کمک در مورد internet explorer

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
سلام.
من یه مشکلی دارم با internet explorer ،
مشکل: (:d) من internet explorer 8 نصب کردم و وقتی میخوام روی یه لینکی راست کلیک کنم گزینه open in new tab نداره.
همش توی یه new window باز میکنه ،(کلافه کرده).
چی کار کنم این گزینه new tap توی راست کلیک بیاد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
مطمعنی؟ من ورژن 7 رو که دارم تب جدید باز میکنه! رو هر لینکی که میخوای داخل یک تب جدید باز بشه Ctrl رو بگیر و بعد با موس روش کلیک کن.

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
مطمعنی؟ من ورژن 7 رو که دارم تب جدید باز میکنه! رو هر لینکی که میخوای داخل یک تب جدید باز بشه Ctrl رو بگیر و بعد با موس روش کلیک کن.
منم قبلا همینطور بود ،ولی دیروز win که عوض کردم و internet explorero ریختم دیدم توی راست کلیک گزینه open in new tab ندار.
منم از همین دارم تعجب میکنم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Tools > Internet Options > General
اونجا دکمه Tab Settings رو بزنید.
بعد Enable Tabbed Browsing .
Apply و Internet Explorer رو کامل ببندید و دوباره باز کنید.

USER2009

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
مرورگر پیش فرض من FireFox هستش اما بعضی مواقع که می خوام از IE8 استفاده کنم خطای HTTP 404 Not Found رو میده قبلا می تونستم از این مرورگر هم استفادده کنم اما حالا این خطا رو میدده آدرس سیاات رو درست تاایپ می کنم سایت ها هم مشکلی ندارند مشکل از چیه ؟ :confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
عزیز من شما باید اول menu bar رو فعال کنی بعد در قسمت file گزینه new tab وجود داره اگه نشد ورژن 8 شما کامل نیست

USER2009

کاربر سایت
Jan 15, 2009
15
قبلا گزینه New Tab رو امتتحان کردم اما بازم همین مشکل رو داره و ددر موردد ناقص بودن IE قبلا خیلی خوب کار می کرده اما به تازگی این مشکل به وجود اومده به هر حال ممنون.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر