کمک در بازی splinter cell

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
بچه ها من تو اسپلینتر سل 3 chaos theory تو مرحله نیو یورک گیر کردم اونجایی که میرم رو یه پشت بوم و اونجا سه تا سربازه و یه هلیکوپتر روشنه دخل سه تا سرباز رو میارم ولی دیگه نمی دونم چکار کنم تو نقشه هم در این قسمت یعنی پشت بوم یه مربع قرمز مشخص (هدف) مشخص شده که نمیدونم چیه لطفا کمک کنید.
یا علی مدد
عکس میگیری؟!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اگر درست یادم بیاد...همون جا هست که هلیکوپتر فرود میاد......
سریع خودت رو به اون تابلویی که چراغ های قرمز داره برسون و یه طناب اونجا هست و shift رو بزن تا بپره و طناب رو بگیره...و بری توی ساختمون روبرویی

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
اگر درست یادم بیاد...همون جا هست که هلیکوپتر فرود میاد......
سریع خودت رو به اون تابلویی که چراغ های قرمز داره برسون و یه طناب اونجا هست و shift رو بزن تا بپره و طناب رو بگیره...و بری توی ساختمون روبرویی

سلام
دی جی جون دقیقا همون جا رو میگم ولی اگر تو نقشه نگاه کنی یه علامت قرمز (هدف) گذاشته .یعنی من هیچ کاری روی پشت بوم نباید انجام بدم؟
یا علی مدد

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
من یه مشکلی تو اسپلینتر سل 1 دارم ...وقتی با اون اسلحه دوربین دار میخوام هدف گیری کنم خیلی تکون میخوره ....میخوام بدونم چیزی که مثلا نفس رو حبس کنه تو این بازی داریم...آره امین (اصلا نمیشه هدف کیری کرد)؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته خیلی حال میده که نفست رو حبث نکنی بازی هیجانش بیشتر میشه خداشاهده حتی 1 بار هم تست نکردم حتی واسه امتحان!:) تو هیچ کدوم از شماره هاش:cheesygri
شماره ی 1 اخرش با همین سیستم هدف گیری خیلی جذابیت داره:)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
من در اسپلینتر سل 3 chaos theory توی اون خونه ای گیر کردم که شیشه های پنجره هاش کدر و واضح میشه یه جایی میرسم که شیشه کدر هست و چند نفر اونور شیشه هستن و من باید از اون در شیشه ای تو برم(البته فکر کنم چون هدف تو اون اتاقه) ولی نمی تونم از در برم تو و تو به اتاق چهار دیواری کوچک گیر میکنم لطفا کمکم کنید.
یا علی مدد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
سلام
خداییش خودت متنت رو بخون!
هیچی ازش نمیشه فهمید من که این طوریم!
حداقل اسم مرحله رو بگو !