کمک در God of War

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
آقا شرمنده من دوباره یه جا گیر کردم :
اونجا منطقه ای که مینویسه راهی به سوی آتن اونجا از پله ها که بالا میریم و دشمنان رو از بین میبریم به یه دختره میرسیم ، کریتوس اون رو دنبال میکنه ولی اون خودش رو میاندازه پایین و میمیره .
حالا : اونجا یه جای سیو هست و جلوش هم تو بالکن یه صندوقچه هست که پر سومی داخلشه . من اونجا بازی رو سیو کردم ولی وقتی میخوام ادامه بدم باید سمت راست برم و از لبه بپرم و از پل چوبی رد بشم به یه در بسته روی میرسم که قفله .
حالا اونجا موندم حتی برگشتم پایین ولی راهی نیست ، حالا راه از کدوم طرفه ؟؟؟
همونجا که سیو هست بالای در ورودیش یعنی بالای در یه بالکن هست ولی میپرم از اونجا نمیره بالا ، آیا راه همینه ؟؟؟

:biggrin1:
جواب از اون چیزی هم که فکر می کنی ساده تره!! زمانی که دختره پرت میشه پایین باید بری نزدیکش و کلید رو از روی دختر برداری، بعد بری از روی پل چوبی رد بشی و و با کلید قفل رو باز کنی همین!! به همین سادگی و به همین خوشمزگی بازی GOW ;)
زمانی که دختره پرت میشه پایین روی بدنش برق می زنه و از همون بالا معلومه چطور دقت نکردی؟؟ در مورد گیم پلی و گراغیک و افکت های بازی فقط می تونم بگم باید بازی رو ببینی اونوقت می فهمی چرا همه می گن به جای God Of War باید بگی God Of Game!!
god_of_war_chains_of_olympus_06-l.jpg

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
آقا شرمنده من دوباره یه جا گیر کردم :
اونجا منطقه ای که مینویسه راهی به سوی آتن اونجا از پله ها که بالا میریم و دشمنان رو از بین میبریم به یه دختره میرسیم ، کریتوس اون رو دنبال میکنه ولی اون خودش رو میاندازه پایین و میمیره .
حالا : اونجا یه جای سیو هست و جلوش هم تو بالکن یه صندوقچه هست که پر سومی داخلشه . من اونجا بازی رو سیو کردم ولی وقتی میخوام ادامه بدم باید سمت راست برم و از لبه بپرم و از پل چوبی رد بشم به یه در بسته روی میرسم که قفله .
حالا اونجا موندم حتی برگشتم پایین ولی راهی نیست ، حالا راه از کدوم طرفه ؟؟؟
همونجا که سیو هست بالای در ورودیش یعنی بالای در یه بالکن هست ولی میپرم از اونجا نمیره بالا ، آیا راه همینه ؟؟؟
وتی زنه می افته پایین 1 کلید هست تو برش دار توپیراهنشه

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اقا جون خودتون گیر ندین که چرا من بعدش همینو گفتم وقتی من انتخاب کردم تا امدم بنویسم این دوست عزیز هم گفت به سا عتا نگاه کنین

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به به داش مجيد گل.كجايي بابا ستاره سهيل شدي.:cheesygri
در خواب ناز گرفتارت شدم
بلاي دوست به نو نوارت شدم (چي گفتم:biggrin1::biggrin1:)

اينم محض اينكه پستمون اسپم نباشه:
داش ايمان كليد رو او رو اون زنيكه بردار.
اينجوري كه شما داري ميري قول ميدم 1 ساعت و 3 دقيقه ديگه تو يه ساختمون گير ميافتي,ميگي نه! نيگا كن:biggrin1:.Good luck

آخرین ویرایش:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
داش ايمان كليد رو او رو اون زنيكه بردار.
اينجوري كه شما داري ميري قول ميدم 1 ساعت و 3 دقيقه ديگه تو يه ساختمون گير ميافتي,ميگي نه! نيگا كن.Good luck

چاکریم :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
بهت قول میدم 3 دقیقه دیگه گیر بیفتم :biggrin1::biggrin1::cheesygri:laughing:
دم همه ی شما گرم :love::love::love::love:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
:evil:
دارم دیوونه میشم به اون تالاری رسیدم ( بعد از صحبت با اون پیر مرده ) که 2 تا سوراخ داره که از توش اون پرنده ها میان تمومی هم ندارن ، باید برم طبقه بالا و از روی راههای باریک به اونطرف برسم که البته بعضی جاها هم خراب میشن ، حالا مشکل اصلی اینه که اون پرنده ها نمیگذار بریم اونطرف تمومی هم که ندارن :evil:
پدرم در اومد تا نصفه راه میرم ولی میافتم پایین :evil: دیگه صدای خود کریتوس هم دراومده :eek:
اونجا یه راهی چمیدونم چیتی چیزی نداره که یه جوری فقط بشه رسید اونطرف ؟؟؟؟:((:((:((

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
:evil:
دارم دیوونه میشم به اون تالاری رسیدم ( بعد از صحبت با اون پیر مرده ) که 2 تا سوراخ داره که از توش اون پرنده ها میان تمومی هم ندارن ، باید برم طبقه بالا و از روی راههای باریک به اونطرف برسم که البته بعضی جاها هم خراب میشن ، حالا مشکل اصلی اینه که اون پرنده ها نمیگذار بریم اونطرف تمومی هم که ندارن :evil:
پدرم در اومد تا نصفه راه میرم ولی میافتم پایین :evil: دیگه صدای خود کریتوس هم دراومده :eek:
اونجا یه راهی چمیدونم چیتی چیزی نداره که یه جوری فقط بشه رسید اونطرف ؟؟؟؟:((:((:((

سلام اقا ایمان گل، باز گیر کردی برادر!!
درسته پرنده ها تمومی ندارند و نمیزارن تو روی اون لبه های باریک راه بری تا برسی به تهش! تو باید روی اون سوراخها درپوش بزاری! چجوری؟ اینجوری! دقیقاً بین اون دوتا سوراخ یک چندتا پلست که می خوره و میره یکم بالاتر. بعد 2 تا مجسمه تو 2 تا حفره گیر کرده. باید اون 2 تا مجسمرو از اونجا در بیاری که یکم پرنده ها اونجا گیر میدند که اگه یکم تاحالا توجه کرده باشی پرنده ها قبل از اینکه بخوان بهت حمله کنند یک صدای جیغ یا همچین چیزی از خودشون در میارن، تا دیگه نیاز نباشه هر یک قدمی که ور میداری برگردی تا بکشیشون، هر موقع صدارو شنیدی کافیه برگردی. بعد اون 2 تارو میری میزاری روی اون سوراخها تا دیگه بهت کرم نریزن!!:biggrin1:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
علیک سلام ، اره برادر بازم گیر کردم :cheesygri
البته ممنونم ازت اونجا رو که توضیح دادی راحت رد کردم ، حالا به اونجا رسیدم که اون زنه از طناب آویزون شده و میگه منو بیار پایین . از اون بلندی هستم که با اون ستون بالابر میرم پایین ، پایین اونطرف یه در هست که قفله ،میرم بالای اون دره و میپرم روی سقف ( اسمش رو نمیدونم چی بگم !!!) بعد اونطرف رو نشون میده که خزه ها روی دیوار هست و کریتوس میتونه از اونجا عبور کنه ولی فاصله برای پرش خیلی زیاده .
اونجا باید چکار کرد ؟؟ راهش همون پرش هست ؟؟ البته اون بالا اون 2 تا مجسه رو هم میشه حرکت داد منتها نمیدونم کجا باید ببرم بگذارم !!!
فکر کنم دیگه کلا مخم تعطیل شده :laughing: !!!!
راستی برای صمیمت بیشتر و درخواست راهنمایی در آینده !!! ممکنه من اسم شما رو بدونم :love:

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
نیگا اون 2 تا مجسمه ی بزرگ رو 1 کی رو بنداز پایین بعدی رو بنداز رو سر اون یکی بعد ببر هلش بده سمت 1 جایی که خزه هست میتونه بگیره بعد از رو به رو برو بالا بپر رو سر مجسمه و بعد هم خزه ها و بعد 1 فیلم نشون می ده که زنه داره می افته 1 یا 2 دقیقه وقت داری نجاتش بدی که 40 ثانیه بیشتر نمی خواد

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
نیگا اون 2 تا مجسمه ی بزرگ رو 1 کی رو بنداز پایین بعدی رو بنداز رو سر اون یکی بعد ببر هلش بده سمت 1 جایی که خزه هست میتونه بگیره بعد از رو به رو برو بالا بپر رو سر مجسمه و بعد هم خزه ها و بعد 1 فیلم نشون می ده که زنه داره می افته 1 یا 2 دقیقه وقت داری نجاتش بدی که 40 ثانیه بیشتر نمی خواد

آها ای ول پس 2 تا رو باید بندازیم روی هم ، دیدم من یکیش رو انداختم پایین بردم اونطرف دیدم کوتاهه :cheesygri:laughing::laughing::laughing::biggrin1::eek::eek::blushing:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
راستی برای صمیمت بیشتر و درخواست راهنمایی در آینده !!! ممکنه من اسم شما رو بدونم :love:

اسمم كه معلومه حاجي!! اويس

براي اون تيكه هم همينه كه majidpotter616 گفته

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
آها ای ول پس 2 تا رو باید بندازیم روی هم ، دیدم من یکیش رو انداختم پایین بردم اونطرف دیدم کوتاهه :cheesygri:laughing::laughing::laughing::biggrin1::eek::eek::blushing:

داش ايمان ميبينم كه كريتوس بدجوري داره باهات دست و پنجه نرم ميكنه و انقريب صافت ميكنه:biggrin1:
راستي روي HARD ميري يا نرمال؟

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
داش ايمان ميبينم كه كريتوس بدجوري داره باهات دست و پنجه نرم ميكنه و انقريب صافت ميكنه:biggrin1:
راستي روي HARD ميري يا نرمال؟

در مورد اول فقط به کریتوس خلاصه نمیشه ، تمام شخصیت ها رو در نظر بگیر :eek::laughing:
فعلا روی نرمال ، اگه رو هارد برم فکر کنم یه 1 قرنی طول بکشه تا تموم بشه :eek::eek::eek:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
از روی GOD خیلی باحاله!

در مورد اول فقط به کریتوس خلاصه نمیشه ، تمام شخصیت ها رو در نظر بگیر :eek::laughing:
فعلا روی نرمال ، اگه رو هارد برم فکر کنم یه 1 قرنی طول بکشه تا تموم بشه :eek::eek::eek:

روی هارد بلاخره هرطور که شده به کمک خدایان و بازی سنتر و کمک زئوس و یوگیو دوستان زبل تموم میشه ولی از روی Very Hard خوب می تونم بگم اخرش تموم نمیشه!! من در این راه مقدش یک دسته به اون دنیا فرستادم!! بعد از تموم کردن شماره 1 God Of War از روی هارد گفتم بریم از روی وری هارد هم رد کنم! چه کارا!! دیدم تو Menu نیو گیم برای انتخاب وری هارد یه چیزی هم جلوش نوشته به نام GOD ، با خودم گفتم گاد چیه اسمشو گذاشتم از روی 3-4 تا گاد هم رد میکنم، آخر بازی با خودم گفتم یا علی اینا اینو ساختن که اصلاً رد نشه و ملت تو کفش بمونن!!:biggrin1: بعد یک روز دقیقاً ساعت 6 صبح بلند شدم و دقیقاً تا 2.35 نصفه شب دقیقه داشتم بازی میکردم، بعد چون رد نمیشد دیدم خون به مغزم نرسید و سیم ابی به قرمز خورد و دسته نازنینم خورد به سقف بالا سرم و اجزائش تو سرم!!:biggrin1:
این شد تجربه که هیچ وقت جو نگیره آدمو! God Of War2 هم یک Level داره به نام Titan که اونم مثل همینه رد نشدنی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر