کلاهبرداری جدید شرکت شاتل

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
ایرانسل من نامحدود هست دوست من بعدشم اینکه سرعت هر جا با جای دیگه فرق داره
کیا از پیشگامان دارم میخوام برا خطم بگیرم نامحدودش رو
51692373394371754123.jpg

پیشگامان توسعه ارتباطات - PAP: Iranian Private Access Provider

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
من اهواز شاتل گرفتم که به اندازه موهای سرم همون اول پشیمون شدم . تو خونه به شاتل می گیم قاتل سرعت :d تازه خیر سرم 2 میگ گرفتم روزا سرعت دانلودم بیشتر از 150 و شبا بیشتر از 70 نمیره . مدام هم دانلود نمی کنم که بگیم رفته باشیم تو بلک لیستشون . هفته به هفته یه دموی بازی کمتر 100 میگ. حالا که می خوایم خطمون رو تخلیه کنیم فرت و فرت زنگ می زنن که درست میشه و چرا می خای تخلیه کنی و ... که آدمو تو آمپاس شدید می ذارن که بگه نه دیگه تخلیه اش نمی کنم . مدام قطع و وصلی داره مخصوصا مناسبت های سیاسی .وقتی هم با پشتیبانی تماس می گیری یه سری راهنمایی های تکراری می کنه و آخر سر می گه این مشکل سراسریه یا خطتون نویز داره . فک کنم اینو به همه مشترکینش می گه .
خلاصه بگم شاتل به درد سرویس دهی نمی خوره شاید یه زمانی خوب بود ولی الان نه .

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
من اهواز شاتل گرفتم که به اندازه موهای سرم همون اول پشیمون شدم . تو خونه به شاتل می گیم قاتل سرعت :d تازه خیر سرم 2 میگ گرفتم روزا سرعت دانلودم بیشتر از 150 و شبا بیشتر از 70 نمیره . مدام هم دانلود نمی کنم که بگیم رفته باشیم تو بلک لیستشون . هفته به هفته یه دموی بازی کمتر 100 میگ. حالا که می خوایم خطمون رو تخلیه کنیم فرت و فرت زنگ می زنن که درست میشه و چرا می خای تخلیه کنی و ... که آدمو تو آمپاس شدید می ذارن که بگه نه دیگه تخلیه اش نمی کنم . مدام قطع و وصلی داره مخصوصا مناسبت های سیاسی .وقتی هم با پشتیبانی تماس می گیری یه سری راهنمایی های تکراری می کنه و آخر سر می گه این مشکل سراسریه یا خطتون نویز داره . فک کنم اینو به همه مشترکینش می گه .
خلاصه بگم شاتل به درد سرویس دهی نمی خوره شاید یه زمانی خوب بود ولی الان نه .

شاتل بدرد اشغالی میخوره.پارس انلاین خوب میده وهمینطور اسیا

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82

sky98

کاربر سایت
Aug 21, 2013
1
حرفاتون قبول ولي فكر كنم اينجا داريد تبليغات پارس انلاين رو ميكنيد شركتي كه اگه هميطوري پيش بره فكر كنم تا يكي دو سال مجبوره بره شير گاوهاشو بدوشه بهتر از اينه كه هي بياد دزدي كنه ! اين مملكت هركي شده اصلا كي به كيه ؟ عرض 40 روز 16 گيگ از اين شركت حجم خريدم حداقلش خودمم نميدونم كه چه كار خيري كردم كه اينهمه حجم مصرف كردم صرف وب گردي تو چند سايت مگه اينمهمه حجم مصرف ميكنه؟ دوبار شبانه خاستيم دانلود كنيم كه مفتي در بياد دو برابرش ضرر داديم خاك تو سر شركتي كه شبها از 2 تا 7 صبح فقط تونسته 100 مگابايت دانلودبشه تازه صبح هم ميبيني كه به جاي 700 مگابايت 900 مگابات از ترافيكت كسر شده! يه شب هم كه سرعت اونقدر كند بود كه بيشتر از 50 بار زدم هيچ سايتي رو باز نكرد ! از نظر برخورد كادرش هم كه آقايونش خيلي مودب و با شخصيت حرف ميزدن برعكس خانمهاش هم فكر كنم از طويله سگ بيرون اومدن ! خلاصه تو اين اوضاع سرگرداني تصميم گرفتم اينبارم يه سري به شاتل بزنم ولي از قديم و ايام گفتن اويامان اولسون كي يرينه گلجاخدي ! دلم ميگه كه اين شاتل هم فقط اسمشو باد كرده و گرنه اينم همان آش و همان كاسه هست كه قراره بخوريمش ! #-o تو اين كشور فقط بايد بخوري و فحش بدي و بيخيال همه چيز بشي !والسلام

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
من تهران شاتل 128 دارم سرعت دانلودم زیر 260 تا نمیاد شبانه هم 70 تا با این اوصاف که گفتید شاتل خیلی بهتر از پارس آنلاین اما دلایل این حرفم :
1. درسته سرعت روزانه کمتره ولی سرعت شبانه نزدیک 2 برابر (که شبانه چون رایگانه مهم تره)
2. شاتل افر های خیلی زیادی در طول سال داره همین الانش اگر هر چقدر حجم بخری 25 درصد اضافه میده (بدون افزایش قیمت توی 2 سال)
3. شاتل توی مناسبت ها و ... ترافیک رایگان میده که پارس آنلاین نمیده .

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
من تهران شاتل 128 دارم سرعت دانلودم زیر 260 تا نمیاد شبانه هم 70 تا با این اوصاف که گفتید شاتل خیلی بهتر از پارس آنلاین اما دلایل این حرفم :
1. درسته سرعت روزانه کمتره ولی سرعت شبانه نزدیک 2 برابر (که شبانه چون رایگانه مهم تره)
2. شاتل افر های خیلی زیادی در طول سال داره همین الانش اگر هر چقدر حجم بخری 25 درصد اضافه میده (بدون افزایش قیمت توی 2 سال)
3. شاتل توی مناسبت ها و ... ترافیک رایگان میده که پارس آنلاین نمیده .

اره تو خواب 260 دان پایین نیاد اون شاتل لابد 1 گیگم باهاش دان نکردی من پارس انلاین 128 نامحدود هستم سرعت دان تا 500 رفته شاتم گذاشتم برو ببین
http://forum.bazicenter.com/thread32235/page1465/#post2794175
دفاع نمیکنم ازش ولی همه دزد هستن من 5 گیگ دان کردم سرعتم شد16 کیلو شاتل دزد دزده

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اره تو خواب 260 دان پایین نیاد اون شاتل لابد 1 گیگم باهاش دان نکردی من پارس انلاین 128 نامحدود هستم سرعت دان تا 500 رفته شاتم گذاشتم برو ببین
http://forum.bazicenter.com/thread32235/page1465/#post2794175
دفاع نمیکنم ازش ولی همه دزد هستن من 5 گیگ دان کردم سرعتم شد16 کیلو شاتل دزد دزده
هر وقت شما چه پارس انلاین چه شاتل بیشتر از سه تا 5 ماه ازش سرویس داشتین و سرعتتون مثل ماه اول بود بیاین تعریف کنید . اونا اول به خاطر جذب مشتری بین تعداد کمی share میکنند بعد که به حساب خودشون چند وقت گذشت هم سرعت دانلود روزانه هم شبانه رو میارند پایین .

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55
هر وقت شما چه پارس انلاین چه شاتل بیشتر از سه تا 5 ماه ازش سرویس داشتین و سرعتتون مثل ماه اول بود بیاین تعریف کنید . اونا اول به خاطر جذب مشتری بین تعداد کمی share میکنند بعد که به حساب خودشون چند وقت گذشت هم سرعت دانلود روزانه هم شبانه رو میارند پایین .
کی از پارس انلاین تعریف کرده گفتم سرعتمو کرد 16 هموشون یه اشغال هستن با اسم های مختلف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر