کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
E73 خیلی اشکال بدیه، این یعنی یک جایی اشکال سخت افزاری وجود داره. احتمالا موقع XClamp کردن یک چیزی رو درست نبستی و یا مثلا با پیچ گوشتی چیزی رو قطع کردی.

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان كنسولم 1 ساعتي خاموش بود
الان دوباره روشن كردم ديدم E74 ميده تك چراغ پايين سمت راست روشن خاموش ميشه

كدش رو در اوردم 1022 هست
كابل ها رو چند بار در اوردم جا زدم باز هم همينه

درست ميشه ؟
خرجش زياده ؟

دستگام تا حالا RROD نداده بود تو اين 2 سال و 6 ماهي كه خريدمش
امروز اولين باريه RROD ديدم ازش

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دوستان كنسولم 1 ساعتي خاموش بود
الان دوباره روشن كردم ديدم E74 ميده تك چراغ پايين سمت راست روشن خاموش ميشه

كدش رو در اوردم 1022 هست
كابل ها رو چند بار در اوردم جا زدم باز هم همينه

درست ميشه ؟
خرجش زياده ؟

دستگام تا حالا RROD نداده بود تو اين 2 سال و 6 ماهي كه خريدمش
امروز اولين باريه RROD ديدم ازش

تسلیت میگم دار فانی رو وداع گفت
خرجشم کنی احتمال اینکه دوباره اینطوری بشه بازم هست

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام. ایکس باکس من مدل arcade falcon هستش که الان بیش از 3 ساله دارم استفاده میکنم. دو روز پیش که رفتم cod bo بزنم دیدم قسمتهایی از بازی مثل آسمون و ... به صورت شطرنجی دیده میشه. کنسول رو خاموش کردم و دوباره روشنش کردم که چراغ قرمز شد و ارور e74 داد. با روشی که تو نت پیدا کردم تونستم اینو حل کنم و دوباره برم تو داشبورد کنسول ولی بازم بازیها رو ناقص و شطرنجی اجرا میکنه در حالیکه تو داشبورد ، تصویر هیچ مشکلی نداره.
الان چیکار کنم این مشکل شطرنجی شدن حل بشه؟؟!!!
ممنون.:x:x:x

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
سلام .
یکی از این دوستای من وقتی داشته با کنسولش بازی میکرده یهو رنگ صفحش بهم ریخته و بعد از اینکه کنسول رو خاموش و دوباره روشن کرده با یک چراغ قرمز و ارور E74 مواجه شده . ( کنسولش فقط نیم ساعت بوده که روشن بوده و قبلش یه روز کامل خاموش بوده و ظاهرا اتاقش گرم بوده ) .

اشکاله کنسولش از چیه ؟ درست میشه ؟ چطوری ؟

ممنون .

ویرایش :

سلام. ایکس باکس من مدل arcade falcon هستش که الان بیش از 3 ساله دارم استفاده میکنم. دو روز پیش که رفتم cod bo بزنم دیدم قسمتهایی از بازی مثل آسمون و ... به صورت شطرنجی دیده میشه. کنسول رو خاموش کردم و دوباره روشنش کردم که چراغ قرمز شد و ارور e74 داد. با روشی که تو نت پیدا کردم تونستم اینو حل کنم و دوباره برم تو داشبورد کنسول ولی بازم بازیها رو ناقص و شطرنجی اجرا میکنه در حالیکه تو داشبورد ، تصویر هیچ مشکلی نداره.
الان چیکار کنم این مشکل شطرنجی شدن حل بشه؟؟!!!

این پست رو خوندم ، دقیقا مشکل دوستم هم همینه و با توجه به جواب داده شده GPU دستگاه مشکل پیدا کرده و باید تعمیر بشه .

آخرین ویرایش:

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
سلام
آفا من امروز بعد سه ماه دستگاهو روشن کردم سه چراغ داد بردمم فالکونه
اومدم کدشو پیدا کنم همش صفر نشون میده یه هفت هشت بار که میزنم یه یکی میاد اون وسظاش

:(

منم همین کد اررور رو دارم
معلوم نیست چه ارروریه؟فقط یدونه 1 داره بقیش صفره

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام. کنسولم یه ماه پیش ارور e74 داد. با روش x-clamp که روش انجام دادم درست شد. الان بعد از یه ماه دوباره این ارور رو داد. بازش کردم درستش کردم حالا که دوباره روشنش میکنم ارور E73 میده. وقتی کابل تصویر رو از کنسول میکشم بیرون دیگه چراغ قزمز روشن نمیشه ولی وقتی این کابلو به کنسول میزنم دوباره چراغ قرمز روشن میشه و همون ارور E73 ....
الان یعنی اشکال از ورودی hdmi کنسول هست؟! تو یکی از فروم ها هم دیدم میگفتن ارور E73 بخاطر اشکال پاور کنسول هست.(داخلش) . تو نت هم نتونستم روشی پیدا کنم. اگه کسی بلده خواهشا کمک کنه.
ممنون.:x

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
اساتید محترم

یه کنسول Arcade هست که تا دکمه پاور رو میزنیم یه صدای بیپ خیلی ضعیف میده و فورا سه چراغ میشه...
سوال این هست که آیا این همون مشکل معروف هست و با Heat و یا X-Clamp حل میشه؟؟؟؟

با تشکر

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
اساتید محترم

یه کنسول Arcade هست که تا دکمه پاور رو میزنیم یه صدای بیپ خیلی ضعیف میده و فورا سه چراغ میشه...
سوال این هست که آیا این همون مشکل معروف هست و با Heat و یا X-Clamp حل میشه؟؟؟؟

با تشکر

باید کد اشکال رو بیاری. نوشته اول همین تایپیک رو بخون، قشنگ توضیح داده که چی هستند.
بعدش کدش رو بذار اینجا که بیشتر راهنماییت کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر