کمک برای رفع اروری(پیغام) که با تعویض درایو با آن مواجه شدم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام.
دستگاه من درایو سامسونگ داشت که بنابه دلایلی اونو رو تعویض و یک درایو سامسونگ دیگه گذاشتم حالا هر وقت دی وی دی بازی رو تو دستگاه میزارم با این پیغام رو به رو میشم!:((
از اساتید خواهش میکنم کمک کنن;)
f5fcf415867100

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام.
دستگاه من درایو سامسونگ داشت که بنابه دلایلی اونو رو تعویض و یک درایو سامسونگ دیگه گذاشتم حالا هر وقت دی وی دی بازی رو تو دستگاه میزارم با این پیغام رو به رو میشم!:((
از اساتید خواهش میکنم کمک کنن;)
f5fcf415867100

X-S
TX
360mods

بهتره به این چند تاپیک سربزنی و ماطلب شون رو بخونی
فکر کنم که بتونه بهت کمک کنه ( همین طوری که نگاه کردم و کمی خواندم یک چیزهایی گفته بودند)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
X-S
TX
360mods

بهتره به این چند تاپیک سربزنی و ماطلب شون رو بخونی
فکر کنم که بتونه بهت کمک کنه ( همین طوری که نگاه کردم و کمی خواندم یک چیزهایی گفته بودند)

ممنون بابت این لینکها وزحماتت
ولی من انگلیسی بلد نیستم اگه میشه چند راهنمای فارسی لطف کنید!؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
عزیز بهترین کسی که میتونه به آدم کمک کنه خودش هستش.
اون چندتا لینکی که دادم چیز زیاد خاص و سختی نبود در ترجمه.
با یک برنامه ساده میشه پست های اون رو خواند.
( فقط کمی وقت گیر هستش )

من الان وقت کافیش رو ندارم که این کار رو انجام بدم
ولی اگر تونستم حتماً نگاهی دقیقتری میندازم

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
یه نگاهی به اون صفحات انداختم...

یکی اومده بود فکر می کرد چون هر دو تا درایو یکی هستن پس نیازی نیست که درایو کی رو از درایو قبلی بگیریم...

الان شما باید "اورجینال کی" درایو قبلی رو بگیری و بعدش درایو جدید رو باهاش فلش کنی و دوباره به ورژن جدید فلش کنی...

از نرم افزار toolbox هم استفاده می کنی.. چون خودم تا حالا اینکارو نکردم جزئیات بیشتری رو نمی تونم بدم.. فقط ترجمه کردم...

جای دیگه هم گفته شده بود که مشکل از درایو ه و به مایکروسافت بدین تا یکی جدیدشو بگیرین.

مشکلت حل شد بگو...

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سلام دوست عزیز
مشکل شما همنطور که دستمون گفتن از key driver که باید از درایو قبلی تون استخراج کنید و جایگزین کی درایور جدیدتون کنید تا دستگاه درایور جدید رو شناسایی کند
اگر مدل هر دو درایورتون یکی باشد کارتون خیلی راحتر میباشد
برای تعویض درایور هم از نرم افزارهای iprep و toolbox استفاده نمایید
اگر سوالی بود در خدمتم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
یه نگاهی به اون صفحات انداختم...

یکی اومده بود فکر می کرد چون هر دو تا درایو یکی هستن پس نیازی نیست که درایو کی رو از درایو قبلی بگیریم...

الان شما باید "اورجینال کی" درایو قبلی رو بگیری و بعدش درایو جدید رو باهاش فلش کنی و دوباره به ورژن جدید فلش کنی...

از نرم افزار toolbox هم استفاده می کنی.. چون خودم تا حالا اینکارو نکردم جزئیات بیشتری رو نمی تونم بدم.. فقط ترجمه کردم...

جای دیگه هم گفته شده بود که مشکل از درایو ه و به مایکروسافت بدین تا یکی جدیدشو بگیرین.

مشکلت حل شد بگو...

سلام دوست عزیز
مشکل شما همنطور که دستمون گفتن از key driver که باید از درایو قبلی تون استخراج کنید و جایگزین کی درایور جدیدتون کنید تا دستگاه درایور جدید رو شناسایی کند
اگر مدل هر دو درایورتون یکی باشد کارتون خیلی راحتر میباشد
برای تعویض درایور هم از نرم افزارهای iprep و toolbox استفاده نمایید
اگر سوالی بود در خدمتم

دوستان ممنون از راهنماییتون
ولی مشکل اینجاست که من درایو قبلیم بوردش سوخته و نتونستم اطلاعاته قبلیه درایو بردارم
در این صورت حالا تکلیف من چیه؟کمکم کنید

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
دوستان ممنون از راهنماییتون
ولی مشکل اینجاست که من درایو قبلیم بوردش سوخته و نتونستم اطلاعاته قبلیه درایو بردارم
در این صورت حالا تکلیف من چیه؟کمکم کنید
سلام دوست عزیز
برد درایور سوخته؟ میتونید بگید دقیقا چه مشکلی براش پیش امده
یه راه دیگه این هست که ایسی SST39SF020 از روی برد خارج کنید و توسط پروگرامر flash
فایل داخلش رو read کنید تا کی درایور رو بدست بیارید
البته اگر پروگرامر در دسترس نداشتیpm بده بهت بگم یه جا ببری براتون فایل رو فلش رو read کنن
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر