کمک در بازی silent hill : homecoming

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
خوب روشش همونه اما یادم رفته اونطوری میکنی سرش بعد یک کار دیگه باید بکنی!با میله نیست!:cheesygri
باور کن یادم رفته

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
من نزدیک 30-40 بار میله رو کردم توی سرش ولی نمیمیره !!!
یعنی بعد از هر بار که میله رو می کنم توی سرش میره بالا آویزون میشه و میفته زمین دوباره جون میگیره !!!
خلاصه اعصابمو ریخته به هم .
:mad:
دوست عزیز بعد از خرد کردن کامل پوسته های اطرافش ، میله رو طبق معمول تو سرش باید بکنی ولی اینجاس که باید دکمه ای رو که خواسته تند تند بزنی . منم کلی گیر کرده بودم و می دونم که تا میله رو میکنی تو سرش سریع در میاره همون دکمه ای رو که ( دقت کن کدومه ) خواسته رو بزن سریع.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من با pc بازی می کنم و مشخصه که میگه کلید چپ ماوس را سریع بزنم !!! و منم میزنم !
نه من فکر می کنم باگی چیزی باشه چون هر چی میله رو می کنم توی پشتش و در میارم نمیمیره !

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
اصلا و ابدا ( به قول علی دایی )
من هم تو pc تمومش کردم اونم وقتی که تازه اومده بود و اگر قرار بود باگ داشته باشه می داشت ، و همم با xbox . خودمم چنین وضعیتی داشتم ولی می دونم که دکمه ی دیگه ای رو هم باید بزنی. یه چند با امتحان کن. ( دکمه های دیگرو )

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سیو این مرحله رو ندارید !؟
من نمی خوام چیز زیادی از بازی رو از دست بدم به همین خاطر می خوام از اولین سیوپوینت کسی اگه سیوی داره برام آپلود کنه .

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
من رو ایکس باکس این جوری کشتمش:
اول موقعی که وایساده باید به پاهاش ضربه بزنی و جا خالی بدی وقتی که پوسته ی پاش خورد شد و رفت روی سقف فقط دور اتاق بچرخید تا دکمه ی قرمز ( B) رو نشون بده بعد باید سریع آبی (X) رو بزنید تا الکس میله رو تو سره اسکارلت فرو کنه.سه بار که این پروسه رو تکرار کنید کاره اسکارلت تمومه.
خیلی آسونه فقط باید دوره اتاق بچرخید و منتظر بشید تا بره روی سقف و بچره روتون.موقعی که روی زمینه ازش دوری کنید

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من رو ایکس باکس این جوری کشتمش:
اول موقعی که وایساده باید به پاهاش ضربه بزنی و جا خالی بدی وقتی که پوسته ی پاش خورد شد و رفت روی سقف فقط دور اتاق بچرخید تا دکمه ی قرمز ( B) رو نشون بده بعد باید سریع آبی (X) رو بزنید تا الکس میله رو تو سره اسکارلت فرو کنه.سه بار که این پروسه رو تکرار کنید کاره اسکارلت تمومه.
خیلی آسونه فقط باید دوره اتاق بچرخید و منتظر بشید تا بره روی سقف و بچره روتون.موقعی که روی زمینه ازش دوری کنید

ببینید من به پاهاش ضربه میزنم بعد از یک مدتی که باهاش می جنگم چهار دسته و پا میشه و من هم میله رو می کنم توی سرش ! بعد اون آویزون میشه ! چند بار باید میله بکنم پشتش !؟
بعد از چند بار که میله رو پشتش کردم باید دور اتاق بچرخم !!!!؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
چرا حالت های مختلف رو استفاده نمی کنی.
یه بار دکمه ای رو که خواسته فشار بده و چند ثانیه نگه دار.
یه بار اروم اروم فشارش بده و یه بارم تند تند. بالاخره جواب می ده منم این طوری به نتیجه رسیده بودم.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا مشکلم حل شد ! اصلا ً نفهمیدم چطوری کشتمش !!!
اما یک مشکل جدید !
اسکارلت رو کشتم و کلید رو گرفتم بعد رفتم کلیسا و در زیر زمین رو هم باز کردم و بعد از پایین اون چاقو رو گرفتم ولی حالا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم چون میگه شهر رو بگرد و من هم چیز خاص دیگه ای پیدا نمی کنم !
ضمنا ً در خونم هم سیم خارداری شده اونا رو باید چیکار کنم !؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
آقا مشکلم حل شد ! اصلا ً نفهمیدم چطوری کشتمش !!!
اما یک مشکل جدید !
اسکارلت رو کشتم و کلید رو گرفتم بعد رفتم کلیسا و در زیر زمین رو هم باز کردم و بعد از پایین اون چاقو رو گرفتم ولی حالا دیگه نمی دونم باید چیکار کنم چون میگه شهر رو بگرد و من هم چیز خاص دیگه ای پیدا نمی کنم !
ضمنا ً در خونم هم سیم خارداری شده اونا رو باید چیکار کنم !؟
اهان...
حالا باید بری همون جایی که چاقو رو یافتی ... یکی از ستون ها روی دیوار توسط چاقو باز می شه ( چاقو کلیدشه )
همون زیر زمین ، وسط ، بین دو تا هاشیه.
حالا خیلی از در ها هستند که با اون چاقو باز می شن. ( یه نوع کلیده )

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
آقا من الان در مرحله ای هستم که مادر الکس رو می برن و شکل خونه عوض میشه !
بعد از درست کردن ساعت و قرار دادن مدالها الان سه تا ماسک گرفتم و ساتور و دو تا چاقو لطفا ً راهنمایی کنید بتونم اینجا رو رد کنم .
باتشکر.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
همین اول بازی یه دره که یه دختر توشه رمزش چیه ؟ 624 رو عکس دیدم یه عکس چندتا اتاق اونورتر بود که ورداشتم ولی نمیدونم چطوری باید به این صفحه وصل کنم ؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
آقا من الان در مرحله ای هستم که مادر الکس رو می برن و شکل خونه عوض میشه !
بعد از درست کردن ساعت و قرار دادن مدالها الان سه تا ماسک گرفتم و ساتور و دو تا چاقو لطفا ً راهنمایی کنید بتونم اینجا رو رد کنم .
باتشکر.
خوب چاقو ها جاشون تو زیر زمینه. یه اتاق داخل زیر زمین هست که باید چاقو هارو اونجا قرار بدی که با یکم تغیر جا حله ( البته فکر کنم تعداد چاقو ها بیشتر بود )
ماسک هم در طبقه اول باید روی یک ادمک که به یه حالت صلیب مانند اوبزونه رو صورتش بزاری که اونم البته فکر کنم یدونه از ماسک ها لازمه و اون یکی خود به خود نا پدید می شه.
شما کارای سخت ( مدال ) رو انجام دادی باقیش کاری نداره!:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر