کمک در خدای جنگ1

ninja1

کاربر سایت
Aug 27, 2010
135
سلام
همون جا هست که شمشیر المپوس(همون شمشیر ابی رنگ که باید R1 +L1 رو بزنیم تا بازشه ) رو میگیرم بعد باید بریم جلو و وقتی میریم جلوتر فنس ها بالا میان و اگه باز هم بریم جلوتر یه در رو میبینیم که عکس دوتا سرباز روشه و هرکدومشون یه سپر دارن و اگه اون محیط رو نگاه منیم یه دایره ایی وسطش هست که اگه بریم روش سکوی جلویی برعکس میشه . خوب من یدونه از همون عکس های ابی رنگ رو پیدا میکنم و میذارم رو سپر یکیشون اما سپر دومی رو پیدا نمیکنم .
باید چیکار کنم دوستان:(

باتشکر:x

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
اوونور یه جعبه هست باید ببری جعبه رو نزدیک در و از کنار محکم اون رو هل میدی جلو و بعد با R3 بالا رو میزنی و وقتی در برگشت میری توو .................

reputation.gif
یادت نره ! :d

• Like
Reactions: ninja1

honeyou

کاربر سایت
Jan 29, 2011
7
اوونور یه جعبه هست باید ببری جعبه رو نزدیک در و از کنار محکم اون رو هل میدی جلو و بعد با R3 بالا رو میزنی و وقتی در برگشت میری توو .................

reputation.gif
یادت نره ! :d

سلام...من اینجا گیر کردم دقیقا من جعبه رو بردم نزدیک در چون جلوی در پله داره بالا تر نمی ره جعبه ... اگر میشه یک مقدار دقیق تر توضیح بدین..مرسی

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خوب شما جعبه رو ميبري جلوي در منتهي نميتوني بير ي بالا چون جاش اونج نيست بالاي پله ها دره مخفي هست وقتي جعبه رو بردي پيش پله ميري پشت جعبه هلش ميدي با پا دكمه ار 2 فكر كنم بايد هلش بدي وسط اتاق كه يه دكمه وسط هست جعبه روي اون قرار بگيره همون لحظه كه جعبه وسط قرار گرفت يه لحظه اون در پشتت كه مخفي هست باز ميشه سري بايد ازش بگذري با دكمه شوك سمت راست فكر كنم همون كه زميني پوشتك ميزنه

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام...من اینجا گیر کردم دقیقا من جعبه رو بردم نزدیک در چون جلوی در پله داره بالا تر نمی ره جعبه ... اگر میشه یک مقدار دقیق تر توضیح بدین..مرسی
درسته همون جا می بری بعد محکم هلش می دی جلو و با R3 سریع بر می گردی عقب و حله ! R3 = انالوگ سمت راست . یادت نره ! :d

honeyou

کاربر سایت
Jan 29, 2011
7
تشکر و سوال

خوب شما جعبه رو ميبري جلوي در منتهي نميتوني بير ي بالا چون جاش اونج نيست بالاي پله ها دره مخفي هست وقتي جعبه رو بردي پيش پله ميري پشت جعبه هلش ميدي با پا دكمه ار 2 فكر كنم بايد هلش بدي وسط اتاق كه يه دكمه وسط هست جعبه روي اون قرار بگيره همون لحظه كه جعبه وسط قرار گرفت يه لحظه اون در پشتت كه مخفي هست باز ميشه سري بايد ازش بگذري با دكمه شوك سمت راست فكر كنم همون كه زميني پوشتك ميزنه

مرسی رد کردم.حالا یک سوال من رفتم رسیدم به یک جای که روی زمین یک سری تیغ میرن و میان. من از یک جا رفتم تو تا جایی رفتم که میری روی یک صفحه که سرباز با سپر وچند تا دختر تا قبل از اینکه صفحه زیر پام باز بشه بمیرم کشتمشون و یک چیزی اونجا بود برداشتم دوبار برگشتم روی همون زمینی که تیغ ها میان و میرن ...من یک اهرمو کشیدم نصف میله ها ی یک در باز شد بعد تا میرسم به اون یکی اهرم و میکشمش اون میله قبلی ها برمیگردن سر جاشون خواستم سریع تر برم انجام بدم که اینقدر تیغ ها بهم خوردن که سرعت رفتنم به اون یکی اهرمو گرفتن...بعد فکر کردم شاید من اشتباه میرم و راه حلش چیز دیگه ایه....

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
نه كارتون درسته بايد سريع اين كار رو انجام بدين و نبايد به تيغ بخورين به تيغ بخورين سرعت مياد پايين دوباره بايد انجام بدين يجور اهرم ها زماني هستن

honeyou

کاربر سایت
Jan 29, 2011
7
سلام با عرض شرمندگی گیر افتادم دوباره ...من رفتم از تو قبر یک کله کندم بعد رفتم کله رو گذاشتم روی سر یک اسکلت که روی یک دیوار بود بعد رفتم توی جایی که یک غلتک بزرگ در اتاق میگشت وسط اونجا که دایره شکل بود یک دایره دیگه بود که بغلش پله داشت رفتم از پله بالا اونجا وسطش یک مجسمه بود و دورش آب رفتم تو آب زیره آب یک اهرم هست ولی هر کاری کردم زیر اب نرفت حالا باید چی کار کنم؟؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام با عرض شرمندگی گیر افتادم دوباره ...من رفتم از تو قبر یک کله کندم بعد رفتم کله رو گذاشتم روی سر یک اسکلت که روی یک دیوار بود بعد رفتم توی جایی که یک غلتک بزرگ در اتاق میگشت وسط اونجا که دایره شکل بود یک دایره دیگه بود که بغلش پله داشت رفتم از پله بالا اونجا وسطش یک مجسمه بود و دورش آب رفتم تو آب زیره آب یک اهرم هست ولی هر کاری کردم زیر اب نرفت حالا باید چی کار کنم؟؟؟
برای اینکه عصای پسیدون را نداری و باید پیداش کنی ( عصا یا یه چیزی مثل اون)
برای این کار وایمیسی بالا و تا غلطک اومد میپری روش و باهاش حرکت میکنی ( تعادلت را هم باید حفظ کنی ) تا برسی جایی که دیوار کنار یه نردبان هستش
میپری و نردان را میگیری و میری بالا و ادامه میدی

پ.ن: یکم اینجاش اذیتت میکنه ولی روشش اینه

honeyou

کاربر سایت
Jan 29, 2011
7
کمک مجدد در بازی

برای اینکه عصای پسیدون را نداری و باید پیداش کنی ( عصا یا یه چیزی مثل اون)
برای این کار وایمیسی بالا و تا غلطک اومد میپری روش و باهاش حرکت میکنی ( تعادلت را هم باید حفظ کنی ) تا برسی جایی که دیوار کنار یه نردبان هستش
میپری و نردان را میگیری و میری بالا و ادامه میدی

پ.ن: یکم اینجاش اذیتت میکنه ولی روشش اینه

سلام من دوباره گیر کردم...رفتم یک نیزه که 3 شاخه بود گرفتمو رفتم زیر اب مراحل زیر ابو رفتم تا یک دستگیره کشیدم تا یک در زیر اب باز شد رفتم اونجا اومدم روی اب یک سری سرباز کشتم یک دسگیره وسط بود کشیدم که یکسری حالت پله از زیر اب اومد بیرون سریع از روشون رفتم (چون دوباره اگر سریع نمیرفتم میرفتن زیر اب )
بعد اون بالا که رسیدم یک سری سرباز کشتم یک مجسمه که یک عصای بلند دستشه و یک دفتر باز جلوشه که دمه دفتره r2 زدم نوشته بود که این مجسمه( اسم مجسمه یادم نیست) یک زنی داره که می دونه در مخفی کجاست... بعدش همونجا گیر کردم ...نه زنی هست..و نه زیر اب راهی هست...کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
سلام من دوباره گیر کردم...رفتم یک نیزه که 3 شاخه بود گرفتمو رفتم زیر اب مراحل زیر ابو رفتم تا یک دستگیره کشیدم تا یک در زیر اب باز شد رفتم اونجا اومدم روی اب یک سری سرباز کشتم یک دسگیره وسط بود کشیدم که یکسری حالت پله از زیر اب اومد بیرون سریع از روشون رفتم (چون دوباره اگر سریع نمیرفتم میرفتن زیر اب )
بعد اون بالا که رسیدم یک سری سرباز کشتم یک مجسمه که یک عصای بلند دستشه و یک دفتر باز جلوشه که دمه دفتره r2 زدم نوشته بود که این مجسمه( اسم مجسمه یادم نیست) یک زنی داره که می دونه در مخفی کجاست... بعدش همونجا گیر کردم ...نه زنی هست..و نه زیر اب راهی هست...کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟
اگه درست یادم باشه
با این مجسمه میتونی زمان را آهسته کنی
دسته را بکش تا پله ها بیاد بالا، بعد زمان را آهسته کن و سریع بپر تو آب و برو پایین ستون ها که اومده بالا
توی یکیش ی اتاقک هست که آسانسوره
برو تو اون و دسته را بکش

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خوب شما وقتی دستگیره رو میکشی اتاق میاد بالا سریع بپر برو زیر اب اتاق اخری زیر اب یه راهرو مخفی داره بمون تا اتاق بره زیر اب میری محیط جدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر