کمک در 3 چراغ قرمز xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

QuintUS

کاربر سایت
Nov 10, 2007
76
می دونم با مدل های قبلی فرق داره اما وقتی مشکلش کامل حل نشده یعنی بازم ممکنه دیگه. من اصولا آدم بد شانسیم اخه:biggrin1: . به نظرت به فن احتیاج داره؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
می دونم با مدل های قبلی فرق داره اما وقتی مشکلش کامل حل نشده یعنی بازم ممکنه دیگه. من اصولا آدم بد شانسیم اخه:biggrin1: . به نظرت به فن احتیاج داره؟

مشکل گرمایی خیلی کم شده.شما یه Intercooler از این سری جدید ها که NextGen داره اگر بخری مشکل گرم کردن هم حل میشه... ;)

turaj

کاربر سایت
May 21, 2007
381
مشکل گرمایی خیلی کم شده.شما یه Intercooler از این سری جدید ها که NextGen داره اگر بخری مشکل گرم کردن هم حل میشه... ;)

آقا پدرام اين فنها قيتش چنده از اونايي كه نمايشگر داره در ضمن اگه پنكه بزاري بغل 360 تا گرم

نشه مشكل پيش مياد براش چون وقتي اين كار رو ميكني 360 خيلي كم گرم ميكنه.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا پدرام اين فنها قيتش چنده از اونايي كه نمايشگر داره در ضمن اگه پنكه بزاري بغل 360 تا گرم

من قیمت دقیقی ندارم اما یکی از بچه ها توی یکی از تاپیک ها نوشته بود 38 هزار تومان.به هر حال می تونی به NextGen.IR زنگ بزنی و بپرسی قیمت رو.
گذاشتن پنکه هم مشکلی رو ایجاد نمی کنه... ;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
پدرام جان ببخشید که دخالت میکنم ولی نمیدونم شما کنسول رو تا بحال باز کردی یا نه ؟ اگه باز نکردی بهت توصیه میکنم حتما این کار رو بکن تا بتونی عملکرد اینتر کولر رو تجزیه و تحلیل بکنی . مطمئنم در مورد توصیه ای که چندین بار در مورد تاثیر اینتر کولر کردی تجدید نظر میکنی . میدونم این توصیه شما به دوستان از روی دلسوزیه و هیچ سود مالی واست نداره ولی یه خورده دربارش تحقیق کنی بد نیست;);)

گذاشتن پنکه فقط قسمت بیرونی بدنه رو خنک میکنه و هیچ تاثیری در دمای داخل کنسول نداره . مهم اینه که دمای محیط خنک باشه .

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
پدرام جان ببخشید که دخالت میکنم ولی نمیدونم شما کنسول رو تا بحال باز کردی یا نه ؟ اگه باز نکردی بهت توصیه میکنم حتما این کار رو بکن تا بتونی عملکرد اینتر کولر رو تجزیه و تحلیل بکنی . مطمئنم در مورد توصیه ای که چندین بار در مورد تاثیر اینتر کولر کردی تجدید نظر میکنی . میدونم این توصیه شما به دوستان از روی دلسوزیه و هیچ سود مالی واست نداره ولی یه خورده دربارش تحقیق کنی بد نیست;);)

گذاشتن پنکه فقط قسمت بیرونی بدنه رو خنک میکنه و هیچ تاثیری در دمای داخل کنسول نداره . مهم اینه که دمای محیط خنک باشه .

مهدی جان اتفاقا من این کار رو کردم و عملکرد اینترکولر رو دیدم.دقیقا با فن های خود کنسول یه حالت ضد بر ضد داره.اما من به 2 دلیل اینترکولر رو پیشنهاد می کنم :

1. خیلی از دوستان تمایل ندارن کنسولشون دستکاری بشه.
2. اون طوری که من بررسی کردم با این که شرایط حاکم بر اینترکولر و فن های کنسول باعث میشه که تاثیرش رو به صفر بره اما باز هم همون یک مقدار خنک کردن هم اونقدر ها بی تاثیر نیست.
این رو مطمئن باش که هیچ وقت توی پیشنهاد دادن اینترکولر تجدید نظر نمی کنم.چون خیلی ها هستن مثل من که سر رشته ای توی کارهای الکتریکی ندارن و حاضر هم نیستن ریسک کنن.در ضمن ممکنه جایی هم نباشن که آدم وارد براشون این کار رو انجام بده. ;) بالاخره من و امثال من با همین اینترکولر کارشون راه میفته.من این اینترکولر های جدید رو دیدم واقعا عملکرد عالی داره.اون قدیمیا رو کلا بی خیال...

QuintUS

کاربر سایت
Nov 10, 2007
76
این طرف گفت انترکولر لازم نداره . نمی دونم بازم . CPU فالکون 65nm دیگه؟شما تا حالا در مورد خرابی فالکون نشنیدی؟از بچه های انجمن واسه کسی 3 چراغ نشد؟

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
این طرف گفت انترکولر لازم نداره . نمی دونم بازم . CPU فالکون 65nm دیگه؟شما تا حالا در مورد خرابی فالکون نشنیدی؟از بچه های انجمن واسه کسی 3 چراغ نشد؟

خرابی داده نکست جن به من گفت خود MS گفته 33% وتوی همین سایت مال بعضی ها 3 چراغ داده ولی خوب اگر مراقبت و نکات رو خوب انجام بدی احتمال نزدیک 0 میشه ولی 0 نمیشه در هر صورت خرابی داده ;)

God 0f War

کاربر سایت
Jun 10, 2008
75
اگر فالکون بخرم نیاز که انتل کولر و............. بذارم؟

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگر فالکون بخرم نیاز که انتل کولر و............. بذارم؟
شما براي اطمينان يا اينتر كولر بگير يا 12 ولت كن.12 ولت كردن بهتره اما اگه جرات باز كردن كنسولو داري:biggrin1:.اگه نه به قول پدرام جان حتما يه دونه از اينتر كولر هاي جديد نكست جن رو بگير حواست باشه از اون قديميها نخري ها:biggrin1:

God 0f War

کاربر سایت
Jun 10, 2008
75
شما براي اطمينان يا اينتر كولر بگير يا 12 ولت كن.12 ولت كردن بهتره اما اگه جرات باز كردن كنسولو داري:biggrin1:.اگه نه به قول پدرام جان حتما يه دونه از اينتر كولر هاي جديد نكست جن رو بگير حواست باشه از اون قديميها نخري ها:biggrin1:
این جدیدا قیمتش چنده؟اسم کامل این کولر چیه؟ لطفا عکس ازش بذارین!!!!
دوست دوست من روی ایکس باکسش یک نوع کولری گذاشت که وقتی دمای دستگاه از 35 درجه یا یه چیز تو این مایه ها بالا میرفت خاموش میکرد!!!
این کولر چه نوعشه؟

آخرین ویرایش:

God 0f War

کاربر سایت
Jun 10, 2008
75
من یک راهی برای سه چراغ نشدن به ذهنم رسید نمیدونم شاید مسخره باشه اگر کیس یا بدنه 360 در بیاریم و به طور مستقیم جلوی کولر قرار بدیم دیگه هیچ وقت داغ نمیکنه!!!!!!!!!این کارو میشه انجام داد؟؟؟؟؟؟

God 0f War

کاربر سایت
Jun 10, 2008
75
من اگر ایکس باکس پرمینیوم با مادربرد فالکوم و کولر و 12w کنم باز هم احتمال سوختن داره؟میشه باهاش6_8 ساعت هم بازی کرد؟؟؟؟؟؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من اگر ایکس باکس پرمینیوم با مادربرد فالکوم و کولر و 12w کنم باز هم احتمال سوختن داره؟میشه باهاش6_8 ساعت هم بازی کرد؟؟؟؟؟؟

البته ببخشید اسمتونو نمیدونم ولی شما این سوالاترو 100 بار پرسیدید بازم بهتون میگم شما 12 ولت و sd روانجام بده وکنسولت رو یه جای خنک بذار دیگه احتمال خراب شدنش خیلی کم میشه ولی بازهم وسیله الکترونیکیه و هر احتمالی وجود داره .بعدشم چه گیری به ساعت بازی کردن دادی مگه اینقدر وقتت آزاده که میتونی روزی 8 ساعت بازی کنی ؟!!! یکم فکر سلامتیت باش حالا کنسول به جهنم !!!

پ.ن:الان میپرسه sd چیه:-"

God 0f War

کاربر سایت
Jun 10, 2008
75
البته ببخشید اسمتونو نمیدونم ولی شما این سوالاترو 100 بار پرسیدید بازم بهتون میگم شما 12 ولت و sd روانجام بده وکنسولت رو یه جای خنک بذار دیگه احتمال خراب شدنش خیلی کم میشه ولی بازهم وسیله الکترونیکیه و هر احتمالی وجود داره .بعدشم چه گیری به ساعت بازی کردن دادی مگه اینقدر وقتت آزاده که میتونی روزی 8 ساعت بازی کنی ؟!!! یکم فکر سلامتیت باش حالا کنسول به جهنم !!!

پ.ن:الان میپرسه sd چیه:-"

خراب که یه طرف قضیه است..........
سه چراغ برام موعضل شده دارم:((
600 دارم پول میدم نمیخوام 2 روز بعد سه چراغ شه بسوزه:evil:
در مورد برداشتن بدنه و قرار دادن جلوی کولر نظرتون چیه؟(پستهای بالا توضیح دادم
خدارو چه دیدی یک روز تعطیل و بیکاری چرا نه!!!حالا8 ساعت نه 6 ساعت....خوبه:cheesygri
نه آقا درمورد sd پرس و جو کردم گفتن کار درستی نیست!!
اگر کنسول بدم بیرون 12w کنن چقدر میگیرن؟طول میکشه 12w کردن؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر