کل رکورد در Rayman Raving Rabbids (حتما بیا)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آره توی رقص بخاطر اینکه با دست چپ و راست کنترل می کنی ، بطور ناخودآگاه درست میزنی! ولی توی مسابقه هایی مثل نقاشی اش ، یا مثل اونی که باید با پرنده هه خوک ها رو بگیری ، بینهایت ، تکرار می کنم ، بینهایت سخت میشه :D

حالا جدیدا خرگوشها میان خوکهارو میبرن باید از دستشون بگیرم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
تازه اگه میخواهید به عشق من به 360 پی ببرید ، بدونید که گیرز آو وار رو هم خریدم!!!:biggrin1:

نگفتم....:biggrin1:
میگم حتما کپی هست :cheesygri مالریش رو بگیر که بیشتر حال کنی:-"

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بالاخره تونستم تو لیست اول جزو 20 نفر قرار بگیرم اینم امتیازم
43pbfc4.jpg

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
چه جالب ، یوبی یه قابلیتی به بازیهای PC اش که با 360 مشترک هستن داده که خیلی جالبه ، کسایی که دسته 360 داشته باشن ، دسته شون بطور اتوماتیک! شناخته میشه!! و توی بازی مثل بازی های دیگه نمی نویسه Press Button 1 or 2 ! مثلا مینویسه Press LT!!! یا Press A !!
خیلی جالبه بازی میشه دقیقا نسخه 360 ، تاحالا که R6:Vegas و R:RR اینطور بودن ، بازی به مراتب با دسته 360 سخت تر میشه ولی خیلی لذت بخش تر از موس و کیبورده ، مثلا مسابقه Racing با گاوها! با تریگر سمت راست میتونین به مقدار مورد نیاز گاز بدید:cheesygri تریگر رو تا وسط فشار بدید حیوونه (وسیله نقلیه تون!) آروم راه میره! خلاصه خیلی فاز میده ، به کسایی که دسته سیمدار 360 دارن توصیه می کنم دسته رو وصل کنن و درایور رو از سایت مایکروسافت دانلود کنن (درایور های فرعی مثل XBCD رو نریزین ها!!) بعد برن تو بازی ، واقعا خیلی جالبه که بازی خودش دسته رو بشناسه و دکمه ها رو هم نشون بده! تازه مثلا توی مسابقه ی Bunnies Dont give Gifts که باید هدیه در حال انفجار رو به خرگوش دوم برسونی ، خیلی جالب تر میشه ، همتون فکر می کنید که باید یه آنالوگو بالا پایین کنید ، ولی اینطور نیست! باید آنالوگ چپ رو بدید بالا و آنالوگ راست رو بدید پایین و بلعکس!!

خلاصه از من گفتن بود درسته به رکورد های خوف نمیرسید با دسته 360 ولی حالش بیشتره!

---------

راستی یه نفر می تونه کنترل های "Wii" رو بزاره؟ مثلا با فلان حرکت ، فلان کارو تو بازی می کنه و با فلان دکمه ، فلان حرکت!
خواهشا چیزی که هست رو بنویسید نه اون چیزی که فکر می کنید :biggrin1:

سلام
[FONT=&quot]این بازی گیم پد رو هم میشناسه و همون طور که گفتید دکمه هارو بر اساس اون می نویسه منم بعضی از بازی هارو با گیم پد بازی می کنم [/FONT]

همون طور که dj_mj گفت ما باید 20 نفر اول لیست رو بگیریم تا بدونن تو بازی از ژاپنی ها و آمریکایی ها قویتریم.بچه ها من با دسته joiestic بازی میکنم باور کنید انقدر بازی راحت شده که اصلا همه ی رقص ها و میشه بالای 800 گرفت

موافقم
این جوری میفهمن که PRINCE OF PERSIA ی واقعی یعنی چی
Iranian always #1

مهبد جان یعنی شما دسته 360 گرفتی اونوقت خودشو نگرفتی ؟
راستی این بازی واسه 360 نداره ؟
==============================================
اینم جدیدترین وضعیت من . خوبه ؟ :confused:
i140798_untitled.jpg

برای شروع خوبه اگه همه تعداد بازی های همه به بالای 100 برسه توی 20تا حتما میاین

حالا جدیدا خرگوشها میان خوکهارو میبرن باید از دستشون بگیرم

آره من تو این بازی یه کلک می زنم
من وقتی می گیرمشون نمیندازم تو جاشون میندازمش بین درخت و سنگ اون جلو بعد که همه رو جمع کردم
یدفعه همرو میندازم اون تو – اگه روش بهتری پیدا کردید بگید_

نگفتم....:biggrin1:
میگم حتما کپی هست :cheesygri مالریش رو بگیر که بیشتر حال کنی:-"

این داش امین ما هم که تخصص ویژه ای در منحرف کردنه تاپیکها داره
خداییش این چه ربطی به اینجا داره
پیام خصوصی هم بد چیزی نیست

بالاخره تونستم تو لیست اول جزو 20 نفر قرار بگیرم اینم امتیازم
43pbfc4.jpg

viva samir

ولی سمیر جان شما 13 تا بیشتر از dj-mj بازی کردی ولی اختلاف امتیازت 3000 تاست
یعنی رکوردات خیلی جا برای پیشرفت داره
بعدا رکورداتو بترکون

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آره فعلا دارم همینجوری بازی میکنم تا بعدا رکوردامو بیشتر کنم این آقای dj_mj هم بازی خوبی داره آقا من که از کارو زندگی افتادم خیلی بازی های جدید گرفتم ولی این ریمن نمیزاره . یه جور اعتیاد خیلی خفنه ولی دمت گرم اگه کسی wii نداشت حتما کلا اول بودی اینجور که میگی این یارو در 4 ثانیه سطل های شیر رو پر کرده اصلا با اقل جور در نمیاد:eek:

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
آقا تو این بازی می تونید امتیاز بیارید؟؟؟؟
قلقش چیه؟
2mwrzf6.jpg

هم اکنون نیازمنده یاری سبزتان هستیم

این یارویی که تو پی سی اوله تو این بازی 70.000 تا امتیاز گرفته در حالی که من بترکونم 52.000 تا بگیرم
چجوریه اگه کسی راهی پیدا کرد بگه ثواب داره;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
هم اکنون نیازمنده یاری سبزتان هستیم

این یارویی که تو پی سی اوله تو این بازی 70.000 تا امتیاز گرفته در حالی که من بترکونم 52.000 تا بگیرم
چجوریه اگه کسی راهی پیدا کرد بگه ثواب داره;)

آقا من دیگه دارم میام بالا
این جایگاه جدید من در جدول
317ffvb.jpg

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقای dj_mj شما هم که در 20 نفر هستید بازیه خوبی دارید راستی این فوتبال رو تا چقدر تونستی بگیری؟من که زیاد نتونستم
اینم امتیازات جدید من البته تعداد بازیهام بالاست فعلا بازیهای قبلی رو رکورداشو بالاتر نمیبرم میزارم برای بعد تموم شدن story mode
امتیازات من:
2nti4js.jpg

arvin عزیز اگه میشه درباره ی این challenge mode بگو کلا چی هست ؟حال این sub shodan که اومده اول رو بگیر حال کنیم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
آقای dj_mj شما هم که در 20 نفر هستید بازیه خوبی دارید راستی این فوتبال رو تا چقدر تونستی بگیری؟من که زیاد نتونستم
من تو فوتبال 10180

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
:

arvin عزیز اگه میشه درباره ی این challenge mode بگو کلا چی هست ؟حال این sub shodan که اومده اول رو بگیر حال کنیم

سلام
این تو مثلا 3 یا 5 یا 10 تا بازی داره و اگه انجام بدی امتیاز می گیری که من هرچی کد وارد میکنم قبول نمی کنه

بابا من نمی دونم دیگه چکار کنم من هرچی نگاه می کنم رکوردام ازون بیشتره ولی اون اوله:mad:
تنها شانسم اینه که تو رقص بترکونم که اونم خیلی سخته
ولی با همین شرایت اگه سایت درست امتیازارو حساب کنه من می رم اول

باید در فوتبال چیکار کنم که امتیازم بیشتر بشه به جای خاصی باید شوت کنم که امتیاز بیشتری بده؟

من فکر کنم dj-mj تو این رشته تو جهان دوم هست
با 10128
رکورد من توش 1995
ولی سمیر جان این فوتبالو من قبلا توضیح دادم ( 100 بار :cheesygri)

راستی dj-mj من رکوردتو تو ورم سر خرگوش بد جوری شکستم 249 متر:cheesygri;)

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
اگه میتونی رکورد پسر خاله منو بشکن :biggrin1: 260 متر

بازم می شه شکستش ولی من یه هفتست یه موس جدید گرفتم فعلا ها باهاش کاردارم ;)

امروز خودمو کشتم تو یکی دیگه از رقص ها 1000 امتیازو گرفتم اومدم تو سایت بزنم قبول نمی کنه :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دیگه story mode تموم شد میخوام امتیازاتم رو بالا بیارم این یارو بازیه که گفتی به یاریه سبزتان نیازمندم من هنوز رکوردشو نزدم ولی میدونم که باید اون خرگوشه با یه سرعت رو وسایل بره که امتیاز دو برابر بشه هر وقت خرگوشه دوید برای من امتیازاش دو برابر شد
این هم امتیازات من
2lwqcqq.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر