کمپانی EA می گوید بزرگترین تیم تاریخ فرنچایز Battlefield در حال ساخت یک لایو سرویس فوق العاده‌ی دیگر از این سری است

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,737
نام
alireza
battlefield12.jpg

آقای Andrew Wilson، مدیر اجرایی کمپانی Electronic Arts گفته است که بزرگترین تیم تاریخ فرنچایز Battlefield در حال توسعه نسخه‌ی بعدی بازی است. این شرکت ماه گذشته اعلام کرد که استودیوی Motive به تیم توسعه دهنده Battlefield می‌پیوندد. EA گفت که Motive در کنار دیگر استودیوهای EA ،DICE ،Criterion و Ripple Effect برای ساخت یک Battlefield بزرگ با تجربه‌های چندنفره و تک‌نفره کار می‌کند.

در روز سه‌شنبه، آقای Wilson گفت که اخیراً این شانس را داشته که برخی از ثمرات کار آنها را تجربه کند. او گفت: این بزرگترین تیم Battlefield در تاریخ فرنچایز است. چند هفته پیش، من با تیم‌ها دیدار کردم و من بسیار هیجان‌زده شدم از این که آن‌ها چه چیزی نشان دادند و چه چیزی را می‌توانستیم بازی کنیم. من مدت زیادی را با تیم Battlefield گذراندم و این بازی یک لایو سرویس فوق‌العاده‌ی دیگری خواهد بود.

EA اخیرا تایید کرده است که Battlefield 2042 Season 7 که در ماه مارس عرضه شد، آخرین فصل بازی Battlefield 2042 خواهد بود.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
سری بتلفیلد از بعد Battlefield Heroes دیگه "لایو سرویس فوق العاده" نداشته، "دیگری" چیه این وسط؟ :D در مورد چی صحبت میکنه :D
مثلا 2042 لایو سرویس بود خیر سرشون.
از رو نمیرن اینها.

قبلا گفته بود که بخش سینگل پلیر خفنی داره که استودیو هم براش زدن که کله پا شد.
الان میگه لایو سرویسه که خب یعنی صدی نود بخش سینگل پلیر نداره!

ما به کدوم حرف این جانور اعتماد کنیم؟
تازه از الان حجم بالای خزعبلاتشون شروع میشه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,651
نام
مــاکــان
همون بتل ۳ و ۴ و ریمیک میکردن بهتر جواب میداد
اینا چرا بتل بد کمپانی 2 رو ریمیک نمیکنن؟ خدایش هرچقدر از خفن بودنش بگم کم گفتم
یا حداقل نسخه سومشو بسازن یه حال اساسی کنیم
ساختن یه بازی در حد BC2, BF3-4 با بخش سبنگل پلیر قوی و مولتی پلیر انقلابی امروز برای EA قفله.
جدای اینکه حدس میزنم بودجه حدود 3-2 میلیارد دلاری (ساخت + تبلیغات و.. ) و حتی بیشتر میخواد + اینکه زمان سخت حداقل 4 ساله که عمرا EA همچین کاری کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر