کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

moayyed

کاربر سایت
Nov 19, 2009
15
نام
رضا مؤید
error 0002

سلام اقا خلیل اول باید یه تشکر ویژه ازتون بکنم بخاطر زحماتتون . ویه سوال: من یه جاسپر الیت دارم که بعد از نیم ساعت کار کردن ارور 0002 میده . چکارش باید بکنم ؟

amirhk73

کاربر سایت
Sep 20, 2010
1
نام
امیر
سلام من 8 ماهه یه xbox 360 خریدم . تا حالا هیچ مشکلی نداشت.
اما امروز یه فیلم باهاش دیدم خاموش کردم بعد از 20 دقیقه روشن کردم که بازی کنم ارور e64 داد:((. باید چیکار کنم اگه خودم میتونم درستش کنم چطوری ؟ اگه باید بدم بیرون چند در میاد؟
کسی میدونه اینو الان چن میخرن ؟
باتشکر .

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
آقا من چند وقت پیش دستگاه رو بردم ریبال کردم
حدود دو هفته کار کرد
ولی الان کابل کامپوننت یا vga یا hd رو که وصل میکنم هیچ کدوم تصویر نمیده!!!!(البته hd از روز تعمیر همینجوری بود)

یعنی اگه کابل صدا وصل باشه صدا بازی میاد ولی تصویر نداره!!!

SuBZer0

کاربر سایت
Aug 8, 2010
4
E74 : شانس زیادی وجود دارد که مشکل با Chip (اندازه گیر) سمت تراشه ANA یا HANA نزدیک به محل اتصال کابل AV باشد.همچنین می تواند مشکل از خطای کابل AV باشد،بنابراین ابتدا کنترل کنید.در بعضی حالات مشکل از GPU می باشد که می تواند با X-Clamp قابل تعمیر باشد ( به خطای 0102 مراجعه کنید )

اکس باکس من این ارورو می ده
باید چی کار کنم؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
:((:((:((:((:((:((:((:((v
یکی نیست جواب ما رو بده؟
دارم از بی XboX می میرم
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
ماله منم همینطورشده. باید بدی درستش کنن. حدود 70 تومن هم میگرند. من با توجه به مشورتی که کردم تصمیم گرفتم یه دونه نو بخرم برای همین رفتم دنبال وام گرفتن ....#:-s
بعد تعمیر میگن احتمال اینکه دوباره اینطوری بشه زیاده. و نمی ارزه که درستش کنی.الان کنسول نو حدود 230 تومن هست. اگه پول داری برو نو بخر

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
آقا دستگاه من ارور e64 میده بردمش یه تعمیر کار بهم گفت فریمویرش اشتباه زدی دیگه نمیشه کاریش کرد
به نظر شما حرفش درسته یکی منو راهنمایی کنه دستگاه تازه خریدم نو هستش

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
آقا دستگاه من ارور e64 میده بردمش یه تعمیر کار بهم گفت فریمویرش اشتباه زدی دیگه نمیشه کاریش کرد
به نظر شما حرفش درسته یکی منو راهنمایی کنه دستگاه تازه خریدم نو هستش
کسی نیست بداد ما برسه

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به همهٔ دوستان عزیز
منم امروز XBOX ام به فنا رفت ارور E73 میده و با کد 1021 ارکید هم هست تا روشنش کردم اینجوری شد ...حالا موندم می ارزه تعمیر کنم یا نه و اینکه خودم نمیتونم کاریش کنم؟
جایی که ارزون بگیر و خوب واسه تعمیر کسی‌ سراغ داره؟ البته کابل HDMI رو نمی زنم ارور نمیده ها
بنظرتون تعمیرش کنم یا یک دونه جدید بگیرم؟

آخرین ویرایش:

pejped

کاربر سایت
Oct 14, 2010
1
مشکل در اجرای بازیهای fifa 11 و pes 11

سلام xbox من بازیهای fifa 2011 و pes 2011 رو اجرا نمیکنه و پیغام open tray و mixed dick میده لطفا کمک کنید ممنون #:-s

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,078
نام
محمد امین
سلام xbox من بازیهای fifa 2011 و pes 2011 رو اجرا نمیکنه و پیغام open tray و mixed dick میده لطفا کمک کنید ممنون #:-s

فریمور کنسولت رو کی عوض کردی..؟ آیا از دیسک اکتیو استفاده میکنی یا نه ..؟ جدید ترین بازی که روی دستگاهت بالا اومد چی هست..؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر