کمپین مبارزه با سیاست جدید پارس آنلاین

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود

همه دزدن درست . حالا تکلیف ما چیه؟

چون همه دزدن پس ما نباید نت داشته باشیم ؟ :D واقعا معنی این حرفتونو نفهمیدم :D

حرف شما کاملا درسته حق همه ما اینه که با این پولی که پرداخت میکنیم حداقل از یه سرویس متوسط بهره ببریم یا نه شما الان میخوایید دوباره isp عوض کنید چیزی حدود 50/000 اونم دست کم هزینه رانژه و ....بکنید آخرسرم این سرویس و به شما میده خودت قضات کن همه دزدن واز ساده لوحی ما سوء استفاده میکنن اگه بجایی عوض کردن isp رو حقمون پا فشاری کنیم فکر میکنم بهتر تا فرار کنیم
790okeamp1wmzjddlry3.gif

اینم پارس ا*لاین

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها منظورش از این قسمت :

به ازای هر گیگابایت مصرف ترافیک از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح، یک سوم میزان ترافیک مصرف شده از حساب کاربری سرویس شما کسر خواهد شد.

یعنی اگه مثلا 900 مگ دانلود کنیم اون یک سوم رو کم نمیکنه ؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
بچه ها منظورش از این قسمت :

یعنی اگه مثلا 900 مگ دانلود کنیم اون یک سوم رو کم نمیکنه ؟
شما هر چقدر توی تایم شبانه دانلود بکنی یک سوم از حجم دانلود شده رو از حجم کلی ترافیکتون کم میکنه,اون 1 گیگ رو هم به عنوان مثال گفته نه اینکه شما 900 مگ دانلود بکنی چیزی ازتون کم نشه:d

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
وضع اینترنت انجا معلوم میشه دیگه . همتون برید مخابرات بگیرید از همش بهتره بلکه در آینده که تکون اساسی به وضع اینترنت کشور بدن و یک تحول اساسی پیدا بکنه

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یه کار دیگه که پارس آنلاین حداقل تو محل ما می کنه اینه که حدودای ساعت 5 صبح اینترنت رو قطع می کنه و همه دانلودها متوقف میشه. این هفته شروع به این کار کرده.

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
بنده هم وظیفمو انجام دادم و بهشون گفتم که نه تنها من بلکه خیلی از کاربرای قدیمی دیگه هم همه دارن میرن سرویس های دیگه. آقاهه میگفت نه این برطبق درخواست مردم بوده. گفتم جناب شما که اونجایی که اپراتوری، تصمیم گیرنده نیستی، ولی میدونین خود شما که این حرف دروغه. کدوم کاربر که ما تاحالا ندیدیمش؟ اصلا یعنی چی که اگه از سرویس شبانه راضی نیستین پس ما ازتون پول بیشتر میگیریم تا اوکی شه. بنده خدا جوابی هم نداشت جز اینکه سرعت دانلود بقیه پایین میاد و این ارزش افزوده بوده و این حرفا. گفت ارزش افزوده گفتم آقا نزنین این حرفارو این گداپروری کردنتو. گفت ISP های دیگه هم همینطورن همه گفتم نه سرویس های مختلف دارن هم اونطوری هم بالاخره توش یه دوساعت رایگان پیدا میشه. شما همه رو زدین قلع و قمع کردین. گفتم مگه همه سود شرکت ها از ترافیک نیست؟ گفت بله. گفتم پارس آنلاین دیگه زده تو خط ترافیک فقط، ولی متوجه اشتباهش میشه بعدا چون یه ریزش شدید آذرماه خواهد داشت.

خلاصه بنده خدا خودش هم میدونست که داره الکی میگه ولی کارمند مگه چی کاره ست؟ حیف واقعا حیف پارس آنلاین خیلی خوب بود. سلام سرویس های داغون. ما اومدیم :(

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
بنده هم وظیفمو انجام دادم و بهشون گفتم که نه تنها من بلکه خیلی از کاربرای قدیمی دیگه هم همه دارن میرن سرویس های دیگه. آقاهه میگفت نه این برطبق درخواست مردم بوده. گفتم جناب شما که اونجایی که اپراتوری، تصمیم گیرنده نیستی، ولی میدونین خود شما که این حرف دروغه. کدوم کاربر که ما تاحالا ندیدیمش؟ اصلا یعنی چی که اگه از سرویس شبانه راضی نیستین پس ما ازتون پول بیشتر میگیریم تا اوکی شه. بنده خدا جوابی هم نداشت جز اینکه سرعت دانلود بقیه پایین میاد و این ارزش افزوده بوده و این حرفا. گفت ارزش افزوده گفتم آقا نزنین این حرفارو این گداپروری کردنتو. گفت ISP های دیگه هم همینطورن همه گفتم نه سرویس های مختلف دارن هم اونطوری هم بالاخره توش یه دوساعت رایگان پیدا میشه. شما همه رو زدین قلع و قمع کردین. گفتم مگه همه سود شرکت ها از ترافیک نیست؟ گفت بله. گفتم پارس آنلاین دیگه زده تو خط ترافیک فقط، ولی متوجه اشتباهش میشه بعدا چون یه ریزش شدید آذرماه خواهد داشت.

خلاصه بنده خدا خودش هم میدونست که داره الکی میگه ولی کارمند مگه چی کاره ست؟ حیف واقعا حیف پارس آنلاین خیلی خوب بود. سلام سرویس های داغون. ما اومدیم :(

اونا که هرچی بهشون میگی حرفشون رو دوباره تکرار میکنن . دیگه سری قبلی من گفتم حداقل یا ساعات شبانش رو کم کنید یا چندتا سرویس با ساعت های مختلف
ارائه کنید مثلا رو 512 از 4 تا 7 بذارن مردم رایگان دانلود کنن یا رو 256 مثلا بذارن 5 تا 7 رایگان که طرف گفت بله شما راست میگی منم فقط می تونم ارجاع بدم .

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
من زنگ زدم پارس انلاین هر کاری کرد من منصرف بشم نشدم اخرم گفتم از رانژه درش بیارین همش میگفن پارس انلاین داره هدیه میده شبانه گفتم سرعت چی اوردینش پایین الان سرعت های نامحدود من ۴۰ گیگ در ماه میگیرم ۵۱۲ هزینه ماهی ۹۵ تومن بعد از ۲۰ گیگ سرعت نصف میشه ولی شرکت های دیگه اینطوری نیستند این پارس انلاین خیلی دزد شده فقط با عوض کردن isp درست میشه من الان تو فامیل همه قرار گذاشتیم عوض کنیم اولیش هم خودم .

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دلاوران در حال مبارزه همچنان مبارزه کنن :D
من هفته پیش قشششنگ فرم درخواست فسخ قرارداد رو پر کردم تا تونستم هم تیک زدم که چرا ناراضیم :x دو تاش باید یه چیزی هم مینوشتم چون حسش نبود اونو نزدم :D
ولی فرداش اومدم خونه دیدم قشنگ قطع کردن برام که از این لحاظ دمشون گرم :D
الانم یه 10 مگ اسیاتک خریدم منتظرم فعال شه :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان گل این حرکت های روشنفکریِ تماس گرفتن و حرف زدن با چند تا کارمند و عوض کردن ISP و این حرفها برای یه سری کشور متمدنه که از کارمند جزء بگیر تا کله گنده هاش باید جواب پس بدن و اون شرکت برای پابرجا موندن باید به فیدبک ها توجه کنه ، نه اینجا که خر تو خره :D تنها راهی که شاید بتونید ازش به نتیجه برسید رسانه ای کردن موضوعه ، که اونم شاید شاید شاید شاید جواب بده ... متاسفانه توی این کشور چهارتا زنگ زدن و این حرفها جواب نمیده ، این اعتراضاتتون رو به باشگاهها و شبکه های خبری باید بکنید (یه سری از همین مراجع خبری داخلی هستن که شماره و سایت و این حرفها در اختیار ملت قرار میدن !!!) اگه تعداد زیاد باشه شاید یه کم سر و صدا کنه و نتیجه بده (که خود همینم احتمالش خیلی ناچیزه) و گرنه با تلفن زدن فقط 1- اعصاب خودتون رو خورد میکنید 2-فک مبارک رو خسته میکنید 3- تعداد عددهای قبض تلفن این ماهتون رو زیاد میکنید :D

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام. من مشترکش نیستم ولی میگم تخلیه کنید تا بفهمن چی به چیه!!
ار اون جا که من فهمیدم سرویس نامحدودشون هم محدوده :|
مثلا من الان از مخابرات 256 میگیرم هر شب هم دانلود ندارم ولی خب از 30 شب 20 تاشو دان میکنم!!!
حدود ماهی 25 گیگ دانلود دارم
پینگش هم که خدایی خوبه با لندن 197 تاست تازه این واسه 256 هست!!!
ماهی هم همش 12.5 میدم هر 2 ماهم پرداخت میشه سر قبض خدایی خوبه
امشبم کردمش 512 ماهی 24 تومن شد ولی هم دانلود سرعتش بهتر شد هم پینگ بهتر شده!!!
هم فکر کنم ماهی دیگه 40 گیگو دانلود کنم :D
الان قیمت پارس انلاین نامحدود 90 تومن واسه 512 :|
خب نخرید چیه

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
حتی اگر همه ISP ها این سیاست رو اجرا میکردند،پارس آنلاین خیلی راحت میتونست با حفظ سیاست قبلی،تمام یوزر های نارضی ISP های دیگه رو به سمت خودش بکشونه.
اما با تغییر سیاست فکر کنم رکورد ریزش رو از آن خودش بکنه

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
دوستان گل این حرکت های روشنفکریِ تماس گرفتن و حرف زدن با چند تا کارمند و عوض کردن ISP و این حرفها برای یه سری کشور متمدنه که از کارمند جزء بگیر تا کله گنده هاش باید جواب پس بدن و اون شرکت برای پابرجا موندن باید به فیدبک ها توجه کنه ، نه اینجا که خر تو خره :D تنها راهی که شاید بتونید ازش به نتیجه برسید رسانه ای کردن موضوعه ، که اونم شاید شاید شاید شاید جواب بده ... متاسفانه توی این کشور چهارتا زنگ زدن و این حرفها جواب نمیده ، این اعتراضاتتون رو به باشگاهها و شبکه های خبری باید بکنید (یه سری از همین مراجع خبری داخلی هستن که شماره و سایت و این حرفها در اختیار ملت قرار میدن !!!) اگه تعداد زیاد باشه شاید یه کم سر و صدا کنه و نتیجه بده (که خود همینم احتمالش خیلی ناچیزه) و گرنه با تلفن زدن فقط 1- اعصاب خودتون رو خورد میکنید 2-فک مبارک رو خسته میکنید 3- تعداد عددهای قبض تلفن این ماهتون رو زیاد میکنید :D

بله درست میفرمایی .
اینا انقدر گردن کلفتن که اگر ( فرض محال ) قضیه رو هم رسانه ایی کنیم بازم نمی تونیم منصرفشون کنیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر