like
Reactions: MALEKY

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من اونجا گير كردم كه وست ديكنس اولين ماموريت رو می ده و می گه از نوع گياه هر كدوم 5 تا از Ridge Breach و Tall Trees بيار...
خواهشا يكی بهم كمك كنه:(
ضمنا يكی با زننده تاپيك برخورد كنه چون آخر بازی برام اسپويل شد)x
خوب باید از اونا 5 تا پیدا کنی بعد بری سراغ یارو دیگه! مشکل چیه؟ survivalist map کمکت می کنه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
باید بری یک زامبی از اون نوعی که اسید سبز رنگ می پاشه پیدا کنی و طناب پیچ کنی و زنده بیاری پیش یارو.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
تو قسمت journal اون متن ها رو بخون اون منطقه ای که از این زامبی های اوغی(retcher) هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر