کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
دوستان امروز برق قطع و وصل شد .یک قطع و وصل خیلی سریع در حدود 1 ثانیه.
و کنسول را که داشتم باهاش بازی میکردم و بازی روی stop بود که یک دفعه دیدم که کنسولم سه چراغ شد(یک چیری که برام جالبه اینه که چراغ های 2 و 3 و 4 قرمر چشمک زن شدند). واقعا شوکه شدم اخه شنیدم که توی xbox های جدید دیگه این مشکل وجود نداره.اخه برای من special edition یا به قولی سوپر الیته.
بعد از ان 5 دقیقه خاموش کردم و بعد از 5 دقیقه دوباره روشن کردم و حدود نیم ساعت بازی کردم و مثل قبل درست کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت . و الانم سالمه و مشکلی نداره
میخواستم ببینم چه مشکلی پیش اومده؟؟؟اتفاق بدی قراره برای کنسولم بیقته؟
ممنون میشم یکی منو از نگرانی در بیاره اخه واقعا اعصابم خورده.
منتظر پاسختون هستم.

آخرین ویرایش:

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
دوستان امروز برق قطع و وصل شد .یک قطع و وصل خیلی سریع در حدود 1 ثانیه.
و کنسول را که داشتم باهاش بازی میکردم و بازی روی stop بود که یک دفعه دیدم که کنسولم سه چراغ شد(یک چیری که برام جالبه اینه که چراغ های 2 و 3 و 4 قرمر چشمک زن شدند). واقعا شوکه شدم اخه شنیدم که توی xbox های جدید دیگه این مشکل وجود نداره.اخه برای من special edition یا به قولی سوپر الیته.
بعد از ان 5 دقیقه خاموش کردم و بعد از 5 دقیقه دوباره روشن کردم و حدود نیم ساعت بازی کردم و مثل قبل درست کار میکرد و هیچ مشکلی نداشت . و الانم سالمه و مشکلی نداره
میخواستم ببینم چه مشکلی پیش اومده؟؟؟اتفاق بدی قراره برای کنسولم بیقته؟
ممنون میشم یکی منو از نگرانی در بیاره اخه واقعا اعصابم خورده.
منتظر پاسختون هستم.
کسی حواب مارو نمیده؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
تك چراغ دوستمون يعني به زودي مرخص مي شه
3 چراغ برق مشكلي نيست حالشو ببر اما در بعضي موارد خرابي درست ناشدني مي ده كه كنسول اول من جز اون دسته بود اگه بازم چراغ داد سريعا ببر نشونش بده
E79 يادم نيست اما كلا سري E تعميرشون سخت تره و اميد درست شدنشونم كمتر

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
تك چراغ دوستمون يعني به زودي مرخص مي شه

یعنی چند روز دیگه مرخص میشه؟
از اون ماجرا 2 هفته گذشته مشکلی پیش نیومد . شده تو روز 7 8 ساعت مداوم دستگاه روشن بوده
میشه بگی مشکل چیه؟ به چه علت به زودی میترکه؟

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
یعنی چند روز دیگه مرخص میشه؟
از اون ماجرا 2 هفته گذشته مشکلی پیش نیومد . شده تو روز 7 8 ساعت مداوم دستگاه روشن بوده
میشه بگی مشکل چیه؟ به چه علت به زودی میترکه؟

الان کنسولم ارور0022 می ده تعمیرشدنیه یا نه؟بردش jasper ه 6 ماهه خریدم:((

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دستگام ارور 0001 داده اداپتورم عوض کردم درست نشد.من يه کاري کرده بودم به پريز محافظ يه محافظ ديگه وصل کردم بعد بازي کردم ديدم فرداش همون موقع که دستگاهو روشن مي کنم 3 چراغ ميده ولي مشکلي نبود راحت چند ساعت بازي کردم بعد دو بار اينطوري گذشت فرداش که alan wake گذاشتم اپديت کرد ديدم وسط بازي گير مي کنه بعد بازيو عوض کردم ديدم بازم گير کرد بعد ديدم 3 چراغ ميده و ديگه روشن نميشه. صفحه شطرنجي نميشد وبس رنگش عوض مي شد وا ميستاد. کدشم هم 0001ه
مي خوام خودم درستش کنم راهنمايي مي خوام لطفا کمک کنيد.
سوا ديگه اينکه حاد بودن مشکل دستگاه من مثل بقيه 3چراغاست يا کمتره؟مرسي
لطفا بگيد چيکار کنم

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
رفع ارور 0110

آقا من روش حوله پیچ رو امتحان کردم جواب داد :d
حالا معلوم نیس چقد دوام بیاره

اگه بلدی بازش کن و ان کارو انجام بده:

مواد مورد نیاز :

1- یک پاکن نا قابل
2 - یک چاقوی ناقابل تر
3-یک نوار چسب خیلی ناقابلتر
4- یک دستگاه Xbox باز شده ..

این عکس از پشت مادر بورد Xbox هست ! توی این عکس 4 تا شی سفید می بینید که روی 4 تا چیپ نصب شدند

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 800x600 می باشد.
Imagem003.jpg

حالا این چیز سفید ها را بکنید ( چیپ را نگفتم ! چیز های روش ) !! تا مثل عکس زیر بشه :

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
wol_error.gif
سایز این عکس تغییر کرده است. برروی نوار کلیک کنید تا سایز اصلی عکس را ببینید. سایز اصلی عکس 800x600 می باشد.
Imagem004.jpg

حالا پاکن خود را طوری به چهار قسمت تقسیم کنید که ارتفاع هر کدام از قسمت ها 4 میلی متر و طول و عرض هم 1 میلیمتر از چیپ ها بیشتر باشه !!

حالا پاکن ها را با استفاده از نوار چسب به چیپ ها بچسبانید !!! ( مثل شکل زیر )

wol_error.gif
wol_error.gif
Imagem005.jpg

حالا کنسول را ببنید ! حالا روشنش کنید ! هنوز 3 چراغ قرمز فعاله نه ؟ بزارید 20 دقیقه روشن بمونه بعد خاموش کنید ! حالا 2 دقیقه صبر کنید(بعد از 2 دقیقه حتما دستگاه رو روشن کنید) ! حالا روشنش کنید و لذت ببرید .....(اگه درست نشد با حوله بذار 20 دیقه روشن باشه)
خیالتون از بابت اب شدن چسبها هم راحت باشه.اب نمیشه.;)

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
icon8.gif
کمک کمک کمک در مورد 3 چراغ شدن Xbox360 Elite !!!!!
سلام بر دوستان عزیز...

دوستان من یه xbox360 Elite دارم ، درایو بنکیو و هارد 120گیگ که 2 سال پیش حدودا از آقا پیام خریدم که در بازارچه بود ...

الان رفتم روشنش کردم بالا اومد و دیسک Activate رو گذاشتم برای اجرای بازی جدید ! به محض اینکه گذاشتم دستگاه هنگ کرد روی صفحه اصلیش و داخل دیسک هم نرفت !

خاموش روشن کردم دیدم بعد از چند ثانیه 3 چراغ قرمز داد!:(:(:((

یه بار دیگه بخاطر اتصالی برق این مشکل پیش اومده بود که
3 چراغ قرمز داده بود ولی بعد از چند دقیقه روشنش کردم و راحت بالا اومد !

ولی الان هر چقدر روشنش میکنم بعد از چند ثانیه
3 چراغ قرمز میده و اصلا تصویری بالا نمیاد و هیچی نمایش داده نمیشه ؟ یعنی باطل شده ؟

1- وقتی کنسول رو روشن میکنم آداپتورش هم سبز رنگ میشه ! وقبل از روشن کردنم نارنجی رنگه ! مشکل از آداپتور و غیره نیست ؟؟

2-از کجا باید بفهمم کنسول باطل شده و واقعا 3 چراغ شده یا نه ؟؟؟:(

3-اگه واقعا 3 چراغ شده باشه دیگه کنسول رو باید دور ریخت یا اینکه میشه درستش کرد و ارزش داره یا بیخیال بشم ؟؟؟:(

کل دفعات بازی کردنم هم فکر نکنم 20 تا بازی هم شده باشه و خیلی کم ازش استفاده کردم !

ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان عزیز....

نفهمیدم آخر این 3 چراغ شده یا مشکل از جای دیگه هستش ؟ اگه 3 چراغ بشه نباید دیگه بازی رو اجرا کنه و بعد از روشن کردن کنسول اصلا باید تصویر صفحع اصلی بیاد یا نه ؟:-/:-/:-/

چون من الان چند بار امتحان کردم ! این کابل و آداپتور رو کلا کندم و دوباره جا زدم ! یه چند بار کنسول روشن شد ولی یه حالت هنگ میکنه !یا مثلا دیسک رو میذارم هنگ میکنه ! ولی همونطوری که گفتم 2 بار در همین چند باری که روشن شد دیسک رو گذاشتم و بازی رو اجرا کرد ! لطفا بگین 3 چراغ چطوریه و بعد از این که 3 چراغ قرمز همش چشمک میزنه اصلا باید صدا و تصویر داشته باشیم بعد از روشن کردن و بازی قابل اجرا هستش ؟

به نظرتون مشکل از کجاست ؟؟؟ و چطوری میشه حلش کرد اگه قابل حله ؟از این آداپتور یا برق داخل کنسول نیست ؟

بازی رو میذارم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه ! الان کال آف دیودی قدیمی رو گذاشتم بعد از حدود 1 دقیقه وسط بازی مثل Gears of war 2 هنگ کرد !!

مر30

واسه من اینطوریه 3 چراغش :

\ /
/ \

بار اول =4 چراغ

بار دوم = 1 چراغ

بار سوم = 1 چراغ

بار چهارم = 4 چراغ

طبق روشی که نوشته شده در تاپیک فکر کنم میشه :

0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است.

و بعدشم که آخرین بار زدم Eject را و دوباره به همون 3 چراغ اصلی برگشت !

متاسفانه الان مادربوردش یادم نیست ! 2-3 سال پیش فکر کنم بود که از آقا پیام خرید تو بازارچه سایت---xbox 360 Elite و درایو هم Benq هستش، 120 گیگ هارد...

مشکل به نظرتون حاده ؟:( باید چیکار کنم دقیقا ؟ و اگه نیاز به تعمیر خاصی داره ارزش داره تعمیر کنم یا به قول معروف مثل اکثرا دوستان عزیز دوباره بعد از چند هفته خراب میشه ؟؟و به تعمیرکار هم چی بگم در مورد کنسول و خرابیش؟

اگه به نظرتون فایده نداره درست کنم این پک زیر رو بخرم خوبه یا بدرد نمیخوره ؟ برای کمبود هارد میتونم این هارد Elite رو بکنم خودم و بهش بزنم تا کمبود هارد نداشته باشه ؟

8a9f4e90575f4ec7842b.jpg

تشکر...

آخرین ویرایش:

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
کمک!!!

سلام دوستان من 360ام سه چراغ شد:d بعد طبق گفته دوستان حوله پیچش کردم و 20 دقیقه روشن کردم بعد از اون حدود 4-5 خاموش کردم.بعد که روشن کردم حدود 10 دقیقه بازی کردم اما دوباره هنگ کرد و مرد یعنی سه چراغ زد کد خطاشم 0110است.از دوستان خواهش می کنم یه روش مطمئن رو بم یاد بدن که خودم تعمیرش کنم خواهش می کنم!!!:(
ممنون

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
سلام دوستان من 360ام سه چراغ شد:d بعد طبق گفته دوستان حوله پیچش کردم و 20 دقیقه روشن کردم بعد از اون حدود 4-5 خاموش کردم.بعد که روشن کردم حدود 10 دقیقه بازی کردم اما دوباره هنگ کرد و مرد یعنی سه چراغ زد کد خطاشم 0110است.از دوستان خواهش می کنم یه روش مطمئن رو بم یاد بدن که خودم تعمیرش کنم خواهش می کنم!!!:(
ممنون

فک نکنم خودت بتونی تعمیرش کنی چند راهی هست که باز اون ها هم خیلی مشکل و پیچیدس امکان درست شدنش هم کمه. اگه بدی به یکی که بلد باشه بهتره.

shagy_1366

کاربر سایت
Sep 15, 2008
88
نام
ehsan
فک نکنم خودت بتونی تعمیرش کنی چند راهی هست که باز اون ها هم خیلی مشکل و پیچیدس امکان درست شدنش هم کمه. اگه بدی به یکی که بلد باشه بهتره.
دوستان اصلا امیدی هست که واسم بدون دردسر کار کنه یا اینکه به فکر یه 360 دیگه باشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر