کدوم دسته بهتره ؟ ( PS3 Vs. X360 )

دسته ی کدام کنسول بهتر است ؟ ( PS3 , XBOX360 )

• Playstation 3

رای‌ها: 145 37.6%
  • XBOX 360

رای‌ها: 214 55.4%
  • من دسته ی PS3 ( یا XBOX 360 ) رو تست نکردم .

رای‌ها: 27 7.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    386
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
آی گل گفتی همه دارن فن بازی در میارن
در ضمن عمر شارژ ps3 بالاتره..سبکتره پس خستگی کمتری داره البته مال من شوکیه.اما مال 360 خوشگلتره تو دستم راحت جا میگیره
راستی dj aligator جان کاملا مشخصه که هر دو کنسولو دارین.یه نگاه به پروفایلتون بندازین

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
به نظر من همون مکانییزم طراحی دکمه های پشتش برتری دسته ی 360 رو ثابت میکنه

dj_aligator

کاربر سایت
May 15, 2008
351
آی گل گفتی همه دارن فن بازی در میارن
در ضمن عمر شارژ ps3 بالاتره..سبکتره پس خستگی کمتری داره البته مال من شوکیه.اما مال 360 خوشگلتره تو دستم راحت جا میگیره
راستی dj aligator جان کاملا مشخصه که هر دو کنسولو دارین.یه نگاه به پروفایلتون بندازین
اولا اگه دوست داری برات یه عکس از دستگاهم بندازم تا باور کنی
دوما اون سبکیه دسته که منظور شماست هیچ ریطی به راحتیش نداره اتفاقا اون سنگینیه دسته 360ه که راحتیه کار با دستشو بالا میبره
فن بازی بسه...

nima_rock

کاربر سایت
Jun 11, 2008
48
نام
نيما
درسته كه به دسته 3 امكناتي اضافه شده ولي شكل يكنواختي داره مث همون دسته هاي ps2 و ps1 ولي طراحي 360 يه چيز ديگس من كه هر دوشونو امتحان كردم ميگم 360 بهتره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینجارو دیگه فارغ از فن بوی بازی میخوام پست بدم هم پی اس2 داشتم وهم360 دارم دسته 360 چفت دست
من هست خصوصا توبازی های جنگی وفرست پرسن شوتر:biggrin1:با اون ماشه باحالش تواناییش رو نشون میده
البته یه نکته ناجورهم داره اونم این انالوگهاش هستن که البته من بهشون عادت دارم ولی عادت کردنم 3ماهی وقت برد:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
البته یه نکته ناجورهم داره اونم این انالوگهاش هستن که البته من بهشون عادت دارم ولی عادت کردنم 3ماهی وقت برد:biggrin1:

اینکه بالا پایین هستن؟!
به نظر من که این طوری بهتر تر هست و شبیه ترهست به حالت به دست گرفتن دسته ی 360 !
من که سریع عادت کردم:)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اینکه بالا پایین هستن؟!
به نظر من که این طوری بهتر تر هست و شبیه ترهست به حالت به دست گرفتن دسته ی 360 !
من که سریع عادت کردم:)
گیر من توبالا پایین بودنشون نبود عادت نداشتم:biggrin1:با دسته پی اس2بازی کرده بودم یه عمر:biggrin1:یه دفه خیانت
کردم به سونی ورفتم سمت غرب جهان خوار:biggrin1:الان دیگه رله شده دسته تو دستم بسان دمبه میمونه:biggrin1:
جاداشت این ژاپنی ها هم یه حالی به این دسته پی اس میدادن:-"

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
دسته ی 360 برای fps ها حرف نداره:cheesygri.کلا چون پلی تکراری کار کرده 360 بیشتر به دل میشینه

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دسته ی 360 برای fps ها حرف نداره:cheesygri.کلا چون پلی تکراری کار کرده 360 بیشتر به دل میشینه
حالا مثلا 360 خیلی دستش نسبت به xbox نو آوری داشته؟چون شما واست این نوع دسته جدید بوده میگی پلی 3 تکراری کار کرده و 360 جدیده!حالا باز پلی3 از رو تقلیدم باشه یه trrigerوsixaxis گذاشت

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
اکثر کسایی که PS3 دارن خودشون قبول دارن که دسته ی 360 خوش دست تره ، مگه اینکه ضد 360 باشن !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اکثر کسایی که PS3 دارن خودشون قبول دارن که دسته ی 360 خوش دست تره ، مگه اینکه ضد 360 باشن !
نه اتفاقا اکثر کسایی که 360 دارن خودشون میدونند که دستهای PS خوش دست تر و جمع جور تر و بهتره مگه این فن بوی باشند ! که متاسفانه اکثرا همین جورند :-"
البته کلا سلیقه ای هست

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
دسته ps3 برای من راحتر و سبکتر و کوچکتر از ۳۶۰ است​
کلا امریکایها تمام وسایل دستیشان بزرگ است

راستی اگر ۳۶۰ کپی خور نبود نظرتان چطور بود​

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دسته ps3 برای من راحتر و سبکتر و کوچکتر از ۳۶۰ است​
کلا امریکایها تمام وسایل دستیشان بزرگ است

راستی اگر ۳۶۰ کپی خور نبود نظرتان چطور بود​

البته جاش اینجا نیست ولی اگه نبود همون احساسی رو نسبت بهش پیدا میکردیم که به پی اس3 داریم
یعنی عدم مقرون به صرفه بودن:-"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر